PDA

Zobacz pełną wersję : Zajebisty problem



maciekmrc
11-12-05, 21:23
No wiec, mam takiż oto problem bo gdy zaistaluje stery do grafy , radeona 9200SE to komp mi sie wiesza , bez strow smiga ok, ale zadne gry nie dzialaja, za kazdym razem przed wylaczeniem kompa musze odinstalowac sprzet w menedżerze urządzeń bo jesli nie zrobie tego i włącze kompa to po chwili zawiesi sie, nie dokladalem zadnej pamieci ram ani nowych sprzetow, jeszcze przed reinsalem smigala ok, kiedys jeszcze mialem ten sam problem ale zainstalowalem stery nie z orginalnej cd tylko sery omegi i dzialalo, teraz to nie pomaga, probowalem juz calatyst i tez nic, nie wiem co sie dzieje, wyjmowalem po kolei karty z kompa (zostawiajac grafike) zeby sprawdzic czy moze z czyms sie gryzie (ale wczesniej przeciez bylo ok) co robic, moze macie jeszcze jakies sterowniki korych nie uzywalem... prosze o pomoc bo warcraft 3 czeka :P

11-12-05, 23:54
No wiec, mam takiż oto problem bo gdy zaistaluje stery do grafy , radeona 9200SE to komp mi sie wiesza , bez strow smiga ok, ale zadne gry nie dzialaja, za kazdym razem przed wylaczeniem kompa musze odinstalowac sprzet w menedżerze urządzeń bo jesli nie zrobie tego i włącze kompa to po chwili zawiesi sie, nie dokladalem zadnej pamieci ram ani nowych sprzetow, jeszcze przed reinsalem smigala ok, kiedys jeszcze mialem ten sam problem ale zainstalowalem stery nie z orginalnej cd tylko sery omegi i dzialalo, teraz to nie pomaga, probowalem juz calatyst i tez nic, nie wiem co sie dzieje, wyjmowalem po kolei karty z kompa (zostawiajac grafike) zeby sprawdzic czy moze z czyms sie gryzie (ale wczesniej przeciez bylo ok) co robic, moze macie jeszcze jakies sterowniki korych nie uzywalem... prosze o pomoc bo warcraft 3 czeka :Pbo wydali Ci nie takie jak potrzeba stery,dokładnie taki sam problem ma wiekszośc uzytkowników ATI ja mam 9200 i musiałem sciagać z netu zeby wszystko grało ,moja pierwsza rada ...

ma Mój Komputer kliknij prawym
własciwosci
zakładka "zaawansowane"
na dole "uruchamianie i odzyskiwanie" kliknij Ustawienia
znajdz linijke z wpisem "automatycznie uruchom ponownie" i odznacz...

za kazdym razem jak bedzie sprzecznosc w kompie bedziesz mial Blue ekran z opisanym miejscem usterki a nie bedzie sie wieszał czy uruchamial ponownie.


Stery które mozesz instalnąc i powinno być Ok. (http://support.ati.com/ics/support/DLRedirect.asp?fileIDExt=7a1ccfe60223a5bda015a388f 354cf62&accountID=737&deptID=894)

Simmek
12-12-05, 09:47
Tak jak rebeliant pisal, tylko nie instaluj automatycznie a zamien sterowniki "tak na sile" w menadzeze

maciekmrc
12-12-05, 14:48
Nie wiem jak sie odwdzieczyc, to byl moj problem dziejów :) czy "pomógł" wystarczy? :P

[ Dodano: 12-12-2005, 16:30 ]
narazie zaisnatlowalem wszystko smiga, zobaczymy czy dlugo ;)

[ Dodano: 12-12-2005, 16:46 ]
i znowu kupa, troszke podziala i sie wylacza monitor, znowu wyjebalem wszytsko i jakos dziala, a szkoda bo chcialbym wkoncu przejsc warcrafta 3

Simmek
12-12-05, 17:58
A ry panie popatrz jeszcze czy Twoj monitorek jezdzi na takim odswierzaniu jak ten radeonik, bo jak masz slaby, a radeon optymaln ustawi na 100 to moze byc to...

maciekmrc
12-12-05, 19:48
a jak sie to robi? :> (wybaczcie lamerstwo)

araj
12-12-05, 19:57
na pulpicie kliknij własciwosci-ustawienia-zaawansowane-monitor i jak masz 100 to zmien na mniej

Lisu
12-12-05, 20:21
juz ci dziala araj?? sciagnij sterowniki ze stornki komputerswiata to radka. powinno pomoc. poszukaj do swojego radka. tez directx do gier pamietaj czasami bez niego sie nie uruchomia...

maciekmrc
15-12-05, 22:12
probowalem wszytskich opisanych tu metod i nadal to samo...moze jakies jeszcze inne stery?

18-12-05, 14:14
zamieszcze Ci swje stery na ktorych ja działam ale to za kilka chwil



ssij .. :19: :19: :19:
http://www.megaupload.com/?d=GR8492YO