PDA

Zobacz pełną wersję : jak oceniacie atmosfere swiat B.N



ełe piotruś
17-12-05, 08:04
lubicie ten szał zakupowy czy nie? bo mnie wkurzają zakupy i ten tłum w marketach, no cóż chyba tak musi być. za to lubie ogólnie atmosferke świąt bo jest taka taka ....e eee sam nie wiem po porstu lubie.

Shandor
17-12-05, 08:38
ze świąt lubię tylko choinkę, bo jak na nią patrzę to mnie uspokaja, no i oczywiście prezenty, reszty niecierpię, a najbardziej niecierpię atmosfery świątecznej wprowadzanej przez mojego ojca...

Simmek
17-12-05, 11:21
Za darmo mozna sie nazrec u Krystyny :), i chlanie ze znajomymi ktorzy przyjechali z zagranicy...

nemo007
17-12-05, 11:26
prezenty ,choinka którą mam tuż za oknem obsypana śniegiem, i wolne :) niecierpie jak trzeba iść do kosciola (rodzina terroryzuje :6: ) jedzenia ze wszystkimi (zwykle jadam oddzielnie przed kompkiem :cool: ) i tych spędów rodzinnych (nie lubie ludzi jestem typem samotnika)

ełe piotruś
17-12-05, 19:15
do koscioła nie chodze bo armia spod moherowych beretów skutecznie obrzydza mi obraz koscioła.

zdecydowanie prezenty sa git :party:

araj
17-12-05, 19:39
mógłbym napisać powieść o atmosferze Bożego Narodzenia...tak kocham ten okres, wszystko, kazdy szczegół

Simmek
17-12-05, 20:01
Jeszcze Krystyna raz do roku trzepie dywany na swieta, szkoda ze moimi rekami, pizdzialo jak chuj

Indianka
17-12-05, 20:41
Uwielbiam święta.No może nie za bardzo ten okres przedświąteczny,sprzątanie i bieganie za prezentami na ostatnią chwilę.Ale sam wieczór wigilijny jest cudowny :129:
No i powiem wam w tajemnicy że w pierwszy dzień świąt Araj i Małgorzata mają rocznicę ślubu ,więc święta przeciągają się dla niektórych o cały tydzień :44: :)

Shandor
17-12-05, 20:43
a którą rocznicę? może jakąś imprezkę na forum rozkręcimy :) a potem wirtualny kac :18:

Indianka
17-12-05, 20:52
a którą rocznicę? może jakąś imprezkę na forum rozkręcimy :) a potem wirtualny kac :18:
A to musi już sam Araj powiedzieć .......................kurde zapomniałam :10:

araj
17-12-05, 21:08
12 rocznica...ale balki beda, araj bedzie o tak tancował :78: :86: :88:

ełe piotruś
17-12-05, 22:07
mógłbym napisać powieść o atmosferze Bożego Narodzenia...tak kocham ten okres, wszystko, kazdy szczegół

czekam na ta powiesc zaskocz mnie i napisz giga duzego posta.

juSta
17-12-05, 23:07
czy lubię.... hm.... ubieranie choinki mnie drażni, nie znoszę tego, i śmiać mi się chce, kiedy w połowie listopada widzę przyozdobione w bombki i inne pierdółki wystawy sklepowe.. i te tłoki w sklepach..
lubię za to kolację z rodziną i prezenty [a to ci niespodzianka :)]

harier
17-12-05, 23:44
..ja lubię wszystko co jest związane ze świętami,są ok :cool:

ełe piotruś
18-12-05, 08:42
jeszcze dodam ze jakos nie specjalnie mi lezy tradycja dzielenia sie opłatkiem i towarzyszace temu składanie zyczen: (

ale prawdziwa choinka ubrana w bombki, łancuchy i inne gadżety wygląda dośc przyjemnie.


na pasterke nie chodze bo bym nie wyrobił:D

sabinka
18-12-05, 11:53
a ja nie lubie tego ze wszyscy udaja ze sa mili dla siebie, a tymczasem rodzina mega poklocona i najlepiej to by siebie poobgadywali i wydrapali oczy :6:
no i nienawidze jak musze isc do kosciola "zeby babcia byla zadowolona" :6:

a poza tym fajnie jest posiedziec z moja rodzinka, bo zwykle cale dnie spedzamy w osobnych pokojach wiec troche zblizenia sie do siebie nie zaszkodzi :]

ełe piotruś
18-12-05, 12:34
haha racja konkluzja: swieta sa do dupy:p rodzina zawsze jest do dupy i ma kazdego w dupie.

Indianka
18-12-05, 13:51
haha racja konkluzja: swieta sa do dupy:p rodzina zawsze jest do dupy i ma kazdego w dupie.

