PDA

Zobacz pełną wersję : Pruderyjne hollywood?



STERN
29-12-05, 21:53
Nie wiem czy zauwazyliscie ale od kilku dobrych lat w kasowych i mniej kasowych filmach USA nie ma praktycznie zadnych smialych scen erotycznych. Tak sobie wlasnie przegladalem moje filmy na dysku i spośrod okolo 40 filmów tylko dosłownie 1 zawiera ładną, nienaciąganą scenę no ale jest produkcji francuskiej :)

Czyzby trzeba czekac dopiero na nagi instynkt 2 ? :11:

A N D E R S
29-12-05, 21:59
w desperado była fajna scena z salmą a tak nieprzypominam sobie w zadnych"nowszych " filmach takich scen niestety :6: gwiazdeczki sie wstydzą

STERN
29-12-05, 22:01
bo tam kurwa zydzi zadza jebani

to zydzą

tibor69
29-12-05, 23:45
Fajna była w "Złodzieju życia (Taking lives)" z Angeliną Jolie :)

prezes
30-12-05, 01:58
Mi sie podoba scena milosna w "Lost Highway" przed domkiem Mystery Man-a czadzik :D

SaiykoPat
30-12-05, 02:29
w desperado była fajna scena z salmą a tak nieprzypominam sobie w zadnych"nowszych " filmach takich scen niestety gwiazdeczki sie wstydzą bo polowa z nich ma jakies 50 na karku, a po za tym odpierdziela im z tej calej slawy teraz nawet uczciwie dupy w filmie niechca pokazac :6:

whatever
30-12-05, 04:32
:10:
ja tam chyba w kazdym filmie widze cycki. nie wspomne o reklamach, teledyskach i bilboardach. sex sales - ta zasada sie nie zmienila. Na MTV laski kreca cycami w strojach bikini. Jak to ma ogladac 14 latek bez zazenowania?
madonna, britney itp. niedlugo beda tanczyly na waleta, byle je ogladac.
jaka "gwiazda" spiewa normalnie ubrana? a wiem - taka mala ruda teraz wypuscila jakies piosenki. ma moze z 11, czy 12 lat. nie rozbiera sie. pewnie jej rodzice jeszcze nie pozwlaja.

Vito Andolini
30-12-05, 09:25
Czyzby trzeba czekac dopiero na nagi instynkt 2
zrezygnuj z hollylud
polecam kino francuskie , wloskie

SaiykoPat
30-12-05, 13:30
zrezygnuj z hollylud
polecam kino francuskie , wloskie
i stary dobry niemiecki oldschool :)

yardin
30-12-05, 23:17
stern zgadam sie z toba ostatnio tez to zaauwazylem

sabinka
31-12-05, 00:12
ja tam chyba w kazdym filmie widze cycki. nie wspomne o reklamach, teledyskach i bilboardach. sex sales - ta zasada sie nie zmienila. Na MTV laski kreca cycami w strojach bikini. Jak to ma ogladac 14 latek bez zazenowania?
madonna, britney itp. niedlugo beda tanczyly na waleta, byle je ogladac.
jaka "gwiazda" spiewa normalnie ubrana? a wiem - taka mala ruda teraz wypuscila jakies piosenki. ma moze z 11, czy 12 lat. nie rozbiera sie. pewnie jej rodzice jeszcze nie pozwlaja.


kaja paschalska? :D:D:D

whatever
31-12-05, 03:25
kaja paschalska? 767676


amerykanka
chyba... w radiu ciagle leci
:)

k0573k
02-01-06, 09:25
no w zlodzieju zycia fajna byla ta scena tez fajna byla w domu woskowych cila jak parys chilton robila loda jakiemus kolesiowi