PDA

Zobacz pełną wersję : Przejebane samobojstwo w lublinie



STERN
03-12-05, 11:56
W lublinie codziennie prawie ktos tragicznie umiera. Niedawno koleś wyskoczył z 9 pietra KUL-u. Zrobil to przy wszystkich, koledzy zdazyli go zlapac za nogawki to zostaly im spodnie w rece :11: A jeszcze gość przegiał totalnie bo na niego czekała na dole jego matka, a on powiedzial ze idzie cos szybko zalatwic i zaraz wraca.

Oj niedobrze sie dzieje :( Za duzo ostatnio tych zgonów.

araj
03-12-05, 12:04
jebnietych debili,ćpunów nie trzeba eliminować...sami sie zabijają :6:

araj
03-12-05, 12:19
ja pisze o samobójcach, tych ,którzy albo najebani, albo nacpani...a ten, którego opisałes w 1 poscie nie był normalny, zreszta dla mnie kazdy samobójca jest nienormalny

STERN
03-12-05, 12:20
dokladnie, skasowalem wczesniejszego posta, bo by sie robil of topik. No ja tez nie rozumiem samobojców :11:

arcz
03-12-05, 12:20
stern przecież to normalna rzecz w każdym większym mieście . w katowicach również o wpierdol, kose w nere, czy buta naryj pod dyskoteką wcale trudno nie jest... tam samo łódź, wwa itd itd itd ...

STERN
03-12-05, 12:27
a u was tez dzieci kamienuja dzieci? albo matka zabija 4 czy 5 dzieci i wsadza na kilka miesiecy do beczek z kapustą?

Goerres
03-12-05, 12:33
u nas zwlokami goscia w ognisku palili :)
no ale kiszonych dzieci to chyba nie mielismy...

arcz
03-12-05, 12:34
a u was tez dzieci kamienuja dzieci? albo matka zabija 4 czy 5 dzieci i wsadza na kilka miesiecy do beczek z kapustą?

motyw z beczkami to przecież łódź a nie lublin

STERN
03-12-05, 12:40
a u was tez dzieci kamienuja dzieci? albo matka zabija 4 czy 5 dzieci i wsadza na kilka miesiecy do beczek z kapustą?

motyw z beczkami to przecież łódź a nie lublin

a mi sie wydawalo ze to pod lublinem bylo :10:

No dobra to teraz krótka serja z ostatnich miesiecy:

- kilka morderstw pod dyskotekami - zakatowanie przez ochroniarzy, od ciosu norzem, postrzelenie

- regularne samobojstwa (najczesciej studenci skaczacy z uczelni czy akademików) 4-5 przypadków

- ukamienowanie w studni, ukamienowanie pod scianą - nowe zabawy 15-16 latków

- podpalenie zywcem 3 kobiet przez szalenca, po uprzednim zwiazaniu i gwalcie

- zabicie ok 3 mlodych ludzi przez narzezanych dresów

- utopienia zywcem, pogrzebanie zywcem

arcz
03-12-05, 12:55
życie miasta... ale mówie Ci że to jest nic :) najlepsze i tak jest życie miasta robotniczego w którym padają zakłady , nie masz nawet karwa pojęcia co się dzieje w miastach typu stary bytom , ruda śląska , tam są takie dzielnice gdziebym sie nie wybral jakby mi obiecano wygrywajacy tupon duzego lotka przy potrojnej kumulacji. pulahula

tibor69
03-12-05, 13:05
No jak na KUL-u studiował to nie był normalny ;)

Vito Andolini
04-12-05, 11:07
i wszyscy jak zwykle narzekaja jak to zle jak to niedobrze , a nikt nie zaproponowal , jakby to zmienic aby zanizyc statystyki.............
niech kazdy z was pomoze chocby jednej osobie co ma problemy natury psychicznej a juz bedzie mniej tych samobojstw.. :6:

Karla
04-12-05, 11:11
Wracajac do tych dzieci w beczkach... to na 100% bylo pod Lublinem... pamietam jeszcze artykuly i programy w telewizji.

