PDA

Zobacz pełną wersję : okiełznac poczte



sztetke
07-01-06, 18:16
do poczty mam the bat! i mam problem;laduje sie jako pierwszy przy starcie systemu (zanim antywirus mi sie uaktywni),no i chcialbym moze jakos go troche opoznic,jest jakis patent na to ?.

SaiykoPat
07-01-06, 18:26
moze po prostu wylacz autostart

kamikadze
07-01-06, 19:30
moze po prostu wylacz autostart

No raczej to jedyne wyjście tylko że będziesz musiał go włączyć ręcznie za każdym razem.
Ja tam wole odbierać poczte na internecie. :32:

sztetke
07-01-06, 21:10
a jest cos takiego jak prorytet startu chyba,ale nie wiem za bardzo jak to ustawic,to znaczy,niby wiem,ale przez jakis program do tego,a wolalbym przestawic to a pomoca systemu (o ile to jest proste,bo jak mam w rejestrze grzebac ,to wole zostawic tak jak jest).
nie chce mi sie wlanczac recznie za karzdym razem i nie wyobrazam sobie juz ,ze czytam poczte przez przegladarke,wiec to odpada.

SaiykoPat
07-01-06, 21:48
ten program sie chyba nada

Startup Delayer v2.1.10

Startup Delayer to małe narzędzie umożliwiające nam określenie, z jakim opóźnieniem zostaną uruchomione programy startujące wraz z systemem. Po uruchomieniu programu widzimy wymienione wszystkie aplikacje, które uruchamiają się przy starcie Windows. Podwójne kliknięcie na dany program otwiera okno konfiguracyjne. Opóźnienie ustawiamy w sekundach za pomocą specjalnego suwaka. Program po angielsku, freeware. Strona domowa: http://www.r2.com.au/

tibor69
07-01-06, 23:39
Start>uruchom>msconfig>uruchamianie. Może tu można go wyłączyć.

SaiykoPat
08-01-06, 00:46
ale on nie chce go wylaczyc tylko opoznic tak zeby najpierw wchodzil antivir niechc zobaczy ten prog co dalem