PDA

Zobacz pełną wersję : Dziewczyny, pytanko!



fisico
04-12-05, 12:56
Wolicie facetów metroseksualnych czy technoseksualnych??? (Metroseksualni noszą kolczyki, depilują się, itd.)???

sabinka
04-12-05, 13:01
oczywiscie ze technoseksualnych :)

btw. to nie jest powiedziane ze metroseksualni nosza kolczyki ;)

fisico
04-12-05, 13:07
Wg. mnie taki David Beckham ośmiesza facetów!!!

tibor69
04-12-05, 13:09
Lubię metroseksualnych bo nie lecą na nich te same laski co na mnie :)

Karla
04-12-05, 13:09
A ja wole zadbanych facetow... zawsze ogolonych, ladnie ubranych, pachnacych, inteligentnych... z pieknymi niebieskimi oczkami...

Ale golenie nog to przesada :)

Miekki
04-12-05, 13:18
A ja wole zadbanych facetow... zawsze ogolonych, ladnie ubranych, pachnacych, inteligentnych... z pieknymi niebieskimi oczkami...

Ale golenie nog to przesada :)
choćnym o sobie czytał :)

fisico
04-12-05, 13:21
Założyłem ten temat, bo znalazłem brechciarską stronę o tym dość dziwnym przypadku :11:

Oto fragmenty:

"Najpierw mi się to podobało. Marek był zawsze starannie modnie ubrany, pachnący, imponował mi dobrym gustem. Potem się zaczęło. Odwołał randkę, bo miał wizytę u kosmetyczki. Kolejną — bo siłownia, potem fryzjer. Gdy spytałam, czy się mną znudził, szczerze powiedział, że nie, po prostu ma napięty grafik i że mi to wynagrodzi. Odtąd udaje mu się wcisnąć mnie między solarium a masaż. Ale ja myślę o tym, że chciałabym kiedyś wyjść za mąż, mieć dzieci. I widzę oczyma wyobraźni taką scenę: małe ryczy, ma gorączkę, ja po nieprzespanej nocy jadę do lekarza, a kochany mąż — na okłady błotem, bo mu kolejka przepadnie. W jego planach chyba nie ma miejsca na dzieci, skoro nawet mnie wciska w wolne chwile w kalendarzu upiększeń."

Jagoda, lat 26

Czy każdy facet, który się kremuje i dba o siebie, to metroseksualista?? Według mnie metroseksualny jest facet, który przesadnie dba o swój wygląd (np. malowanie paznokci).
Paweł_21

A gdzie jest owa przesada. Gdy mieszkałem w akademiku, to przesadą było zmienianie bielizny częściej niż dwa razy w miesiącu, a koszuli raz na tydzień; podobnie było z pościelą — przydział miesięczny. Malowanie paznokci nie jest przerażające, przemysł kosmetyczny wymyśla masę nowego do paznokci i w ogóle dla mężczyzn. Warto pomyśleć, może nie przesadnie, ale z uwagą o swoim wyglądzie i może trochę przed tym lustrem postać.
prof. Zbigniew Nęcki

Metro? Do diabła z nimi. Hetero, którzy się zachowują jak hollywoodzkie cukierkowe, wylizane cioty! Jacy się wyemancypowani czują! Szlag mnie trafia, jak to nazywają kulturą queer przeniesioną na grunt hetero. To nie ma nic wspólnego z nami. Poczytaj sobie „Lubiewio” Witkowskiego. To jest queer. Metro to jakiś dziki wymysł.

Paweł, zadeklarowany homoseksualista :) :) :) :) :) :) :)

sabinka
04-12-05, 13:49
nie no ten pierwszy przypadek to mega przesada :D:D:D

Simmek
04-12-05, 20:54
Ta a mi sie wydawalo ze wystaczy niesmierdziec zbytnio...

stuff
04-12-05, 20:58
my nie smierdzimy to po prostu zapach prawdziwego meszczyzny :)

Simmek
04-12-05, 21:07
my nie smierdzimy to po prostu zapach prawdziwego meszczyzny :)

Szczegolnie dzis rano mily tekst byl...

Ty smierdzisz z przepicia, czy po goleniu uzywales wodki :)

stuff
04-12-05, 21:11
ja smierdze po goleniu wodka i od przeplaszania komarow skunem.

juSta
05-12-05, 12:52
rozumiem - ogolony na buzi, pachnący [kolczyk w uchu? czemu nie], ale malowanie paznokci? golenie nóg? yyy, co to za przyjemność żyć z drugą kobietą ?