W Krakowie niedawno zginal pod klubem Zaczek chlopak, ktory niechcacy potracil w tancu dziewczyne jakiegos dresa... wbili mu noz w serce, podzgali jego kolege...

A ochrona sie patrzyla...

arcz
04-12-05, 11:14
kurwa jego mać w łodzi były te beczki - znajde to dzisiaj...

Miekki
04-12-05, 11:15
przyszłym samobójcom można wpółczuć (nie mowie o tych naćpanych), bo co oni muszą przeżywać że sie do tego posuwają

Karla
04-12-05, 11:15
Poszperalam i wszystko sie wyjasnilo... po prostu byly dwa takie przypadki

Okolice Lublina: Jolanta i Andrzej K

Łódź- Jadwiga N

arcz
04-12-05, 11:17
no ale ten w łodzi to był chyba ten "lepszy"... :cool:

Karla
04-12-05, 11:19
Jesli za lepszy uznajesz trzymanie w szafie przez kilka lat pocwiartowanych cial 5 letnich blizniakow i 2 noworodkow... to masz racje... CO SIE DZIEJE Z TYM SWIATEM??!!

arcz
04-12-05, 11:20
dałem cudzysłów - chodziło mi właśnie o bestialskość czynu..

tibor69
04-12-05, 11:57
Dzieci w kapuście. Może powinniśmy to jakoś opatentować w UE jako produkt regionalny. :24:

STERN
04-12-05, 12:51
Dzieci w kapuście. Może powinniśmy to jakoś opatentować w UE jako produkt regionalny. :24: :118:

sabinka
04-12-05, 12:59
Wracajac do tych dzieci w beczkach... to na 100% bylo pod Lublinem... pamietam jeszcze artykuly i programy w telewizji.

W Krakowie niedawno zginal pod klubem Zaczek chlopak, ktory niechcacy potracil w tancu dziewczyne jakiegos dresa... wbili mu noz w serce, podzgali jego kolege...

A ochrona sie patrzyla...

qrde.... wyobrazilam sobie to :11: ale masakra :/:/:/
ciekawe czy dziewczyna jest zadowolona teraz ze jej chlopak to taki bohater? :24:

tibor69
04-12-05, 13:12
Wracajac do tych dzieci w beczkach... to na 100% bylo pod Lublinem... pamietam jeszcze artykuly i programy w telewizji.

W Krakowie niedawno zginal pod klubem Zaczek chlopak, ktory niechcacy potracil w tancu dziewczyne jakiegos dresa... wbili mu noz w serce, podzgali jego kolege...

A ochrona sie patrzyla...

qrde.... wyobrazilam sobie to :11: ale masakra :/:/:/
ciekawe czy dziewczyna jest zadowolona teraz ze jej chlopak to taki bohater? :24:

Jak znam życie to pewnie się jej mokro zrobiło :24:

Papla
04-12-05, 13:43
ale do domu wracala "wypasiona beemwica"

sabinka
04-12-05, 13:51
taaa....dokladnie....

i umyla mu po drodze ten noz, zeby mial piekne i czysty do nastepnego razu :24:

Karla
04-12-05, 13:51
Policyjna :)

DZIADZIA
04-12-05, 15:58
U mnie na osiedlu piasta kolo najarany zaczął z 10 piętr zchodzić po piorunochronie, ale przy 7 ręce mu pusciły i zjebał na trawnik. co najdziwniejsze przeżył aloe jest kaleką. wniosek : dragi są złe

kupex12
11-12-05, 12:04
U mnie w okolicy ostatnio ktos plote zapuscil, ze po miescie grasuje "Nozownik" co chodzi nocami i wypruwa ludziom flaki ;P Slyszalem wersje, ze koles sam sobie wbil ten noz w brzuch, a ludzie reszte sobie dopowiedzili pewnie. Swego czasu jeszcze jak mieszkalem w Glogowie w Protektorze tez podobne akcje odchodzily...pelno nacpanych dresow, a kobiety gwalcili na srodku sali :/ Ochrona tylko stala i udawala, ze nic nie widzi...

