PDA

Zobacz pełną wersję : W czym możecie pomóc innym?

araj
07-12-05, 09:19
Wasze mocne strony,wyuczone zawody...po prostu-coś, na czym się znacie i potraficie udzielic komus porady

elektryka, instalacje elektrycznehttp://www.ktbs.pl/1pliki/wykonawcy/kumor/logo.gif

Vito Andolini
07-12-05, 09:29
[shadow=cyan:b9217fe3d9]sprawy duchowe[/shadow:b9217fe3d9]

Karla
07-12-05, 09:45
muzyka, ubezpieczenia gosp, materialy dla studentow uczelni ekonomicznych, kobieca literatura rozrywkowa td

ełe piotruś
07-12-05, 13:29
działanie leków, składy, ogólnie chemia organiczna nieorganiczna, zadania z chemi i takie tam.

sabinka
07-12-05, 14:52
wszystko co zwiazane z naszym jezykiem ;)

araj
07-12-05, 14:58
wszystko co zwiazane z naszym jezykiem ;)oo..dobrze wiedzieć :2: :sabinka:

sabinka
07-12-05, 15:05
araj :niewolno: :niewolno: :niewolno: :D

stuff
07-12-05, 15:17
Wasze mocne strony,wyuczone zawody...po prostu-coś, na czym się znacie i potraficie udzielic komus porady

elektryka, instalacje elektryczneObrazek (http://www.ktbs.pl/1pliki/wykonawcy/kumor/logo.gif)
swoj ziomal czasami mi sie wydaje ze jestes moim klonem :92:

07-12-05, 15:18
ogólnie wszystko potrafie zrobic...

DZIADZIA
07-12-05, 16:38
matma, naprawić pralke, włączyć magnetowid, takie tam

sabinka
07-12-05, 17:27
lepiej sobie odpowiedz: a chcialbys tak? :D:D:D

tibor69
07-12-05, 17:55
Muzyka, games, emulacja, software, hardware, GSM, badania ilościowe, fałszowanie badań ilościowych ;), marketing polityczny.

Shandor
07-12-05, 18:18
łuuu, problemy z prawem (jestem specem w prawie karnym, nienawidzę prawa pracy i cywilnego bleee), prace remontowe, naprawcze (złota rączka), dekoracja wnętrz (absolutnie amatorsko :) ) żeglarstwo śródlądowe - mogę podszkolić w pływaniu regatowym, a poza tym - potrafię słuchać ludzi ze zrozumiem i udzielać im trafnych rad życiowych (tylko sobie nie potrafię doradzić)

Simmek
07-12-05, 21:59
Architektura, budownictwo, wnetrza... 10 lat doswiadczenia ;)

Grafika /bardziej uzytkowa/

dlaczego komputer sie nie wlancza...

juSta
07-12-05, 22:14
muza, rysunek, angielski, polska ortografia [:50:]
ogólnie powiązane w jakiś sposób ze sztuką ;p [np jakie tło wstawić na stronę żeby było cacy :)]
jak ktoś potrzebuje jakimś cudem wiadomości o zwierzętach- polecam się, mam kilka książek na ten temat ;p

Bitchy
08-12-05, 01:49
Potrafie dobrze: wkurwiac, nareperowac samochod, podrywac panienki, project management, nabijac sie, angielski, jezdzic na sankach

Znam takze: VB, C++, HTML, SQL, elektryke, wireless technologies, chowac sie po kontach

:cool:

Dopisze jak cos wymysle

yardin
10-12-05, 22:18
hmm logistyka, maszyny CNC-programowanie, solid works, edgeCam i takie rozne:) lubie tez kobieta pomagac:)

Lisu
12-12-05, 20:32
gsm, j angielski, na czym to ja sie jeszcze znam... jak mi sie cos przypomni to dopisze ;)

araj
12-12-05, 21:13
matma, naprawić pralke

ile to jest 9!
ile przewodów dochodzi do programatora pralki

Giewont
12-12-05, 22:13
Rysowanie AutoCad no i wiele innych ciekawych rzeczy

grimson
13-12-05, 19:01
musielibyście trafić na mój dobry dzień, bo tylko wtedy pomagam :) (tak mi ktoś ostatnio powiedział) mocne strony to napewno nawigacja (ale to nikogo nie interesuje) mogę kogoś nauczyć parę niezawodnych tekstów na podryw dziewczyny :7: (gwiazdy chmurki itp )

juSta
13-12-05, 20:20
musielibyście trafić na mój dobry dzień, bo tylko wtedy pomagam
mi byś chyba nie odmówił :):):):) ;)