JotKa
26-01-06, 11:49
Hehe... No niektóre kobiety lubia takich facetów...pomalowane paznokietki idealnie wszędzie ogolony, nawet nogi...co tydzien regularnie maseczki na twarzy.peelingi, kosmetyczka:) a do tego solarium 2 razy w tygodniu:)) No dla mnie to nie facet... Powinien o sibeie dbac i to jak najlepiej ale bez przesady...prawda?:))

Vito Andolini
26-01-06, 11:54
kobiety za mezow wybieraja smierdzacych woda chamow , nieogolonych macho

a tych zadbanych z paznokietkami bardziej na przyjaciol ,
znam kobiety :cool:

JotKa
26-01-06, 12:14
Eee...Wcale sobie takich nie wybieraja...poprostu jak zle trafia to z tych zadbanych po 10 latach małżeństwa robią się tacy nieogoleni macho... :) miejmy nadzieje ze nasi faceci sie w takich nie zamienia:)

sabinka
26-01-06, 17:22
kobiety za mezow wybieraja smierdzacych woda chamow , nieogolonych macho

a tych zadbanych z paznokietkami bardziej na przyjaciol ,
znam kobiety :cool:

nie sadze :)

DZIADZIA
26-01-06, 19:02
kobiety za mezow wybieraja smierdzacych woda chamow , nieogolonych macho myjących się raz na tydzień, zawsze tak jest :11:

a tych zadbanych z paznokietkami bardziej na przyjaciol ,
znam kobiety :cool: :)

one blood
26-01-06, 19:43
fjanie jak chlopak o siebi dba, ale nei fajnie jak ma na tym punkcie fiola.
wszytko spoko ale z umiarem. nie lubie kolczykow u chlopaka, nie lubilabym pomalowanych paznokci he he he smieszne ... beznadziejnei wygladaly by obcisle dzinsy zwezane .. i przylegajacy podkoszulek, nie ja wole hooliganow luzakow ktorzy gola sie kiedy trzeba i pachna ladnie nie koniecznie firmowymi perfumami. tzreba sie myc i nie mozna sie znaiedbywac, ale co miesieczne wizyty u kosmetyczki i golenie innych czesci ciala niz przytalo na mezczyzne to kicha jak siemasz...

70m3k
27-01-06, 01:42
golenie innych czesci ciala niz przytalo na mezczyzne to kicha jak siemasz...
a co mężczyźni mogą golic, a czego nie powinni?

JotKa
27-01-06, 10:42
Nol napewno nie powinni nóg i rąk, a reszta to jak im wygodnie :)

tibor69
27-01-06, 10:50
A ja brodę hoduję. Pewno na brodaczy dziś popytu nie ma?
A i kolczyka nie mam. Ale myję się co jakiś czas i pryskam perfumami :)

SaiykoPat
27-01-06, 15:58
A ja brodę hoduję. Pewno na brodaczy dziś popytu nie ma?
:(( a mi sie nie chce golic

stuff
27-01-06, 15:59
mi tez :(

sabinka
27-01-06, 16:09
jakie lenie smierdzace :74:

SaiykoPat
27-01-06, 16:43
jakie lenie smierdzace :74: nie po prostu tak seksi wygladamy z naszymi brodami :7:

one blood
27-01-06, 22:34
hmmm... taki tzry dniowy zarościk, moze czasem być sexy, ale broda z wąsami jest bleeee.

tibor69
27-01-06, 22:52
Wąsów nie mam :) Burackie są.

sabinka
27-01-06, 23:07
hmmm... taki tzry dniowy zarościk, moze czasem być sexy, ale broda z wąsami jest bleeee.
dokladnie tak :)

JotKa
28-01-06, 10:09
To taki 2 dniowy zarościk to mnie też się podoba:)) mój mężczyzna taki nosi i jest seksi :D

sztetke
28-01-06, 11:17
a ci ta sa faceci technoseksualni,bo nie wiem ,tez brzmi pedalsko,jakcys goscie w rozowych futewrkach ?,jak tak to jak transwestytow wole.

