PDA

Zobacz pełn± wersjê : harier i araj powiem wam cos



STERN
04-10-05, 22:03
takie super kobiety jak wenus i malgorzata dzi¶ sie rzadko spotyka w mlodych malzenstwach. A to nie umie gotowac, a to jest zla matk±. coraz mniej jest kobiet na poziomie. ja musialem dlugo szukac zanim znalazlem (jeszcze nie jest moja zona ale chyba bedzie). tak wiec jak idziecie ulica to nie ogladajcie sie za dwudziestkami bo 70% z nich to nieprzystosowane do zycia i macierzynsta lalki :) No ostatecznie mozecie sie z nimi zabawic hehe

araj
04-10-05, 22:05
takie super kobiety jak wenus i malgorzata dzi¶ sie rzadko spotyka w mlodych malzenstwach. A to nie umie gotowac, a to jest zla matk±. coraz mniej jest kobiet na poziomie. ja musialem dlugo szukac zanim znalazlem (jeszcze nie jest moja zona ale chyba bedzie). tak wiec jak idziecie ulica to nie ogladajcie sie za dwudziestkami bo 70% z nich to nieprzystosowane do zycia i macierzynsta lalki :) No ostatecznie mozecie sie z nimi zabawic heheALE JA SIE NIE CHCE OGLĄDAC :twisted:


GŁÓWKA MI SAMA ZAWSZE LECI :)

STERN
04-10-05, 22:06
takie super kobiety jak wenus i malgorzata dzi¶ sie rzadko spotyka w mlodych malzenstwach. A to nie umie gotowac, a to jest zla matk±. coraz mniej jest kobiet na poziomie. ja musialem dlugo szukac zanim znalazlem (jeszcze nie jest moja zona ale chyba bedzie). tak wiec jak idziecie ulica to nie ogladajcie sie za dwudziestkami bo 70% z nich to nieprzystosowane do zycia i macierzynsta lalki :) No ostatecznie mozecie sie z nimi zabawic heheALE JA SIE NIE CHCE OGLĄDAC :twisted:


GŁÓWKA MI SAMA ZAWSZE LECI :)

ty zwierzaku :wink:

araj
04-10-05, 22:08
takie super kobiety jak wenus i malgorzata dzi¶ sie rzadko spotyka w mlodych malzenstwach. A to nie umie gotowac, a to jest zla matk±. coraz mniej jest kobiet na poziomie. ja musialem dlugo szukac zanim znalazlem (jeszcze nie jest moja zona ale chyba bedzie). tak wiec jak idziecie ulica to nie ogladajcie sie za dwudziestkami bo 70% z nich to nieprzystosowane do zycia i macierzynsta lalki :) No ostatecznie mozecie sie z nimi zabawic heheALE JA SIE NIE CHCE OGLĄDAC :twisted:


GŁÓWKA MI SAMA ZAWSZE LECI :)

ty zwierzaku :wink: :!:

Małgorzata
04-10-05, 22:51
najpierw leci do tyłu potem do góry ,a na koniec w dół

juSta
05-10-05, 08:16
tak wiec jak idziecie ulica to nie ogladajcie sie za dwudziestkami

jak dobrze, że ja mam 21 :D

Karla
07-10-05, 09:02
Jej... czyli jestem na celowniku :) 20 lat... wczoraj moj facet kleknal przede mna i spytal sie czy zostane jego zona... po czym dodal- "kiedys"... myslalam, ze mu strace ta piekna glowke!!!

araj
12-09-07, 12:24
Jej... czyli jestem na celowniku :) 20 lat... wczoraj moj facet kleknal przede mna i spytal sie czy zostane jego zona... po czym dodal- "kiedys"... myslalam, ze mu strace ta piekna glowke!!!

i jak w koncu???została¶?

sabinka
12-09-07, 23:26
ale ze slubem to chyba wiadomo ze kiedys a nie 5 min po oswiadczynach? :D

mineczka
13-09-07, 21:26
najpierw leci do tyłu potem do góry ,a na koniec w dół

:))):))):)))

Karla
13-09-07, 21:33
Hehehe probuje mnie zlapac na malzenstwo wyliczajac jaka bym miala wspaniala opieke medyczna bedac jego zona

Powiem tyle - dziekuje, nie choruje :)

Enemigo
14-09-07, 17:12
Kurcze kiedys pisalas ze juz sie zareczylas, pisalas na shoucie tyle o pierscionku itp. mozna sie pogubic :)

Karla
15-09-07, 11:06
Ene jest drobna roznica miedzy zareczeniem a sfinalizowaniem :) Nie spieszy mi sie do kosciola

Miekki
15-09-07, 20:57
kiedy idziemy na ta kawe?:)

sabinka
15-09-07, 21:12
karla a moge tak prywatnie zapytac dlaczego? :p

Karla
15-09-07, 21:40
karla a moge tak prywatnie zapytac dlaczego? :p

Prywatnie? Nie wyobrazam sobie zakladac rodzine bedac na utrzymaniu rodzicow

Najpierw praca - stabilizacja

sabinka
15-09-07, 22:00
Prywatnie? Nie wyobrazam sobie zakladac rodzine bedac na utrzymaniu rodzicow

Najpierw praca - stabilizacja
no fakt, to prawda :)
myslalam ze to jakies inne powody niz takie "przyziemne" ;)