Siekiera
16-12-05, 18:25
musielibyście trafić na mój dobry dzień, bo tylko wtedy pomagam :) (tak mi ktoś ostatnio powiedział) mocne strony to napewno nawigacja (ale to nikogo nie interesuje) mogę kogoś nauczyć parę niezawodnych tekstów na podryw dziewczyny :7: (gwiazdy chmurki itp )

:cool: eee to dawaj te teksty do lasek

DZIADZIA
16-12-05, 22:49

:cool: eee to dawaj te teksty do laseksiekiera masz jakis związek z kolesiem z dziennika co nauczyciela zajebał siekierą?

Siekiera
19-12-05, 22:47

:cool: eee to dawaj te teksty do laseksiekiera masz jakis związek z kolesiem z dziennika co nauczyciela zajebał siekierą?

Nie ale mam zwiazek z siekierowaniem szalikowcow. Ciup CIup skurrwysyny

DZIADZIA
19-12-05, 22:50

Nie ale mam zwiazek z siekierowaniem szalikowcow. Ciup CIup skurrwysynySiekierowaniem jako inny kibol czy jako policjant?

ełe piotruś
20-12-05, 10:13

Nie ale mam zwiazek z siekierowaniem szalikowcow. Ciup CIup skurrwysyny

to podobnie jak ja ale ja używam związków rtęci do tego.

k0573k
20-12-05, 19:13
szalikowcy dovrzy ludzie :92:

Siekiera
20-12-05, 19:18
Siekiera to klasyka na stadionach!

Adamitsu
04-01-06, 00:49

112

katsiu
04-01-06, 01:08
no więc moge z kims sie napić :) (choć teraz nie bo mam postanowienie noworoczne) jazda na nartach i łyżwach, troche gówna związanego z kompami, jazda samochodem (po pijaku) i dobrze gotuję (nie tylko kanapki i płatki :D )

glia
06-01-06, 23:22
Mogę pomóc w .......lizaniu znaczków....czyli prawie wszystko o poczcie polskiej.

Małgorzata
06-01-06, 23:59
Mogę pomóc w .......lizaniu znaczków....czyli prawie wszystko o poczcie polskiej.no to mam pytanie ,dlaczego list wysłany priorytetem często idzie wolniej niż normalny? wysłałam list do usa na Wigilije i doszedł na Wielkanoc .a tu w Dani wysle list i idzie 3 dni ,co jest z ta Polska Poczta ? no co?

araj
07-01-06, 00:08
Mogę pomóc w .......lizaniu znaczków....czyli prawie wszystko o poczcie polskiej.co jest z ta Polska Poczta ? no co?jajco :)

glia
07-01-06, 00:09
Małgosiu, napisałam, że jest to poczta POLSKA i jak wszystko co polskie, rządzi się wszystkim tylko nie przepisami i logiką !!! a w tytm przypadku nie wiemy czy to polska poczta czy amerykańska działa "ujowo".Może od nas wyszedł i utknął w Stanach??? do obiektywnej oceny potrzeba mi ciut więcej szczegółów.A tak na marginesie..mam pomóc bo w tym dziale o to chodzi, następny list wraz z forsą na bilet daj mi do ręki i masz gwarancję doręcznia zaraz po wylądowniu samolotu w Stanach.....wraz z osobistym buziakiem dla adresata :kwiatek: ooo , a kwiatki dorzucę mu od siebie

Małgorzata
07-01-06, 00:10
Mogę pomóc w .......lizaniu znaczków....czyli prawie wszystko o poczcie polskiej.co jest z ta Polska Poczta ? no co?jajco :)a ty co głodny?

