PDA

Zobacz pełną wersję : Papla



araj
24-11-05, 22:36
<FIELDSET>
<LEGEND>Pokój Prawdy</LEGEND>
Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE


DZIS BOHATEREM JEST Papla</>-----PYTAJCIE :cool:

</FIELDSET>

araj
24-11-05, 22:38
tradycyjnie:
jak wyglada twój dzień pracy
czym sie zajmujesz
co najbardziej lubisz robić
najwiekszy sukces
najwieksza porażka

Karla
24-11-05, 22:40
Jak ma na imie twoja zona?? Dlaczego akurat Australia?? Czy polecilbys ten kraj osobie, ktora poszukuje swojego miejsca w tym swiecie?

Indianka
24-11-05, 22:42
Kiedy i dlaczego wyjechałeś z kraju?
Jak często przyjeżdżasz do Polski?

A N D E R S
25-11-05, 01:28
kiedys pisałes ze był o tobie jakis artykuł w new york timsie ? o czym był ten artykuł?

6 biegowy
25-11-05, 03:14
Kto wywarl wplyw na Twoja przyszlosc (terazniejszosc) ,czy masz autorytety?
Czy znasz swoj iloraz IQ ?

Shandor
25-11-05, 10:41
dlaczego masz nas w d... i nie odpowiadasz na pytania?
jakie nosisz skarpetki?
czy użuwasz do nosa chusteczek papierowych czy szmacianych?

tibor69
25-11-05, 10:48
Masz zamiar spłodzić dzieci? Jak tak to ile? Pokażesz im Polskę czy będzie wstyd? :)

Papla
25-11-05, 11:50
dobrze by bylo gdyby ktos przynajmniej wyslal mi PW ze jestem na wokandzie. :)

Araj

dzien pracy - jestem na urlopie (ostatnie dni) swoja poprzednia prace skonczylem dwa tygodnie temu, nowa zaczynam od poniedzialku 28/11 wiec.. jeszcze nie wiem
ogolnie bylo tak ze przychodze do roboty, wlaczam komputery, robie sobie kawke, przegladam raporty na serwerach SAV i WSUS, sprawdzam backup, potem siedze sobie na internecie na dofo, w miedzyczasie zajmuje sie paroma idiotami i ich problemami itd. Z ciekawostek ostatnia rzecza jaka zrobilem (nie sam oczywiscie) to 802.11g bluesocket w calym biurze
co lubie robic... nic :)
sukces - jak napisze ksiazke
porazka - jeszcze nie zaczalem jej pisac :)

Karla

Zona - Ola
Australia - mialem tu rodzine, wiec byl to jedyny wybor
czy polecilbym ? - najlepszy kraj na swiecie, choc robi sie gorzej (za duzo brudasow tu przyjezdza)

Indianka

kiedy wyjechalem - za pozno :)
dlaczego - jak bylem malym gowniarzem, moja matka pojechala do Oz na pare miesiecy i wrocila. przez pierwsze pare dni po powrocie slyszalem tylko "po co ja tu wrocilam, do czego ja tu wrocilam". pare lat pozniej blad zostal naprawiony :)
w polsce bylem raz, w ubieglym roku przez miesiac

Anders

powiedzmy w ten sposob, ze o tym artykule wie moze 5-8 osob z grona rodziny i "wspolpracownikow". raczej nie chcialbym zeby sie o tym dowiedziala np. moja mamuska

6b

szczerze mowiac nie wiem czy w mojej rodzinie jest ktos kto bylby takim "autorytetem". Moze wlasnie dlatego ze niechcialem i nie chce byc takim jak niektorzy krewni jestem taki jaki jestem (nie pije, nie pale, nie gambluje, nie zdradzam zony). czasami punkt widzenia zmienia sie z wiekiem i z zachowaniem innych. do tej pory nie moge sie pogodzic ze smiercia meza mojej ciotki i z tym ze nigdy nie mialem okazji dluzej z nim pogadac o Monte Cassino i paru innych sprawach, ale z drugiej strony, to zanim zaczal chorowac to byl uparty prick, a jak chorowal, przez ostatnie pare lat to byl najlepszym facetem na swiecie

co do autorytetow... dziwne jest ze ci ktorych uwazamy za autorytety po paru latach spadaja z piedestalow, a ci ktorych uwazalismy za idiotow zaczynaja zyskiwac... (np. w drugim wypadku walesa). sa ludzie ktorych zawsze bede szanowac za to co zrobili i za to co robia, za ich postawe i na przekor temu co niektorzy o nich mowia, do tych ludzi zaliczam W.Sikorskiego, S.Starzynskiego, W.Jaruzelskiego a z tutejszych obecnego premiera J.Howarda.
IQ - do mensy nie mam szans :(

Shandor

pierwsze pytanie - odpowiedz na samym poczatku
skarpetki... generalnie biale, ktore gdy straca swoja biel biore na polowanie i po calym dniu laduja w ognisku, w domu chodze na bosaka bez skarpetek, nie posiadam kapci ani parasola
chusteczki - papierowe, szmaciane tylko do garnituru, papierem toaletowym nie pogardze

Tibor

dzieci chce, ale olka teraz studiuje i zawsze znajdzie jakis powod zeby poczekac
jak beda, to oczywiscie ze im pokaze polske (bo chyba za pare lat w koncu bedzie tam dobrze) a co do wstydu.. ja sie polski nie wstydze :) ja sie wstydze za niektorych polakow (paru z nich jest na dofo)

Małgorzata
25-11-05, 18:25
ja mam 2 pytania :92:


1. Do jakiej gazety piszesz? ,,podaj nazwe
2. pod jakim pseudonimem piszesz?

juSta
25-11-05, 18:41
czego się najbardziej boisz??

Enemigo
25-11-05, 22:59
Co najbardziej cenisz u innych ludzi?

Co Cie najbardziej wkurwia u innych ludzi?



I pytanie bonusowe: co bylo BEZPOSREDNIA przyczyna werbalnego zgwalcenia Blazera?

I czemu sie nie odezwales bedac w Gdyni :24:

araj
25-11-05, 23:52
na ile procent twój internetowy wizerunek jest twoją osobą ?

Papla
26-11-05, 05:05
Malgorzata

nie, ale tylko dwa razy
teraz czasami pisze feedback dla www.dailytelegraph.news.com.au
jak cos madrego, to pod wlasnym imieniem
jak dla jaj, to jako "Ja Pierdole" - czasami drukuja :)

Justa

boje sie utonac :) to chyba najmniej przyjemna metoda zejscia
poza tym boje sie chyba tego samego co kazdy

Enemigo

U ludzi cenie konsekwencje, upor, logike, co nie znaczy ze musze tych ludzi lubic. Jeden z moich bylych kolegow postanowil ze sprowadzi z polski swoja dziewczyne, mimo ze odradzalem mu to... no i pare lat pozniej ja sprowadzil. Za to go cenie, choc okazal sie niezlym skurwielem w paru innych sprawach

co mnie najbardziej ojojojoj? - ludzie ktorzy bedac na straconej pozycji, wiedzac ze nie maja racji nadal upieraja sie przy swoim zeby tylko sie nie przyznac ze byli w bledzie. Ludzie ktorzy ciagle narzekaja i nigdy nie sa zadowoloeni, ludzie nie potrafia sobie sami poradzic, wiec zwoluja innych na pomoc w najprostrzych sprawach.

blazer - po prostu nie lubie drania, miedzy innymi za to, ze mieszal forum z zyciem prywatnym i nie byl w stanie zauwazyc roznicy

gdynia - bylem niecale dwa dni, w ciagu ktorych zalatwialem pare spraw biznesowych, zobaczylem swojego wujka, meza sp. ciotki, ktory po tylu latach (dziewieciu, bo widzialem go bedac w stanach na slubie kuzyna) poczestowal mnie i olke przyslowiowa herbatka, a potem sie zapytal gdzie bedziemy nocowali (majac pusta wille na piotrkowskiej), spotkalem sie z kuzynem ktory wlasnie byl w polandzie, no i poszlismy na piwo i pizze z bananem i jego zona. - no coz.. malo czasu :)

Araj

haha.. chyba sam nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie. w realu na pewno nie jestem az tak arogancki i raczej jestem... "dobrym czlowiekiem" hahaha. A brudasow nienawidze, i wlasciwie teraz wiem czego sie jeszcze moge bac.. ze kiedys nie wytrzymam, wezme i zastrzele paru tych skurwysynow .. i strace licencje

Vito Andolini
26-11-05, 09:04
1. jakie masz wyksztalcenie (jakie szkoly pokonczyles)?
2. co mialo bezposredni wplyw na twoj wyjazd z kraju?
3.czy wartosci materialne w swoim zyciu stawiasz wyzej od duchowych?
4. jakiego wyznania jestes? i czy przekonania religijne oddzialowuja na twoje decyzje?
:7: :)

juSta
26-11-05, 12:26
ulubiona potrawa? :)

Simmek
26-11-05, 18:32
Dlaczego nie pijesz? Nie potrafisz sie schlac :10:

Papla
27-11-05, 03:22
Sentyment

1.Macquarie University - Commerce (nie skonczylem)
Charles Sturt University - IT - current
do tego MCP, MOUS i pare innych certyfikacji Microsoftu

2. byla okazja wiec wyjechalem
3. tak
4. jestem wychowany w kulturze chrzescijanskiej. w boga nie wierze. nie

Justa

ogorkowa, flaczki a'la moja mamuska
samemu gotuje wspaniale :) co wszyscy potwierdzaja

Simmek

"nie pije" znaczy ze sie nie upijam, jak jest okazja, to nigdy nie odmowie, w lodowce prawie zawsze jest piwo. Jakos nie bawi mnie "nastepny dzien" i wszystko co z tym jest zwiazane :). wlasciwie moglym policzyc na palacach ile razy faktycznie sie ujebalem

araj
08-09-07, 00:35
o jaka głupote chodzi jamajce?

ARAJ: masz rację- nie znam Cię... zaszło pewne nieporozumienie, którego prowodyrem jest nikt inny jak... Papla nie chcę za kolegę tłumaczyć jak to się stało ponieważ to on zrobił pewną głupotę.

Papla
08-09-07, 00:59
ja jestem dzemdelmen :)

i niech mnie konmi rwa, zywym ogniem przypiekaja, slowa nie powiem!

JaMajka
08-09-07, 01:03
Phi! zadne z Ciebie bydle...- kotek;))
to ja dzemdelmenka? ze tez nie powiem? ok no się nam narobiło secretów;P