PDA

Zobacz pełną wersję : czy jestescie przesadni?



stuff
30-12-05, 14:55
wierzycie w przesady?Byscie przeszli pod drabina albo szyjac ubranie na sobie trzymacie w ustach nitke?Ja nie wierze w takie rzeczy nie boje sie piatku trzynastego ani nie przejmuje sie gdy stluke lustro. :92:

arcz
30-12-05, 15:03
przez to są brednie , jak moze sie cos stac po tym ze ktos przejdzie pod drabina... a jak sie juz cos stanie to ludzie sobie pozniej sami szukaja wytlumaczen , typu koty lustra drabiny

sztetke
30-12-05, 15:31
ja kompletnie ,nigdy sobie nie dalem choroby sprzedac,najgorzej to to lyknac ,a pozniej to w paranoje i obsesje sie zmienia.

juSta
30-12-05, 15:31
ja czasami na przekór tym wszystkim przesądom przechodzę pod drabiną, mam czarnego kota w domu a piątek 13-tego? bujda i tyle ;p

ale na lusterko uważam, bo stłuczone może być niebezpieczne ;p

kamikadze
30-12-05, 15:47
Nie wierze w nic paranormalnego i nic czego nie da sie racjonalnie wytłumaczyć żadnego ufo,duchów,przesądów,łańcuszków i innego gówna

Vito Andolini
31-12-05, 09:15
nasze zycie jest pelne dziwnych zbiegow okolicznosci tajnych wskazowek , i nie mowie tu o czarnych kotach czy lusterkach bo to brednie i farmazony , kazdy czlowiek posiada zmysl intuicji potrafi wyczuc pewne sprawy , pozatym w przyrodzie jest wszystko zapisane , trzeba sie tylko umiec w nia wschluchac..

yardin
31-12-05, 14:11
tez raczej nie wierze ale np ostatno jak jechalem do pracy to przebiegl mi 2razy czarny kot i zakonnice przez droge to sie troszke wkurwilem:/

k0573k
02-01-06, 07:36
j atez nie wieze w te gowna nie ktorym sie naprawde nudzi i zeby uniknac pecha zbieraja 4 listne konuczyny podkowy i krulicze lapki taka banada oszolomow ktozy mysla ze da to im szczescie w zyciu bo sami nie potrafia nim kieowac