PDA

Zobacz pełną wersję : mam 8 portów USB, tylko czemu żaden nie działa????



bastard
30-12-05, 00:53
Sprawa wyglada tak. Płyta gł. Asus K8N4-E z athlonem 3.0, komp swiezak, wszystko hula aż miło poza usb, system je widzi, włączone wszystko w biosie, tylko że za nic nie chce podłączanyc urządzeń.. ma ktoś jakieś pomysły? nie bede pisał czego próbowałem bo dużo tego było.. ale gdyby jednak ktoś..?

stuff
30-12-05, 00:56
moze trzbea windowsa z service packiem 2 :10:

30-12-05, 00:58
Sprawa wyglada tak. Płyta gł. Asus K8N4-E z athlonem 3.0, komp swiezak, wszystko hula aż miło poza usb, system je widzi, włączone wszystko w biosie, tylko że za nic nie chce podłączanyc urządzeń.. ma ktoś jakieś pomysły? nie bede pisał czego próbowałem bo dużo tego było.. ale gdyby jednak ktoś..?
moze stery nie te co potrzeba ,moze nie pelne,moze sie gryza stery od płyty z SP2,moze masz główny kontroler Uwalony od nowosci,moze płyta głowna uszkodzona.

wejdz w menedzera urzadzen i zobacz czy masz zaznaczone usb i co tam wogole pisze.
przyczyn jest wiele ale najbardziej obstawiam za uszkodzona płyta .
bywa czasami i tak .

bastard
30-12-05, 13:33
sterowników z cd dodanej do pł gł. nie moge zainstalować bo mi wyskakuje okienko że service pack wystarcza.. i nie musze tego robic choc usilnie próbuje :/ menedżer urządzeń po zainstalowaniu bezposrednio pokazuje błąd na kontrolerze Open HCD hosta, wczesniej naprawic nie mogłem.. wczoraj wreszcie sie udało i ... działają 2 porty USB. wbudowane w obudowie, te z płyty gł jak i te dokładane na PCI (orginalne od asusa) za nic nie hulają... a system pokazuje że dostpenych portów mam 10.. i whutt da fak?? paranoja, chyba pozostaje mi reklamować pł gł.

30-12-05, 14:28
sterowników z cd dodanej do pł gł. nie moge zainstalować bo mi wyskakuje okienko że service pack wystarcza.. i nie musze tego robic choc usilnie próbuje :/ menedżer urządzeń po zainstalowaniu bezposrednio pokazuje błąd na kontrolerze Open HCD hosta, wczesniej naprawic nie mogłem.. wczoraj wreszcie sie udało i ... działają 2 porty USB. wbudowane w obudowie, te z płyty gł jak i te dokładane na PCI (orginalne od asusa) za nic nie hulają... a system pokazuje że dostpenych portów mam 10.. i whutt da fak?? paranoja, chyba pozostaje mi reklamować pł gł.dokładnie...

Simmek
30-12-05, 18:59
A jeszcze poszukaj w instrukcji czy na plycie glownej nie ma zworek lub przelacznikow wlaczajacych te USB i czy nie wymagaja pustych przerwan IRQ, Asus tak kurwa ma sprubuj wlozyc do innego PCI.


A tak BTW, to lepiej jakies takie rozgalezienia czy cus uzywac chyba :10:

bastard
02-01-06, 18:26
Simmek, z tymi zworkami jest tak że są ale ich ustawienia decyduja o tym czy mozna włączyć kompa przez urządzeni usb czy jakos tak, ustawione są na defaulcie, wiec powinno hulac ale spróbuje. nie mam pojecia co to puste przerwania IRQ wiec byłbym wdzieczny za małą lekcje :10:

Simmek
02-01-06, 19:01
Jak kupowales zestaw idz do serwisu i niech ci zrobia

Jak sam skladales zestaw to caluj sie w dupe...

Bylo wiedziec co chcesz i czy to bedzie dzialac

SaiykoPat
03-01-06, 00:27
byłbym wdzieczny za małą lekcje :1:
prosi o lekcje i dupe wypina ? e czego ty chcesz sie nauczyc??

bastard
03-01-06, 11:15
ee, powaliły mi sie emoty a tu taki pojazd, sorki no ale jak nie to nie, dzieki za pomoc