JotKa
28-01-06, 12:58
To żadni faceci w różowych futerkach!! :) Chociaz po tym metro to można sie wszystkiego spodziewać...nie wiadomo coim przyjdzie do gółowy żeby pięknie wyglądac:)

sabinka
28-01-06, 18:07
a ci ta sa faceci technoseksualni,bo nie wiem ,tez brzmi pedalsko,jakcys goscie w rozowych futewrkach ?,jak tak to jak transwestytow wole.
nie nie nie pomylilo Ci sie :)
w rozowym futerku to wczesniej metroseksualni chociaz i tak nie pasuje :)
technoseksualni to polaczenie sportowego typu + dbanie o siebie ( ale nie przesadne...)
to metroseksualni przedstawiali raczej chudy typ mezczyzny z pudrem :)

k0573k
28-01-06, 22:13
oj tam meroseksualisci sa poprostu bardziej zadbani i tyle a to ze posuwaja sie do malowania paznokci to kwestia ich barier bo w sumie za jakeis 10 lat moze kazdy facet bedzie malowal paznokcie a oni poprostu wyprzedzaja swoje czasy :103: a duzo lasek leci na metro wiec to nie moze byc zle

one blood
29-01-06, 01:49
za jakeis 10 lat moze kazdy facet bedzie malowal paznokcie a oni poprostu wyprzedzaja swoje czasy

he he he dobre ...
w takim razie moze oni nie ida do przodu tylko cofaja sie, kiedys faceci pudrowali sie i nosili peruki, i malowali sobie pieprzyk nad ustami, i spedzali upojne noce z damami dworu (tak bylo w baroku o ile sie nie myle) chociaz byli i tacy co smierdzieli bimbrem, spali na okretach, i piep... tanie dziwki. metroseksualni na te czasy zachowuja sie dokladnie tak samo jak ci pierwsi, przesadnie dbaja o siebie i pielęgnują swoj wizerunek. jak dla mnei są zniewieściali. nie umieją się bić a nawet jak sie im zdaży to od razu po wszytkim lecą do lusterka zeby zobaczyc czy przypadkiem nic nie stalo sie jego 'pieknej' twarzyczce, i rozpaczają, bo pobrudzili sobie koszulke za 350zl.
upssss....

SaiykoPat
29-01-06, 02:16
kiedys faceci pudrowali sie i nosili peruki, i malowali sobie pieprzyk nad ustami i do tego nadmiar perfum, ale to wynikalo z braku higieny, smierdzieli po prostu

one blood
29-01-06, 02:28
i do tego nadmiar perfum, ale to wynikalo z braku higieny, smierdzieli po prostu

fuuuuuuuuuuuu, to musialo byc wstretne... a feeeeee

juSta
29-01-06, 14:18
czyli wniosek nasuwa się jeden- :100: metroseksualni

SaiykoPat
29-01-06, 14:49
i do tego nadmiar perfum, ale to wynikalo z braku higieny, smierdzieli po prostu

fuuuuuuuuuuuu, to musialo byc wstretne... a feeeeee milego czytania http://www.historycy.org/index.php?showtopic=1727&st=0

one blood
29-01-06, 22:39
i do tego nadmiar perfum, ale to wynikalo z braku higieny, smierdzieli po prostu

fuuuuuuuuuuuu, to musialo byc wstretne... a feeeeee milego czytania http://www.historycy.org/index.php?showtopic=1727&st=0

dzieki bardzo ale histria to raczej nie jest moj obszar zainteresowan, chyba ze dotyczy mnie samej... :81:

sabinka
30-01-06, 10:38
i do tego nadmiar perfum, ale to wynikalo z braku higieny, smierdzieli po prostu

i pudrowali sie tez z braku higieny, mieli nawet rany ropne na twarzy ale przykrywali to coraz wiekszymi warstwami pudru zeby zakryc... zreszta nie tylko faceci ;)
to musiala byc masakra wyobrazcie sobie, niby tacy ludzie z dworu "zadbani" i jak oni uprawiali sex.... wszedzie ponizej twarzy smierdzieli (przeciez byly uroczyste kapiele raz na rok na dworze wtedy), a na twarzy biala maska a pod nia jakas ropa :106:
wolalabym miec wtedy smierdzacego bimrem faceta chyba :D przynajmniej oni sie myli w rzekach czesciej :D

SaiykoPat
30-01-06, 16:59
:95:

Sam Ludwik XIV kąpał się w życiu... 3 razy !!
Pierwszy raz umyto go zaraz po urodzeniu. Za drugi raz uważa się jego przypadkowe przewrócenie się do fontanny ( chociaż nie używał żadnych mydeł- po prostu jego ciało zostało obmyte wodą). Trzeci raz kiedy go chowano do trumny...
Czyścioszek, nie ma co

pepek
30-01-06, 18:06
:95:

Sam Ludwik XIV kąpał się w życiu... 3 razy !!
Pierwszy raz umyto go zaraz po urodzeniu. Za drugi raz uważa się jego przypadkowe przewrócenie się do fontanny ( chociaż nie używał żadnych mydeł- po prostu jego ciało zostało obmyte wodą). Trzeci raz kiedy go chowano do trumny...
Czyścioszek, nie ma co

o fuck :104:
nie ma co kolo tfardy byl ...

Karla
30-01-06, 18:07
No i dziwic sie Sabinko, ze panny dworskie wolaly sie puszczac z chlopami mytymi w rzece :)

k0573k
31-01-06, 17:14
No i dziwic sie Sabinko, ze panny dworskie wolaly sie puszczac z chlopami mytymi w rzecemalo ktore wolaly bo przerzniecie przez chlopa nie dawalo takiej pozycji

JotKa
01-02-06, 09:20
No ale może satysfakcje że bzykały sie z czystymi i męskimi facetami a nie jakimś wytapetowanymi z pozycją chłopinkami :)

sabinka
01-02-06, 13:29
i z chorobskami bleh :106:

k0573k
01-02-06, 18:18
oj tam kazda panna wola sie skurwic ze szlachhcicem bo jka sie rznela z chlopem to ladowala w tej grupie spolecznej co nie ylo za fajne

SaiykoPat
01-02-06, 19:36
oj tam kazda panna wola sie skurwic ze szlachhcicem bo jka sie rznela z chlopem to ladowala w tej grupie spolecznej co nie ylo za fajne :loser: a jaki zwiazek ma to z kims sie rzznely z ich pozycja spoleczna? wez mi to wytlumacz :124:

Karla
01-02-06, 19:39
Zwiazek jest taki, ze kostek mial okazje napisac posta

k0573k
01-02-06, 21:25
pozycja spoleczna? bo za sex z czlowiekiem z innego stanu to bylo tak jak by sie zrownywalo z tym stanem i wtedy nie bylo sie juz zalicanym do grona szlachty takich delikwentow slalo sie do orania pola jesli dowidziala sie o tym jakas wazna osobistosc :112:

SaiykoPat
01-02-06, 21:27
pozycja spoleczna? bo za sex z czlowiekiem z innego stanu to bylo tak jak by sie zrownywalo z tym stanem i wtedy nie bylo sie juz zalicanym do grona szlachty takich delikwentow slalo sie do orania pola jesli dowidziala sie o tym jakas wazna osobistosc :112: :lol: podaj zrodla skad zes to wytrzasnal

Shandor
01-02-06, 21:31
hehe ja słyszałam inną teorię, że jak szlachta (i wyższe rody) kopulowała tylko we własnym gronie, często rodzinnym (dalszym lub bliższym) to dochodziło w wyniku tego do anomalii genetycznych i dlatego wprowadzało się potajemnie "nową" krew z innych, przeważnie niższych stanów... a kopulacja z niższymi stanami na naszych terenach nie była szczególnie piętnowana... (chyba, że chodzi o oficjalne związki, ale to też nie było tak jak kostek mówi)

k0573k
01-02-06, 21:39
jak chodzil na historie z dyktafonem i nagrywal to co ogladam na discovery to bym dał a racja ze po dworach zlacheckich biegaly takie male mutanty z kazirodztwa ale wprowadzala sie do takiego rzniecia swieza krew ale prawie zawsze szlachecka zeby zachowac czystosc krwi