Małgorzata
07-01-06, 00:11
Małgosiu, napisałam, że jest to poczta POLSKA i jak wszystko co polskie, rządzi się wszystkim tylko nie przepisami i logiką !!! a w tytm przypadku nie wiemy czy to polska poczta czy amerykańska działa "ujowo".Może od nas wyszedł i utknął w Stanach??? do obiektywnej oceny potrzeba mi ciut więcej szczegółów.A tak na marginesie..mam pomóc bo w tym dziale o to chodzi, następny list wraz z forsą na bilet daj mi do ręki i masz gwarancję doręcznia zaraz po wylądowniu samolotu w Stanach.....wraz z osobistym buziakiem dla adresata :kwiatek: ooo , a kwiatki dorzucę mu od siebieo jaka chetna ,Stanów jej sie zachciało :)

glia
07-01-06, 00:15
a jak !!!! oj już bym pakowała węzełek....poza tym święta są wszędzie, na prawie wszędzie, i w tym czasie żadna poczta nie daje rady terminowo opracować i doręczyć przesyłek..nawet amerykańska.Ludzie tak się zachowują jakby nie mieli komputerów i telefonów...ale dobrze, może dostanę większą premię, w końcu wpływy były....

pepek
13-01-06, 15:05
hehehe moge pomoc hmmm naprzykalad w sprawach mangi&anime (znaczy sprawy informacyjne) o kompach trochu ,naprawic mlotek umiem ,ooo i najleiej to umim psuc :d do mi najlepiej wychodzi ... na necie moge jeszcze pomoc ,zanczy uzyczyc kolekcji ebook'ow (ok.7gb) :18:

inde
16-01-06, 20:20
wedkarstwo, survival, fotografia, kulturystyka

Morpheus
06-02-06, 15:37
Mogę pomóc w sprawach fotografii (od chemii urzywanej w ciemni po sprzęt foto itd.)

switas
06-02-06, 16:20
matma, naprawić pralke

ile to jest 9!

policz sam

http://www.zaker.twojapoczta.pl/marek/arch/ari_1.jpg

Angus_Young
21-02-06, 21:41
jestem w stanie pomóc osobom którzy szukają swojej drogi do Boga...jako chrześcijanin oczywiście...jeżeli ktoś ma problem z odnalezieniem się w świecie duchowym to proszę pisać...:D pozdrawiam...pozatym mogę pomóc w HTMLu i matmie :81:

Shandor
21-02-06, 22:00
matma na jakim poziomie? :32:

DZIADZIA
21-02-06, 22:02
matma na jakim poziomie? :32:na poziomie niskim, czytaj licealnym :D

Shandor
21-02-06, 22:08
na takim to sobie sama radzę... :)

myślałam, że to jakiś geniusz matematyczny... :10:

DZIADZIA
21-02-06, 22:22
na takim to sobie sama radzę... :)

myślałam, że to jakiś geniusz matematyczny... :10:Wybieram droge kariery aż do boga matematyki.

[ Dodano: 21-02-2006, 21:22 ]
ps. w sensie nie

biolent
29-03-06, 13:54
Moge doradzić w sprawach żywienia zwierzaków ( psy ikoty) :89:

http://img68.imageshack.us/img68/971/kogut6zg.jpg

Tutenchamon
27-04-06, 16:36
zloto, srebro, zlotnictwo......nie pytac o kamienie szlachetne od tego sa gemmolodzy.....ale znam ceny diamentow sprzed roku...lol

Kamich
04-05-06, 18:42
wszytko lub prawie wszystko co zwiazane z komputerami (w tym internet) , troche z budowy samochodu i ogolnie z motoryzacji no i cos jeszcze tylko nie za bardzo sobie przypominam co :)

Wartburg
30-06-06, 19:50
moge pomoc w odpalaniu silnikow dwusuwowych, trabantow, warszaw, wartburgow, syrenek i dac porady jak je konserwowac

Hitman
20-07-06, 14:45
A ja zawodowo wytlumacze zasady zwiazkow miedzyludzkich(czyt.damsko meskich)
Poza tym porady w zakresie napraw domowych od zmiany zamka przez hydraulike po instalacje elektryczna.
Naprawiam drukarki i komputery.

Ostrzegam w niczym nie jestem wybitnym specjalista.
Jesli tylko bede potrafil to pomoge.

profektus
31-08-06, 17:07
wszystko co związane z branżą IT w polsce...co opłaca się kupić a czego nie na co jest dobra cena a czego lepiej nie kupowac bo jutro będzie taniej...jestem w branzy od 6 lat w jednej z największych poskich firm branży IT

Polska Polska!
03-09-06, 00:13
Umiem sciszyc telewizor, wlaczyć/wylaczyć światło. Potrafie rownież myśleć i oddychać w jednym momencie. Skończyłem rownież wyzsza szkole roztrząsania gnoju we wsi skrzynice duze. Także jesli macie jakies pytania odnosnie pracy nadgarstkow, prawidlowej postawy podczas operowania widłami - pomoge.

ełe piotruś
07-09-06, 13:12
moge przyslac mapke jak nie zabladzic w bedzinie tzn jak nie zabladzic gdy poszukujesz wonglasza

stasek9
13-09-06, 20:40
Chociaz nie zagladam tu czesto (ostatnio) to pomoge w programowaniu sterownikow S5, S7, Logo, EASY itp. No moze nie jestem geniuszem ale coś tam wiem.

