PDA

Zobacz pełną wersję : Dobrze wykonane zadanie



Papla
08-12-05, 05:28
Air marshalls ukatrupili kostarynczyka ktory darl morde ze ma w plecaku bombe. No i gut. Nie nalezy sie pier dolic gdy zycie setek osob zalezy od tego czy policjant podejmie szybka decyzje.

wieśniak
08-12-05, 10:18
Napletek Ty tez musisz na siebie uwazac jak bedziesz wsiadał do samolotu,wyglądasz jak arab i mogą sie pomylić :)

Papla
09-12-05, 01:23
wiesniak.. lopatka, wiaderko i jazda do piaskownicy

STERN
09-12-05, 01:26
Napletek Ty tez musisz na siebie uwazac jak bedziesz wsiadał do samolotu,wyglądasz jak arab i mogą sie pomylić :)

:cool:

Papla
09-12-05, 01:40
sternio, nie przejmuj sie.. piaskownica duza, a chlopaki z mafii podworkowej zorganizuja ci lopatke

Vito Andolini
09-12-05, 09:44
taaa....

sztetke
09-12-05, 11:42
podobno to jakis czub byl,lekow nie bral i mu troche odwalilo,nie wiem tak do konca o co chodzilo ,bo tylko to uslyszalem w telewizji.
no ,ale jak darl dupe ,ze ma bombe to raczej nie legitymuja ,czy ma zolte papiery tylko pozniej sprawdzaja,juz z dziura w glowie.

DZIADZIA
09-12-05, 14:10
Ale z was czuby :D



Policja ma szybko reagować, za głupotę sie płaci.

Papla
10-12-05, 00:52
samolot wyladowal, ludziska zaczeli sie pakowac, wtedy jeden gosciu zaczal drzec morde ze ma bombe (w plecaku) i zaczal biec przez samolot, wylecial na zewnatrz w kierunku terminalu, dwoch air marshalls rzucilo sie w pogon, kazali mu sie zatrzymac i rzucic na ziemie, ten podobno chwycil sie za plecak... i to bylo ostatnie co zrobil (swiadomie)

sztetke
10-12-05, 09:44
samolot wyladowal, ludziska zaczeli sie pakowac, wtedy jeden gosciu zaczal drzec morde ze ma bombe (w plecaku) i zaczal biec przez samolot, wylecial na zewnatrz w kierunku terminalu, dwoch air marshalls rzucilo sie w pogon, kazali mu sie zatrzymac i rzucic na ziemie, ten podobno chwycil sie za plecak... i to bylo ostatnie co zrobil (swiadomie)
no to nie rozumiem dlaczego w telewizji mowia ,ze jakies tam sluzby odpowiedzialne ubolewaja nad pomylka,przeciez zrobili co mieli zrobic,to i tak dobrze ,ze krzyczeli ,zeby sie polozyl.

wieśniak
10-12-05, 10:56
Napletek,musisz uwazać przed podróżą samolotem aby nie zapomnieć zazyć lekarstw aby tobie coś takiego się nie przytrafiło :)

Simmek
10-12-05, 12:38
uwaga mam bombe, czekam na kulke...

serio to mnie zoladek boli i pije z rana wodke, kurwa powinni sprzedawac od 13