PDA

Zobacz pełną wersję : Scenariusz filmu akcji



araj
13-12-05, 21:58
Dopóki nie zaakceptuje postów, nie beda widoczne dla was, wiec sobie pomyslałem,ze mozna napisac ciekawy scenariusz filmu akcji...kazdy pisze 2-3 zdania, nikt nie widzi co kto napisał, ja po jakimś czasie pokaże , jaki scenariusz wyszedł....... Film nosi tytuł
"Brunet wieczorowa porą -reaktywacja"

Akcja zaczyna sie w zimowy wieczór, na zewnatrz piździ, pada śnieg, para kochanków szykuje sie do ostrego sexu, ona konczy kąpiel, on czeka w łożu....nagle ktos puka do drzwi.....

pamietajcie o wyobraźni-jezeli będa 2 odpowiedzi, to znaczy,ze juz sie wyjasniło kto puka....to nie piszcie w np.w 4 odpowiedzi: to puka mokry jak kaczka stern....

DZIADZIA
13-12-05, 22:12
tu puka dziadzi- listonosz
facecik gdy mnie widzi złaźi z laseczki i mu ją ostawia razem ze swym portfelem i wychodzi do windy

Vito Andolini
14-12-05, 13:18
brunet wpada w poploch , nie spodziewal sie ze tak szybko zostanie namierzony , kochanka wybiega przepasana recznikiem , ktory sie zsuwa na wysokosc polowy cyca i patrzy przerazonym wzrokiem , po chwili wypowiadajac szeptem : oni juz tu sa .
[od srodka widac ] klamka zaczyna sie sama naciskac ......

Shandor
14-12-05, 19:08
ale to był dopiero początek dziwnych zbiegów okoliczności...

nagle zza okna dało się słyszeć dziwne zawodzenie, to gruby Henio posuwał kurę Maryśki. Z szafy wyszedł proboszcz i oznajmił wszystkim że "już mam k.u.r.w.a dość tego burdelu! ja chciałem tylko popatrzeć! ale nie na takie herezje! pójdziecie do piekła!, o qrwa, nie pójdzie... zabrakło ropy"

Velvet
15-12-05, 12:44
Ona-"Kotus moze jakis trojkacik? juz od roku przygotowywalismy sie na te noc, nie mogles wtedy bo miales problemy ale odkad niebieska tabletka pojawila sie na rynku znaczy wczoraj, chce Cie miec poczuc i nie czekac ani sek dluzej"
On-" ale zeby od razu trojkat?"
Ona" to bedzie twoj prezent dla mnie za ten dlugi okres wstrzemiezliwosci"

stuff
15-12-05, 20:45
ktory byl przebrany za listonosza i wziol na ostro panne :23:

DZIADZIA
15-12-05, 20:50
I wtedy ona go zabiła nożem do filetowania ryb
na ścianie wisiał klimatyzator który miał 3 przełączniki :
1) czyte powietrze
2) brudne powietrze
3) v gas

widzac to wyskoczyła przez oknpo na parterze do basenu

maciekmrc
15-12-05, 22:54
padają strzały z wyciągnięych z dziwnych miejsc pistoletow

whatever
16-12-05, 02:13
w reakcji na zaistniałą sytuacje brunet strasznie sie wkurwił. wyjal z za pasa miecz japoński. Ja tu kurwa zrobie porzadek. tajemniczy gosc strasznie sie speszył i w samych tylko skarpetkach wybiegl na dwor i zamarzl pare kilometorw dalej, bo jebany kurtki tez nie wzial a tak sie sklada, ze dom lezy pare kilometrow od miasta.
-co ty mi zdziro za fagasow sprowadzasz? co to ma wszystko znaczyc?
nagle znow pukanie do drzwi.
-nie wierze! znow to samo? nawet we wlasne urodziny sobie pobzykac nie mozna?
brunet poszedl do lodowki po flaszke. pol godziny pozniej byl juz calkiem dobrze najebany i juz nie mogl dogadac sie przez komorke.

sabinka
16-12-05, 12:23
wchodzi jednak bez pukania i chce cos powiedziec JEMU :D

whatever
17-12-05, 03:35
po dluzszej chwili zastanowienia brunet stwierdzil, ze tak na slepo nie potrafi sie wczuc w sytuacje

Shandor
17-12-05, 08:50
ale smaku całej tej sytuacji miała dodać wiadomość z którą przybiegł Kulawy Syn Wiesławy... "ludziska, słyszeli wy? Giertych kazał mi wczoraj wszystkie koreańskie, wietnamskie i chińskie slipy wykupić, bo to niby polskie!" ale nik niestety nie zareagował na tą wiadomość i Kulawy Syn Wiesławy odszedł w sumie nie zauważony...

