PDA

Zobacz pełną wersję : Polsko - Niemiecka ustawka



STERN
29-11-05, 22:51
Ma ktos moze zdjecia z niej? To byla ponoc pierwsza w historii oficjalna ustawka chuliganów z polski i niemiec.

Podobno na czolo wyskoczyli kibole z Arki ale jak zobaczyli Germanów to juz chcieli wracac do domu :)

A N D E R S
30-11-05, 00:40
podobno to była ustawka triady z dynamo drezno czyli brała w niej udział lech arka i cracovia i trwała bardzo krótko niemcy byli mocno obici duzo rannych z ich strony i polzei wpadła tyle wiem zdjec niema ani nic podobno cos było o tym w niemieckiej televizji
na kibice net tez nikt nic nie pisze

[ Dodano: 2005-11-30, 01:55 ]
a fotek niema bo niewiadomo czy to prawda czy wymysł jednego z portali wp albo onet ale zresztą jak by były nie były by udostepnione bo policja na biezoca sprawdza takie fora jak www.kibice.net i by była lipa jak by kogos rozpoznali

STERN
30-11-05, 02:02
całkiem spoko ta stronka jak sie wczytałem w forum. widac duzo ludzi tam ma szacunek do motoru, choc sa i tacy co go nie lubia, duzo fajnych tematów, spodobala mi sie wypowiedz tego kibica:

"Ja tak naprawde lubie wszystkie "wielkie kluby"(nie mylić tu z pieniędzmi , bo są kluby b.bogate takie jak: amica, Groclin, Heko i inne parkiety ale te kluby nigdy nie będą dla mnie wielkie). A więc są to kluby których kibice coś preaentują sobą , na których mecze chodzi dużo ludzi. Nie zapominajmy że takich klubów jest też troche w niższych ligach: Motor L., Stal Mielec , Hutnik K , BKS Bielsko , GKS Jastrzebie , Raków Cz. , Zawisza , Elana , Stilon Gorzów. I bardzo bym chciał aby te ekipy zamieniły sie miejscami z tymi "BOGATYMI TWORAMI" z róznych wiosek , które psują wizerunek widowiska piłkarskiego. Sory jeżeli kogos pominąłem."

escude
21-12-05, 11:55
Niemcy wystawili kilkunastu ochroniarzy okolicznych klubów

YACO
25-12-05, 22:06
szkoda ze ich wylapali. policja powinna poczekac az sie skoncza prac :cool:

adam1987
22-01-06, 18:04
ale ogolnie ustawka na plus triady