PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy crc w mp3



kamikadze
28-12-05, 00:14
Mam ostatnio bardzo wkurzający problem. Kiedy przegrywam mp3 na odtwarzacz to często wyskakują błedy danych crc. Wie ktoś jak to ominąć ?

28-12-05, 00:17
http://forum.programosy.pl/-vp129586.html

:D:D

kamikadze
28-12-05, 08:53
Sprawdziłem ale program z tego forum nie pomógł :(

switas
28-12-05, 09:16
A sprawdzales wczesniej poprawnosc plikow mp3? No i pytanie czy Twoj odtwarzacz mp3 nie jest do dupy? Sprawdz zgrywajac te uszkodzone pliki zpowrotem na kompa i przesluchaj.

kamikadze
28-12-05, 10:12
Odtwarzacz to creative rhomba nx więc do dupy nie jest, kupiłem go z półtora roku temu
i działa wporządku. Prawdopodobnie emtrójki są do dupy bo ściągam je soulseekiem, na kompie je przesłuchałem i działają wporządku, możliwe też że za dużo naładowałem na odtwarzacz. Miejsca jest 256 a już 237 zajęte może jak coś wykasuje to się nagrają, chociarz sprawdzałem i te kilka mega powinno spokojnie się zmieścić.

switas
28-12-05, 10:19
Moze sformatuj i zacznij zgrywac od nowa... No i sprawdz tak jak pisalem czy z powrotem zgrywajac te mp3 na kompa sa bledy czy nie. No a ze sciagasz z netu, to juz inna sprawa...
PS z tym odtwarzaczem to nie mialem na mysli ze firmowo jest do duszy, a ze juz swoje przezyl moze... :)

kamikadze
28-12-05, 10:50
No format odtwarzacza by sie przydał, jeśli chodzi ojego stan to jest jak nowy raczej oczywiście przez cały czas mogły sie na niego jakieś śmieci powgrywać sprawdze to.