Może porozmawiasz o tym z psychologiem? :6:

ełe piotruś
18-12-05, 16:23
haha racja konkluzja: swieta sa do dupy:p rodzina zawsze jest do dupy i ma kazdego w dupie.

Może porozmawiasz o tym z psychologiem? :6:


juz gadałem ale go zabiłem bo mnie denerwował.

DZIADZIA
18-12-05, 16:48
czy lubię.... hm.... ubieranie choinki mnie drażni, nie znoszę tego, i śmiać mi się chce, kiedy w połowie listopada widzę przyozdobione w bombki i inne pierdółki wystawy sklepowe.. i te tłoki w sklepach..
lubię za to kolację z rodziną i prezenty [a to ci niespodzianka :)]No to mi sie śmiać chciało jak była polowa PAŹDZIRERNIKA i piłem kole z już świątecznej butelki. poczuj magioę świąt... hmmmm

ełe piotruś
18-12-05, 18:03
musisz czuc na zapas swieta a co.

Kozac
18-12-05, 20:03
Za duzo jedzenia zbyt monotonnego - nie lubie :)

ełe piotruś
19-12-05, 19:26
i jeszcze ta pasterka.

DZIADZIA
19-12-05, 19:58
i jeszcze ta pasterka.JA wole pastereczki :D młode :D

kamikadze
19-12-05, 20:15
Jedyna dobra rzecz to to że nie musze zapierdalać do budy. Poza tym wszystko mi lata :)

DZIADZIA
19-12-05, 22:02
Jedyna dobra rzecz to to że nie musze zasuwać do budy. Poza tym wszystko mi lata :)A sylwester? To też jakoby częśc świąt, a ma dojebaną atmosferę:D

ełe piotruś
20-12-05, 07:27
i jeszcze ta pasterka.JA wole pastereczki :D młode :D

boom shakalaka boom boom

[ Dodano: 2005-12-20, 07:27 ]


Jedyna dobra rzecz to to że nie musze zasuwać do budy. Poza tym wszystko mi lata :)A sylwester? To też jakoby częśc świąt, a ma dojebaną atmosferę:D


a sylwester to ukoronowanie zeszłego roku i witanie nowego przy udziale alkoholu.

donacjan
20-12-05, 17:05
...z wiekiem Święta jakoś straciły dla mnie tą magie jaką miały gdy byłem dzieckiem. Poza tym ja jestem z natury lekko antyrodzinny, nie tak jak Rysiu z "Klanu" :)

Velvet
21-12-05, 00:31
wreszcie spotkam sie z rodzinką tak na dluzej i jest to speszyl tajm bo zawsze gdzies czuje te magie swiat ... przewaznie po grzancu :)

ełe piotruś
21-12-05, 07:03
ah pijacy! w sobote nie wolno wam pic:D

sabinka
21-12-05, 11:40
no wlasnie, pije sie u was w wigilie?
bo ja znam rodziny (ale nie sa alkoholikami tylko wlasnie taki zwyczaj) ktore wlasnie w wigilie maja wodke na stole itd ;] u mnie np sie nie pije w ogole 24.12, a u was?

stuff
21-12-05, 14:15
ja jakos jeszcze nie czuje swiat. :(

Velvet
21-12-05, 16:40
no wlasnie, pije sie u was w wigilie?
bo ja znam rodziny (ale nie sa alkoholikami tylko wlasnie taki zwyczaj) ktore wlasnie w wigilie maja wodke na stole itd ;] u mnie np sie nie pije w ogole 24.12, a u was?

voda to przesada ale grzaniec jak najbardziej na swieta :cool:
jak nie probowaliscie to polecam zaprawicie jeszcze gozdzikami ;)
ale to wsio po kolacji przy rozpakowywaniu prezentow :7: no martini tez jest bianco przewaznie :7:

ełe piotruś
22-12-05, 16:20
u mnie tez sie nie pije bo to zbyt wazny dzien zeby sie uchlac.

do picia mamy sylwestra w moim przypadku picie zazcyna sie 27 i trwa do nowego roku.

mam takie jeszcze pytanie ile przecietnie wydacie hajsu na te swieta?

Flame3
22-12-05, 21:46
no wlasnie, pije sie u was w wigilie?
bo ja znam rodziny (ale nie sa alkoholikami tylko wlasnie taki zwyczaj) ktore wlasnie w wigilie maja wodke na stole itd ;] u mnie np sie nie pije w ogole 24.12, a u was?
Ja to napierdalam driny :D

ełe piotruś
24-12-05, 11:20
ha dzis wigilia o rany rany jestem nie pokonany.

zaczyna sie wyżerkA.