A co do samobojstw...moja bardzo dobra kolezanka z liceum popelnila samobojstwo i nie byla to osoba, ktora non-stop chodzila przybita...wrecz przeciwnie-byla raczej wesola osoba, a wszelkie problemy skrywala w sobie i do tej pory nikt nie wie dlaczego to zrobila, a jakby tego bylo malo to zrobila to przed studniowka...byla juz praktycznie gotowa do wyjscia, zamknela sie w lazience i powiesila sie :/ I dla scislosci: nie cpala, a pila tylko okazjonalnie. Byla normalna osoba, wiec prosze nie mowcie mi ,ze ytlko jacys "pomylency" sa samobojcami.

bastard
30-12-05, 14:16
Nie dalej jak 2 tyg. temu, chwile po tym jak wyszedłem z klatki mojego 10 pietrowca, w klatce obok, rzuciała sie z pół piętra (tego ponad 10 p. )młoda, 20-30 letnia dziewczyna. w święta jej brat miał brać ślub, na tą okazje wracali ich rodzice ze stanów.. zgineła na miejscu upadając na dach wejścia do klatki schodowej. szok :24:

arcz
30-12-05, 14:59
U mnie na osiedlu piasta kolo najarany zaczął z 10 piętr zchodzić po piorunochronie, ale przy 7 ręce mu pusciły i zjebał na trawnik. co najdziwniejsze przeżył aloe jest kaleką. wniosek : dragi są złe

teraz pomyśl ile takich przypadków spowodował alkochol , potem zastanów się nadtym iż ty prawdopodobnie tolerujesz dużo większe zło od marichuany omotany przez społeczne przyzwolenie... wniosek ? nie pieeerdol

bastard
30-12-05, 15:51
prawdopodobnie tolerujesz dużo większe zło od marichuany omotany przez społeczne przyzwolenie... wniosek ? nie pieeerdol


mocny tekst.. :) dać mu wódki!!!!!!!!!! :cool:

[ Dodano: 30-12-2005, 15:52 ]
a raczej jointa podać .. :23: :7:

stern
01-12-08, 11:37
Jak znam życie to pewnie się jej mokro zrobiło :24:


ale do domu wracala "wypasiona beemwica"

Niestety istnieją takie "dziewczyny" :(

Ehh dostać nóż w serce za potrącenie dziewczyny jakiegoś dresa :/

Sam jestem dresem ale takim inteligenckim i strasznie mnie zmierzila ta opowieść.

W Puławach kiedys była podobna historia jak koleś rozmawial chyba z dziewczyną takiego typa z ochrony co brał sterydy i tak temu sterydziarzowi odjebało ze zakopal go po glowie na smierc, kurwa co z ludzmi robi metka, szkoda ze nie ma jakiegos polskiego gestapo i nie wykańcza tych podludzi albo nie daje na eksperymenty.

Porzadny
01-12-08, 11:42
i wszyscy jak zwykle narzekaja jak to zle jak to niedobrze , a nikt nie zaproponowal , jakby to zmienic aby zanizyc statystyki.............
niech kazdy z was pomoze chocby jednej osobie co ma problemy natury psychicznej a juz bedzie mniej tych samobojstw.. :6:
znaczy tobie trzeba pomoc?

whatever
02-12-08, 04:19
Niestety istnieją takie "dziewczyny" :(

Ehh dostać nóż w serce za potrącenie dziewczyny jakiegoś dresa :/

Sam jestem dresem ale takim inteligenckim i strasznie mnie zmierzila ta opowieść.

W Puławach kiedys była podobna historia jak koleś rozmawial chyba z dziewczyną takiego typa z ochrony co brał sterydy i tak temu sterydziarzowi odjebało ze zakopal go po glowie na smierc, kurwa co z ludzmi robi metka, szkoda ze nie ma jakiegos polskiego gestapo i nie wykańcza tych podludzi albo nie daje na eksperymenty.

Co to jest inteligencki dres? ehehehe
Typ z ochrony bral sterydy? O kurde!

Goerres
03-12-08, 17:59
Co to jest inteligencki dres? ehehehe
Typ z ochrony bral sterydy? O kurde!

No wlacha, ochroniarz i sterydy, juz od poczatku ta historia wydawala mi sie podejrzana.