PDA

Zobacz pełną wersję : Postrzeganie osoby. Kwestionariusz zajmuje ok 30-45 sekund. Anonimowy.



fmichal
30-06-13, 12:30
Witam, proszę o pomoc w gromadzeniu danych do badania magisterskiego.
Kwestionariusz jest anonimowy, zawiera tylko 8 pytan. Kazda odpowiedz jest przydatna.
Oto link:
https://docs.google.com/forms/d/1pTIZdG5VcjjBK8wFoliAeriXBbCxJ_sztzFs1xr8ep8/viewform

PS: Jesli mozecie to wyslijcie ten link do jak najwiekszej ilosci osob, bardzo potrzebuje pomocy, gdyz musze nazbierac naprawde spora grupe badawcza.
Dzieki z gory za pomoc :)

katelara
30-01-14, 08:21
Absolutnie nie.Oszukiwanie drugiej osoby jest okropne.Mam w swoim otoczeniu dwa przypadki związków pozamałżeńskich.Jedna przyjaciółka oszukuje męża ma romans,prowadzi podwójne życie.Druga ma z mężem taki układ - to coś zbliżonego do poliamorii,umówili się z mężem że mogą się czasem umawiać z innymi osobami i wszystko jest jasne.Mój stosunek do tej pierwszej się zmienił,nie mam już do niej zaufania bo z taką łatwością przychodzi jej oszukiwanie bliskich.Ludzie którzy się kochają nie powinni się okłamywać.A co do wypowiedzi Staruszka - to skoro nie jest się gotowym na stały związek to po co się wiązać - baw się.