Vmark
15-09-06, 23:31
A ja mogę pomóc w : informacje o nowoczesnych systemach produkcyjnych ( jeśli szef was ciągle gnębi o jakies pomysły to piszcie na PW ) stosowanych w firmach ( głównie japońskich ) - typu kaizeny, kanban, jidoka itp. - jeśli Wam coś to mówi; wyszukiwanie informacji na necie; podobno umiem też dobrze słuchać; co nieco o motoryzacji i blacharstwie; ja ogólnie jestem uniwersalny - ale nie do wszystkiego ;-)

ireczek22
21-09-06, 13:01
ja moge udzielic pomocy jesli chodzi gdzie co sciagnac z internetu chodzi przedewszystkim o programy urzytkowe,porady co do budowlanki(wykonczenie wnetrz,i problemy zwiazane z komputerami .

DZIADZIA
21-09-06, 18:16
ja moge koło zmienić w samochodzie :D

Papla
27-09-06, 05:28
ja moge pomoc wszystkim dofowiczom zglaszajac propozycje odklejenia tego tematu

De Viant
13-12-06, 06:46
Psychologia, psychopatologia, żywienie człowieka. Zamierzchłe hobby to broń palna i materiały wybuchowe :)

aronka
14-03-09, 14:52
prawo międzynarodowe publiczne, wos, hmmm... dobrą książkę z gatunku fantasy też mogę polecić ;)

araj
14-03-09, 19:03
prawo międzynarodowe publicznewow(łał) :cool:

Nazwisko
14-03-09, 23:46
prawo międzynarodowe publiczne, wos, hmmm... dobrą książkę z gatunku fantasy też mogę polecić ;)

Osobiście najbardziej interesują mnie twoje umiejętności o których nie wspomniałaś a trudno ich nie zauważyć ...

Witaj na forum, baw się dobrze ;)

aronka
18-03-09, 00:49
hihi :P
dziękuję, dziękuję ;) mam zamiar się dobrze bawić :P

Ambrozja
07-05-09, 17:21
Ja mogę pomóc Arajowi zrozumieć samego siebie, bo wiem, że czasem się miota i jakiś rozdarty wewnetrznie jest. Naprawdę mogę :)

araj
07-05-09, 17:35
Ja mogę pomóc Arajowi zrozumieć samego siebie, bo wiem, że czasem się miota i jakiś rozdarty wewnetrznie jest. Naprawdę mogę :)

kiedy zaczynamy ? :)

Ambrozja
07-05-09, 17:49
Temacik załóż i wyznaj swoje złe uczynki. Potem zastosuję terapię.

Adzia
08-05-09, 11:48
A ja wam moze kanape pozycze ;)

araj
08-05-09, 12:59
Temacik załóż i wyznaj swoje złe uczynki. Potem zastosuję terapię.

a jak mam sie do tej terapii przygotować? no bo jak Adzia pozyczy kanape, to w moment zasne :)

Ambrozja
08-05-09, 19:25
Ale Araj daeś ciała - cieniujesz się widzę. niemazaco

Adzia
08-05-09, 21:58
no bo jak Adzia pozyczy kanape, to w moment zasne

na tej kanapie,nawet Ci przez mysl nie przejdzie,by powieke opuscic...:74:

araj
08-05-09, 23:12
no to co mam robić :10:

smoke
09-06-09, 22:46
ja moge pomoc innym w skrobance - a tak dokladnie, w przygotowaniach do niej.

araj
09-06-09, 23:07
ja moge pomoc innym w skrobance - a tak dokladnie, w przygotowaniach do niej.

co chcesz skrobać? szyby samochodowe? poczekaj do zimy :)

Ambrozja
13-06-09, 20:56
Skoro tak o samochodach mowa to może ktoś mógłby mi pomóc wyklepać autko >?

menago28
18-05-12, 18:23
We wszystkim hahaha