SaiykoPat
01-02-06, 22:31
hehe ja słyszałam inną teorię, że jak szlachta (i wyższe rody) kopulowała tylko we własnym gronie, często rodzinnym (dalszym lub bliższym) to dochodziło w wyniku tego do anomalii genetycznych i dlatego wprowadzało się potajemnie "nową" krew z innych, przeważnie niższych stanów...
wystarczy spojrzec na "piekna" szczeke habsburgow :((:


a kopulacja z niższymi stanami na naszych terenach nie była szczególnie piętnowana... (chyba, że chodzi o oficjalne związki, ale to też nie było tak jak kostek mówi)
ale on caly czas pisze jakby mu chodzilo o mezalians a gadka jest o czyms innym

sabinka
01-02-06, 22:41
bo za sex z czlowiekiem z innego stanu to bylo tak jak by sie zrownywalo z tym stanem i wtedy nie bylo sie juz zalicanym do grona szlachty takich delikwentow slalo sie do orania pola jesli dowidziala sie o tym jakas wazna osobistosc

nie kostek, to nie bylo dokladnie tak jak mowisz ;)

k0573k
02-02-06, 07:09
nie kostek, to nie bylo dokladnie tak jak mowisz ;)a jak bylo??

sabinka
02-02-06, 11:56
tak ze w wiekszosci przypadkow wielka szlachta miala wy*ebane na ta ze kolejna z dworu sie bzyka z jakims chlopem, poniewaz to byla czesta praktyka i nikt z tego powodu nie zostawal "wyrzucony ze stolka"
to tak jakbys Ty mowil o teorii a ja o praktyce

efis
02-02-06, 13:43
Jeżeli ona była chłopką, a on szlachcicem to było OK. Co najwyżej ona i jej rodzina skorzystała na tym. Gorzej, gdy było odwrotnie, wtedy ona szła do klasztoru, a on w dyby.

k0573k
02-02-06, 19:05
tak ze w wiekszosci przypadkow wielka szlachta miala wy*ebane na ta ze kolejna z dworu sie bzyka z jakims chlopem, poniewaz to byla czesta praktyka i nikt z tego powodu nie zostawal "wyrzucony ze stolka"
to tak jakbys Ty mowil o teorii a ja o praktyce czyli racja mozemy sie sabinka podzielic

sabinka
02-02-06, 20:59
mna podzielic? :111:

k0573k
03-02-06, 07:09
mna podzielic? nie, mozemy podzielic sie racja bo i ty i ja ja mam :yaho:

sabinka
03-02-06, 11:21
aaa tak to ok :)

SaiykoPat
03-02-06, 12:04
wiec tak sabinka miala racje k0573k nie mial, w sumie macie racje :)

sabinka
03-02-06, 13:26
ale + i - daje - :D

a Saiyko z 3town + sabinka z gdyni daje :piwo:
hehe :D

SaiykoPat
03-02-06, 15:50
ale + i - daje - :D

wcale nie to nalezaloby zapisac jako + + 0 = +


a Saiyko z 3town + sabinka z gdyni daje :piwo:
hehe :D
:119: :104:

k0573k
03-02-06, 22:29
wcale nie to nalezaloby zapisac jako + + 0 = + beczka smiechu boki zrywac

profektus
24-08-06, 09:45
A ja wole zadbanych facetow... zawsze ogolonych, ladnie ubranych, pachnacych, inteligentnych... z pieknymi niebieskimi oczkami...

Ale golenie nog to przesada :)

kurde dlaczego ty mówisz o mnie.....nie wyrazałem zgody :)

De Viant
12-12-06, 06:07
[/quote] Sam Ludwik XIV kąpał się w życiu... 3 razy !!
Pierwszy raz umyto go zaraz po urodzeniu. Za drugi raz uważa się jego przypadkowe przewrócenie się do fontanny ( chociaż nie używał żadnych mydeł- po prostu jego ciało zostało obmyte wodą). Trzeci raz kiedy go chowano do trumny... [/quote]

No a jak go chrzcili to nie chlapali... wodą śwoęconą? :)

Nic dziwnego, że najwięksi tamtych czasów byli najbardziej syfiaści. Przecież wtedy kąpiel w wodzie uznawano za przyczynę wszystkich chorób, a ubrania zamiast prać... trzepali :)))

Wujek
28-12-06, 02:15
A ja wole zadbanych facetow... zawsze ogolonych, ladnie ubranych, pachnacych, inteligentnych... z pieknymi niebieskimi oczkami...

Ale golenie nog to przesada :)

Heh ale jak ktos jest inteligentny wcale nie musi o nimswiadczyc ze jest metrosexualny i ze sie goli maluje chodzi na solarke itp ...
wiec chyba sama nie wiesz co lubisz ;D