PDA

Zobacz pełną wersję : Brak dzwieku...



whatever
02-12-05, 17:23
mam tuner telewizyjny KWORLD XPERT PVR-7134. podlaczony, wszystko zainstalowane. polacylem tuner(audio out) z karta dzwiekowa(line in), ale nie mam nadal dziwku. dlaczego?

dzwiek mam na plycie glownej GA-8I945 Pro. z dziwekiem mam oglnie problemy, bo nie gra mi wszystkie 5 glosnikow, a wszedzie ustawilem na 5.1
help!

[ Dodano: 04-12-2005, 17:24 ]
dzieki za pomoc, problem sie rozwiazal

[ Dodano: 07-12-2005, 03:11 ]
a w sumie to kurwa nie

whatever
06-04-07, 02:14
znow zjebane. co za chujowy tuner. nie kupujcie nigdy

portia
06-04-07, 07:46
nie lepiej było kupić monitor z tunerem?
dzwięk 5.1 będziesz miał tylko w filmach i grach - jeśli go obsługują
z winampa nigdy nie będziesz miał 5.1 choćbyś się... bardzo starał
są plaery które sztucznie dekoduja audzio dwukanałowe do postaci 5.1 ale muszą muszą chyba pracować ściśle z API windowsa - Winamp tak nie pracuje
inne urządzenia podłączone do linein pracują bez problemu? (wieża, mp3/4 player)

Simmek
06-04-07, 07:54
Tuner TV to wróg nr 1 PC :(

portia
06-04-07, 09:55
Tuner TV to wróg nr 1 PC :(
:) ja też nie nawidzę wkładać tego shitu ludziom do budy - zawsze jakieś problemy wyłażą :)
teraz gdy ktoś chce tuner to każę kupować monitor z tunerem

MaT
06-04-07, 10:12
Mam już od paru lat tuner tv w kompie i jakoś większych problemów nigdy jeszcze z nim nie miałem. Co prawda dawno już go nie używałem, ale jakoś parę dni temu po ściągnięciu oprogramowania i driverów, znowu wrócił do łask i wszystko śmiga jak dawniej.
Tuner jaki posiadam to Pixel View PlayTV pro na BT878P+FM - czyli z możliwością odkodowania canal+.
Kartę dzwiękową mam CREATIVE Sound Blaster Live i żadnych problemów z dzwiękiem jeszcze nie miałem. Kwestia odpowiedniego ustawienia.

Simmek
06-04-07, 10:29
Mam już od paru lat tuner tv w kompie i jakoś większych problemów nigdy jeszcze z nim nie miałem. Co prawda dawno już go nie używałem, ale jakoś parę dni temu po ściągnięciu oprogramowania i driverów, znowu wrócił do łask i wszystko śmiga jak dawniej.
Tuner jaki posiadam to Pixel View PlayTV pro na BT878P+FM - czyli z możliwością odkodowania canal+.
Kartę dzwiękową mam CREATIVE Sound Blaster Live i żadnych problemów z dzwiękiem jeszcze nie miałem. Kwestia odpowiedniego ustawienia.

Kochałbym ludzi gdyby takie kupowali, toż ona bez żadnych sterów wszędzie działa, ale uwierz mi jesteś wyjątkiem...

Najlepsze jak ktoś przekłada jeszcze z pentium II i dziwi się że Avermedia nie robi sterowników pod XP, to chuj że i tak nie działają te karty na szybszej magistrali PCI :)))