maciekmrc
17-12-05, 15:10
napnij sie mówi i nagle wielka owłosiona dupa jest wprost wypięta w jej strone

araj
19-12-05, 20:48
ostatni wpis...sytuacja staje sie napieta,jestem ciekawy jak sie potocza dalej losy bohaterów :)

DZIADZIA
19-12-05, 22:01
i pakuje mu rozbita żarówką jednocześnie bujają c się na żyrandolu i zabijają iracką armię złamanym długopisem

Vito Andolini
21-12-05, 08:34
nie miala pojecia co bylo w pudelku... przerazenie w jego oczach i ten zapach....
Chirurg powoli konczyl odcinac prawa noge i teraz krew wolna struzka zmierzala wprost do pojemnika pod stolem...
akumulatory podlaczone do jader zdawaly sie pracowac wolnym rytmem cicho pomrukujac ...........

maciekmrc
23-12-05, 20:53
i kamera zmienia polozenie na

whatever
30-12-05, 04:00
czy bohaterowie jeszcze zyja?

















dowiecie sie w nastepnym odcinku

Vito Andolini
30-12-05, 09:37
a gdy wszyscy podniesli wzrok , stali w niemym podziwie dla arcydziela mistrza .
pentagram wypalony na jej piersi zdawal sie niesc nikly poblask . Stanal nad nia i jednym precyzyjnym cieciem pozbawil zycia . Z chirurgiczna dokladnoscia . Jej oczy zdawaly sie wyrazac cala ta milosc jaka ja obdarowal za zycia... osunela sie cicho na podloge .

araj
06-01-06, 23:41
a gdy wszyscy podniesli wzrok , stali w niemym podziwie dla arcydziela mistrza .
pentagram wypalony na jej piersi zdawal sie niesc nikly poblask . Stanal nad nia i jednym precyzyjnym cieciem pozbawil zycia . Z chirurgiczna dokladnoscia . Jej oczy zdawaly sie wyrazac cala ta milosc jaka ja obdarowal za zycia... osunela sie cicho na podloge .to ostatni wpis....zapraszam do pisania ciągu dalszego :)

sabinka
07-01-06, 00:31
... i chwycila za najwiekszy noz jaki ujrzala....

Shandor
07-01-06, 01:07
no qrwa! ksiądz takie rzeczy? wszyscy księża to słudzy szatana!

a ksiądz na to - niemożliwe! :8:

DZIADZIA
11-01-06, 21:41
i na niego nasikał

araj
11-01-06, 21:48
ok..a teraz kilka postów zakanczajacych historie i publikujemy :)

araj
17-01-06, 21:59
patrzcie,jakie macie opowiadanie :loser:

Shandor
17-01-06, 22:30
jaki z tego morał? znamy się jak łyse konie (PRAWIE) i potrafimy przewidzieć o czym jest opowiadanie :7: w ciemno wiemy co pisać żeby się kupy trzymało. Nawet załapałam watek i pojęłam o co w tym chodzi :10: niesamowite... możemy ksiązki pisać :)

DZIADZIA
07-03-06, 21:44
swietne, chuja widać

Polska Polska!
13-05-06, 14:55
i nagle wszyscy odczuli wstrząs. Wszyscy siedzieli związani w ciemnej piwnicy... Nagle zapaliło się światło - siedzący tam ludzie przez zmrurzone oczy wpatrywali się w telewizor który właśnie się włączał...
-Co to?- zapytał mężczyzna w kącie
-Nie mam pojęcia, poczekajmy - odparł drugi
Nagle w tv włączyły się teletubisie
-O KURVA - wszyscy krzyknęli churem
-Wypierdalamy stąd, nie zniose tego dłużej- żekł drugi mężczyzna zatykając uszy więdnące od śpiewu Teletubisiów.
Zaczęła się walka z czasem, każdy czym znalazł pod ręką próbował rozwalić ściane. Nagle jedna z dziewczyn wpadła na pomysł.
-Hej posłuchajcie mam pomysła! - rzuciła (jak się później okazało) naturalna blądynka. Wyciągnęła z torebki wibrator.
-Możemy połączyć nasze moce i zburzyć nim ściane!
Wszyscy szybko złapali za wibrator wpadając w skupienie i swego rodzaju trans. Skupienie było tak wielkie... pot spływał po ich ciałach. Powoli... nabierali siły aby zburzyc ściane. Nagle:
-Ooo... zesrałem się! - żekł jeden z imprezowiczów... za bardzo próbował się skupić... nie wyszło, trudno. Gdy on przecierał tekturą gacie reszta ekipy dochodziła do decytującej fazy:
-Ziemia! - krzynkęła blądynka
-Wiatr!- krzykną ktoś obok
-Zamknijcie dupy, to nie ta bajka- pouczył ich ktoś obok
-Eee to co mamy mowić?
-Powtarzajcie za mną: MOC RÓŻOWEGO KUCYKA!
błYSłO śWIsło i ściany nie było, uciekli... przynajmniej tak im się wydawało...