PDA

Zobacz pełną wersję : Warto spotykać się po długiej przerwie?



niepewna
06-11-15, 15:20
Witam wszystkich ciepło :poklony:,
Zadam jedno pytanie: Czy dziewczyna może zaprosić na spotkanie swojego znajomego z którym dawno nie miała kontaktu?
Mam taką sytuację, że od pewnego czasu myślę o koledze z dzieciństwa. Nawiązałam z nim kontakt na portalu, zamieniliśmy kilka "uprzejmych" zdań. Nie proponowałam spotkania, bo zdaję sobie sprawę że minęło dużo czasu i nie chciałam od razu go "atakować"; poza tym w szkole nie przyjaźniliśmy się szczególnie, on szalał z kolegami, ja miałam swoje towarzystwo. Ale podoba mi się, chętnie bym się z nim spotkała, tylko nie jestem pewna czy taka propozycja nie wyglądałaby dziwnie po kilku latach "przerwy" ?

Enemigo
06-11-15, 22:15
Nie - zycie jest za krotkie zeby udawac ze nie chce sie isc z kims do lozka z kim chcemy isc do lozka

amanstazja
26-02-16, 16:01
Jak Cię gość oleje to i tak nic nie tracisz. Więc czemu nie. Pisanie jeszcze nikogo nie bolało.

6 biegowy
29-02-16, 05:46
Witam wszystkich ciepło :poklony:,
Zadam jedno pytanie: Czy dziewczyna może zaprosić na spotkanie swojego znajomego z którym dawno nie miała kontaktu?
Mam taką sytuację, że od pewnego czasu myślę o koledze z dzieciństwa. Nawiązałam z nim kontakt na portalu, zamieniliśmy kilka "uprzejmych" zdań. Nie proponowałam spotkania, bo zdaję sobie sprawę że minęło dużo czasu i nie chciałam od razu go "atakować"; poza tym w szkole nie przyjaźniliśmy się szczególnie, on szalał z kolegami, ja miałam swoje towarzystwo. Ale podoba mi się, chętnie bym się z nim spotkała, tylko nie jestem pewna czy taka propozycja nie wyglądałaby dziwnie po kilku latach "przerwy" ?

Super ze wpadalas tutaj po porade, mysle ze powinnas sprobowac i powiedziec mu ze lubisz prawdziwy hardcore, wlacznie z piss i fist, napewno sie z Toba spotka. Sugerowalbym na ten specjalny wieczor kielbase z "Biedronki" i ciepla wodke zagrazyna ogorkami, na przystawke pomysl o wafelkach albo paluszkach. Zdepiluj tez nogi i broszke na Kojaka, gwarantuje Ci ze juz po paru spotkaniach bedziesz brzemienna i dostaniesz jakas kase od PiS-u za bekarta ktorego splodzisz. Nie musisz dziekowac za sugestie, zycze szczescia i peknietej gumy!

6 biegowy
29-02-16, 05:49
Jak Cię gość oleje to i tak nic nie tracisz. Więc czemu nie. Pisanie jeszcze nikogo nie bolało.

Pierdolisz glupoty, gdy opeta Cie diabel i wypisuje rozne rzeczy na ciele to tez nie boli???
http://images-cdn.moviepilot.com/images/c_limit,h_709,w_1194/t_mp_quality/qrtlksiwvfk6xfzirvgp/it-happened-in-real-life-crazy-facts-you-never-knew-about-possession-exorcism-horror-mo-605900.jpg

doncorleone
19-08-16, 09:46
Czemu nie, zaproponuj spotkanie, nic nie tracisz. Najwyżej cię spławi. Zdarza się, że ludzie spotykają się po latach, nie jest to nic dziwnego.

wolteradela
03-05-17, 09:42
Dokładnie. Nic nie tracisz. Możesz tylko zyskać. Bóg wie tylko co :)

ZiejestDomin
09-01-18, 12:29
A czemu miałaby być dziwna. Dwojga ludzi chce się spotkać i tyle. Napisz, pogadaj, powiedz, że coś ci się przypomniało w związku z nim... i Działaj ;)