PDA

Zobacz pełn± wersję : Sylwestrowe chwalenie sie imprezami



STERN
31-12-05, 10:02
:loser:

jak ktos kilkanascie lat siedzial co roku w sylwestra i ryczal w poduszke to teraz jak pojdzie to sie tak podnieca ze wszystkim opowiada. Ja mialem jechac do rzymu i przewalilem kase i wcale nie robie z tego wielkiego halo. Ale wkurzaja mnie ludzie ktorzy tak podniecaja sie sylwestrem, nie wazne gdzie, nie wazne z kim, byle by gdzies pojsc i pozniej caly miesiac opowiadac.

Vito Andolini
31-12-05, 10:15
no wlasnie a ja na ciebie czekam tu w rzymie i co :)


sylwestra spedze normalnie jak kazdy dzien....

STERN
31-12-05, 10:17
no wlasnie a ja na ciebie czekam tu w rzymie i co :)


sylwestra spedze normalnie jak kazdy dzien....

jeszcze moze kiedys sie miniemy :)

arcz
31-12-05, 10:40
ja w tym roku zostaje w katowicach na skromnej - bo góra dziesięcioosobowej domówce i pierdole wszystko :) i tak w sylwestra chodzi o to żeby sięnajebać elo

katsiu
31-12-05, 10:41
:loser:

jak ktos kilkanascie lat siedzial co roku w sylwestra i ryczal w poduszke to teraz jak pojdzie to sie tak podnieca ze wszystkim opowiada. Ja mialem jechac do rzymu i przewalilem kase i wcale nie robie z tego wielkiego halo. Ale wkurzaja mnie ludzie ktorzy tak podniecaja sie sylwestrem, nie wazne gdzie, nie wazne z kim, byle by gdzies pojsc i pozniej caly miesiac opowiadac.

w tej sprawie jeste¶ moj± drug± połow±... albo jak pojedzie na impreze raz na rok, jeszcze sie z domu wymknie bo normalnie by go (albo jej) matka nigdzie nie pu¶ciła a potem całego miecha opowiada kto był pijany, ile to nie wypił/a itd... wkurwiaj±ce na maxa :6:

A N D E R S
01-01-06, 20:08
to jest normalny melanz jak co tydzien dla mnie

Enemigo
01-01-06, 20:16
to jest normalny melanz jak co tydzien dla mnie


Dokladnie ipmra jak impra :6:

Miekki
01-01-06, 21:06
melanż typowy, jak co sobote

Simmek
01-01-06, 22:45
Nie tak co roku jest chore myslenie co zmienic aby bylo lepiej... Sylwester jest zajebisty, mowisz komus jak dal dupy przez caly rok, choc obiecywal co innego ze mnie byla polewka na maxa bo rok temu powiedzialem ze "wybiore" ktoras kobiete aby zamieszkala ze mna, a tu zadna nie chce :), boja sie?

sabinka
01-01-06, 23:05
a ja sie nie chwale impreza tylko ide w koncu odsypiac <ziewa>

:74: na dobranoc wszystkim :)

k0573k
02-01-06, 09:00
tez popieram was jest wielu takich lapsow co traktuja te imprezy jak by to bylo wydazenie kulturalne na sklae swiatowa i potem te opowieszi jeszzce nie do konca prawdziwe czesto :92:

juSta
02-01-06, 09:11
i jak to było, że sie spił i film mu się urwał, ale jakim¶ cudem wszystko pamięta :)

k0573k
02-01-06, 09:13
wlasnie tak ale na takich nie ma rady wychodza czesem na swiat a potem opowiadaja ze widzieli i przezyli nie wiadomo co

Enemigo
20-03-13, 11:08
A co robicie na sylwestra w tym roku?

JaMajka
23-03-13, 21:50
chlejemy;)