PDA

Zobacz pełn± wersję : gówniarze co nie wiedz± jak wolny czas sobie zapełnić



Shandor
10-12-05, 23:51
przed chwil± wróciłam z pogoni za jakimi¶ gówniarzami, co rozjebali mi płot i zamek w bramce. Łazi taka kupa gówna po ulicach, zapita, właż± ludziom na posesję, c.h.u.j wie czego szukaj±, a na dodatek wyłaż± przez płot, jakby buraki nie umiały bramki otworzyć. Wywalili mi dwa szczebelki w płocie i zamek rozwalili buce jedne. A że ja jestem mistrzem kryminału, to siup w buty i kurtałkę, męża pod pachę i w pogoń. Widziałam ostatniego jak przeskakiwał więc miałam o co się zaczepić. Dorwali¶my podobnego ale buc twardy był, nie sypn±ł i co z takim zrobić? komisariat zakryty, do Sokółki nie chciało się jechać, wypu¶lili¶my buraka i kazali¶my jutro do 18-tej przyj¶c przeprosić albo dowiedzieć się kto to zrobił. Jak nie to złożę zawiadomienie.

:26: gówniarze zapyziałe!!!

arcz
11-12-05, 01:07
pani prokurator powiem iż najlepszym wyj¶ciem w tej sytuacji byłby po prosto solidny wpierdul dla schytanego uczestnika pijackich ekscesów. :18:

stuff
11-12-05, 01:40
ja bym proponowal kupic jakiegos agresywnego psa.

ełe piotru¶
11-12-05, 10:53
ja bym proponował kupić pistolet dostac zezwolenie i nastepnym razem jak wejda na posesje to strzelić im po kolanach.

Goerres
11-12-05, 11:06
przed chwil± wróciłam z pogoni za jakimi¶ gówniarzami, co rozjebali mi płot i zamek w bramce. Łazi taka kupa gówna po ulicach, zapita, właż± ludziom na posesję, pitol wie czego szukaj±, a na dodatek wyłaż± przez płot, jakby buraki nie umiały bramki otworzyć. Wywalili mi dwa szczebelki w płocie i zamek rozwalili buce jedne. A że ja jestem mistrzem kryminału, to siup w buty i kurtałkę, męża pod pachę i w pogoń. Widziałam ostatniego jak przeskakiwał więc miałam o co się zaczepić. Dorwali¶my podobnego ale buc twardy był, nie sypn±ł i co z takim zrobić? komisariat zakryty, do Sokółki nie chciało się jechać, wypu¶lili¶my buraka i kazali¶my jutro do 18-tej przyj¶c przeprosić albo dowiedzieć się kto to zrobił. Jak nie to złożę zawiadomienie.

:26: gówniarze zapyziałe!!!
moze to przystankersi, czy to nie w sokolce ?

ełe piotru¶
11-12-05, 13:16
przystankersi chipsy i snaki:D na takich nie ma mocnych

Shandor
11-12-05, 14:16
to byli raczej dworcowersi, a było to w KuĽnicy, ale już sprawa załatwiona, wystarczy jednego skuć w kajdanki, postraszyć, wypu¶cić :) a dzisiaj z rana cała brygada przyszła z przeprosinami i jutro o 15.00 reperuj± grupowo brameczkę, luzik...

nie jeste jak±¶ służbistk± żeby ich na psy ci±gn±ć odrazu, może jak popracuj± to się czego¶ naucz± :32:

ełe piotru¶
11-12-05, 17:33
psy o oo jak nieładnie nazywasz pilicje:D niedobra shandor:D


cóż widac nie byli wcale tacy twardzi skoro przyjda naprawić.

tibor69
11-12-05, 20:25
psy o oo jak nieładnie nazywasz pilicje:D niedobra shandor:D


cóż widac nie byli wcale tacy twardzi skoro przyjda naprawić.
Nie widziałe¶ jak kończ± ci, którzy zdenerwuj± Shandor :32:

whatever
11-12-05, 20:41
Nie widziałe¶ jak kończ± ci, którzy zdenerwuj± Shandor 1

tak jak ten koles w twoim avatarze?
:)

Shandor
11-12-05, 20:50
tak jak ten koles w twoim avatarze?

co¶ Ci się nie podoba? nie zadzieraj z moj± rodzin± bo marnie skończysz...






:25:

maciekmrc
11-12-05, 21:27
szybke mogli jeszcze zbic!!!!!!!!! :ban:

ełe piotru¶
12-12-05, 16:47
shandor ja spróbuje zadrzec musze sie przekonac jacy hardkornowcy tam sa. :cool:

katsiu
12-12-05, 21:14
przed chwil± wróciłam z pogoni za jakimi¶ gówniarzami, co rozjebali mi płot i zamek w bramce. Łazi taka kupa gówna po ulicach, zapita, właż± ludziom na posesję, pitol wie czego szukaj±, a na dodatek wyłaż± przez płot, jakby buraki nie umiały bramki otworzyć. Wywalili mi dwa szczebelki w płocie i zamek rozwalili buce jedne. A że ja jestem mistrzem kryminału, to siup w buty i kurtałkę, męża pod pachę i w pogoń. Widziałam ostatniego jak przeskakiwał więc miałam o co się zaczepić. Dorwali¶my podobnego ale buc twardy był, nie sypn±ł i co z takim zrobić? komisariat zakryty, do Sokółki nie chciało się jechać, wypu¶lili¶my buraka i kazali¶my jutro do 18-tej przyj¶c przeprosić albo dowiedzieć się kto to zrobił. Jak nie to złożę zawiadomienie.

:26: gówniarze zapyziałe!!!

młodzi s±, ( :50: ) musz± się wyszaleć, wrzuć na luz, sama pewnie była¶ wandalem w młodo¶ci... :25:

6 biegowy
12-12-05, 21:49
Ja slusznie wychodze z zalozenia ze zlamanie nog powoduje calkowite zatrzymanie wandala od odwiedzin na pare tygodni :)
Qrwa wlasnie wrocilem z baru w jednym z mazurskich miasteczek i mialem szczeniakowi przyjebac w klopie bo powiedzial cos do mojej kolezanki ale tylko drzwiami dostal :)

kamikadze
14-12-05, 12:12
Wrócili ? :o: A to dziwne jakie¶ cioty totalne

Shandor
14-12-05, 19:10
popatrz na to z innej strony

"ale ta shandor to niezły kozak"


:)


aha, dzisiaj już brameczka jest jak nowa

Kozac
18-12-05, 20:11
Solidny klaps... poskutkuje. :30:

STERN
18-12-05, 20:18
Dzwonic po chlopaków?

Indianka
18-12-05, 22:48
to siup w buty i kurtałkę, męża pod pachę i w pogoń.

Dzi¶ to napiszę Kasiu............U¶miałam się po pachy :cool: :)

k0573k
23-12-05, 18:43
katsiu ma racja oni poprostu wola ci plot rozjebac niz siedziec i ni nie robic zreszta sam mialem do nie dawne podobne posrane pomysly :92: