PDA

Zobacz pełną wersję : Zamiast tracic czas na podchody przejdzmy do rzeczy



Memento Mori
27-12-05, 19:56
Zamiast tracic czas na podchody przejdzmy do rzeczy czyli fajna z Ciebie laseczka masz ochote na sexik?
dlaczego nie bo kobieta taka propozycja czuje sie ponizona a ilu facetow wyjedzie z takim textem do panienki ,ktoras odpowie tak

zycie jest za krotkie szkoda marnowac czas na bleble itp

ostanio dostaalem w buzke za podobna deklaracje niepodleglosci kupel nawijal tydzien zeby zaliczyc ta samo panienketaki taki test czy czula sie lepiej wybierajac faceta ktory poswieci dla niej wiecej czasu i"amorow ktore i tak prowadza do łóżka
Moim zdaniem NIE:)

Indianka
27-12-05, 20:17
Zamiast tracic czas na podchody przejdzmy do rzeczy czyli fajna z Ciebie laseczka masz ochote na sexik?


Ale chyba te "podchody" to nie jest stracony czas? :11:
A może jestem staroświecka :10:

Memento Mori
27-12-05, 20:28
no co ty niemasz ochoty zaszalec isc na zywiol widzisz faceta ktory ci sie cholernie podoba sklada ci taka propozycje -szalona przygoda / pewnie jestes staroswiecka i odmawiasz wracasz od domu i podajesz placki ziemniaczane mezowi ktory z wielki piwnym bebechem polegl na foltelu ogladajac mecz

konczysz 50 i wspominasz z zalem te zmarnowane chwile czytaja lub ogladaj romansidla

k0573k
28-12-05, 12:31
wyrwac to tak mozesz dziwke
tez mi przygoda

STERN
28-12-05, 22:43
a ja nawet nie lubie tak od razu, najlepsze jest odkladanie przyjemnosci na jak najpozniej :)
Najlepiej smakuje wtedy

k0573k
02-01-06, 07:11
no moze nie na jak naj pozniej bo wtedy wlasciwe nie wiadomo co ztego bedzie ale napewno nei na pierwzej randce i potem "studenckiego brudzia" :92:

arcz
02-01-06, 12:24
mi sie zdarzało pare akcji kończących się seksem po godzinie ? dwóch znajomości ? no ale po zagranym koncercie to człowiek ma dużo łatwiej... :) :92: