PDA

Zobacz pełną wersję : zadymy w palestynie



Vito Andolini
24-11-05, 08:55
zobaczcie jak dymili palestynczycy

http://Seconddraft.org/streaming/pallywood.wmv

Papla
24-11-05, 09:32
no, sentyment, przyznaj sie...
albo nie obejzales filmu
albo nie zrozumiales
albo przejzales na oczy i zrozumiales w jakim zaklamaniu zyles

mam nadzieje ze to ostatnie :)

dla tych, ktorzy maja trudnosci jezykowe lub nie chce im sie ogladac

filmik ukazuje co robi palestynska telewizja zeby wzbudzic gniew swiata na izrael i wspolczucie dla biednego narodu okupowanej przez izrael tzw. palestyny
najlepsze momenty
- po masakrze setek palestynczykow w Janin, pogrzeb, gdzie cialo spada z noszy na ziemie, a nastepnie wstaje i znow sie samo kladzie na nosze
- ewakuacja rannego przed "izraleskim obstrzalem".... w strone izraelskiej placowki
- ranni arabowie ... rozmawiajacy przez telefony komorkowe
- arabska kurwa na szpitalnym lozku mowiaca ze izraelczycy spowodowali ze nie mogla urodzic, jej skurwysyn maz, ktory twierdzi ze osobiscie odebral porod w samochodzie, prowadzac ten samochod (sic!) oraz lekarz, ktory faktycznie odebral porod w szpitalu, mowiacy temu mezowi co ma powiedziec do kamery
- odpryski tynku na murze swiadczace o 12 pociskach artyleryjskich ktore spadly na budynek szpitala
- sceny z walk ulicznych, gdzie setka brudasow "kuli sie pod izraelskim obstrzalem" a 5 metrow obok spokojnie przejezdzaja taksowki, ciezarowki oraz... rodzice z dziecmi ida spacerkowym krokiem

no i pare innych momentow, mniej lub bardziej perfidno-zabawnych

Vito Andolini
24-11-05, 11:04
tv is brutal :loser: :)
obejrzalem , ale paplus dlaczego ty myslisz ze ja bede w kazdym poscie bronil wyznawcow Allacha ? :10:
Ja mam obiektywne spojrzenie na te sprawy i zawsze dociekam prawdy , a ze akurat pokazalem ten filmik nie znaczy ze nagle zmienilem poglady.. :7:

Papla
24-11-05, 11:05
ale ten filmik bardzo pomaga zmieniac poglady, z blednych na poprawne

stuff
24-11-05, 16:10
nie lubie zydow :(

araj
24-11-05, 18:45
ale debile :)))

Goerres
24-11-05, 19:17
cos na pocieszenie, nie kazdy zyd jest zly (co prawda niektorzy z nich sa martwi), ale... ;)
http://www.kommunisten-online.de/antizionism.jpg

Papla
29-11-05, 12:01
no coz, nie kazdy polak jest idiota