PDA

Zobacz pełną wersję : Gdynia



romnt
28-03-13, 10:57
może jest tu ktoś z Gdyni i może mi powiedzieć w której dzielnicy najlepiej zamieszkać? Żeby było blisko na plażę i w miarę bezpiecznie?

Enemigo
30-03-13, 13:15
ja mieszkalem na Karwinach nawet spoko, Gdynia nawet spoko ale Sopot i Gdansk lepszy z tym ze chaty drozsze w lepszych dzielnicach

stuff
04-04-13, 23:50
sabinka kiedys byla z chyba z gdynia ale teraz nie wiem co sie dzieje z ta kruszyna :(

stuff
04-04-13, 23:51
brw ene zmien awatar bo jak widze bolka to mnie skreca

Enemigo
05-04-13, 00:44
Sabinka z Chylonii jest

stuff
05-04-13, 23:11
co to chylonia?

romnt
06-05-13, 08:54
o Chyloni słyszałem niezbyt dobre opinie :/, właśnie najlepiej z tego co się pytam to mówią o Karwinach i Redłowie. Mieszkałem przez jakiś czas w Gdańsku ale jakoś nie przypadł mi do gustu, Sopot też mi się kojarzy tylko z najazdem turystów a i mieszkania pewnie mają kosmiczne ceny

Enemigo
06-05-13, 12:23
o Chyloni słyszałem niezbyt dobre opinie :/, właśnie najlepiej z tego co się pytam to mówią o Karwinach i Redłowie. Mieszkałem przez jakiś czas w Gdańsku ale jakoś nie przypadł mi do gustu, Sopot też mi się kojarzy tylko z najazdem turystów a i mieszkania pewnie mają kosmiczne ceny



Redlowo, Orlowo, Karwiny - ceny takie jak w Sopocie - czyli znacznie ponad przecietna w 3city. Z tymi turystami w Sopocie to sie zgadzam ja mimo tego ze mam mieszkanie tam od paru lat raczej unikalem tam imprez i wolalem do Gdanska czy Gdyni jechac gdzies.
Dziwie Ci sie troche ze Gdansk Ci sie nie podobal a podoba Ci sie Gdynia bo Gdynia poza paroma fajnymi dzielnicami jak Orlowo, Karwiny, Redlowo to raczej takie Gdanskie Moreny i Przymorza - bloki, bloki, bloki. Ale to moja opinia.

akaeld
09-05-13, 10:27
A ja tak z innej beczki zapytam bo widze, ze kilka osob z tamtych stron. Planuje wycieczke na pare dni nad morze i kobita wymysliła sobie Łebe albo Władysławowo. Nigdy tam wczesniej nie byłem, a intresuje mnie spokojne miasteczko, bez pijaczyn , gdzie mozna odpoczac z w miare ladna plaza czy innymi spokojnymi miejscami. Moze znacie jakies fajne miejscowosci nad polskim bałtykiem ktore mozecie polecic i gdzie nie wpierdola mnie morskie stwory? :D

JaMajka
09-05-13, 13:02
Ja polecam w tamtym rejonie Białogórę, jesli się tam niewiele zmieniło od kiedy pamiętam to tam tak jest jak piszesz. Ja z kolei bardzo lubie pojechac do 3miasta, najbardziej lubie Gdynię a z tamtad promem na hel i na helu sie zatrzymać, tam jest tez spokoj i przyjemny klimat. Ponad 20lat temu moim ukochanym miejscem z dzieciństwa była Karwia- wtedy jeszcze była jak mała wies rybacka, piekne lasy, skansen, ludzi malutko, niestety teraz nic z tego nie zostało i sie kurort zrobił, nie byłam tam po tym jak kiedys ją odwiedziłam i moje wspomnienia sie zderzyły z rzeczywistoscią i coz... rozczarowanie na maksa. Ale białogóra jest niedaleko Łeby, a jest ładniejsza, polecam:)

Enemigo
09-05-13, 22:18
A ja tak z innej beczki zapytam bo widze, ze kilka osob z tamtych stron. Planuje wycieczke na pare dni nad morze i kobita wymysliła sobie Łebe albo Władysławowo. Nigdy tam wczesniej nie byłem, a intresuje mnie spokojne miasteczko, bez pijaczyn , gdzie mozna odpoczac z w miare ladna plaza czy innymi spokojnymi miejscami. Moze znacie jakies fajne miejscowosci nad polskim bałtykiem ktore mozecie polecic i gdzie nie wpierdola mnie morskie stwory? :D

Ja polecam Katy Rybackie i Rowy :oko2:


Leba jest zajebista swoja droga tez . Piekna plaza i fajna miejscowka i duzo fajnych atrakcji "pustynia" itp.

Uwazaj tylko na "swieze ryby" w smazalniach nadmorskich bo to jest taka zenada ze mi wstyd ze jestem z 3city rodem

akaeld
10-05-13, 17:06
Dzięki za info, na pewno się przyda i cos wybiore . Zobacze na jaka pogode trafie, jak bedzie slabo, to wbije do Gdanska pozwiedzac :)
Enemigo spoko, do ryb zrazilem sie jak jadlem 'potokowe pstragi' w bieszczadach :D

jacob374
12-10-13, 20:33
Z tymi turystami w Sopocie to sie zgadzam ja mimo tego ze mam mieszkanie tam od paru lat raczej unikalem tam imprez i wolalem do Gdanska czy Gdyni jechac gdzies.
Dziwie Ci sie troche ze Gdansk Ci sie nie podobal a podoba...

qosia
08-08-14, 10:11
Gdynia, Sopot,Gdańsk to zajebiste miasta. Ja byłam sotatio nad morzem na wakacjach z moich chłopakiem w Władysławowie. (http://turystawpolsce.blogspot.com/2014/08/batyk-latem-mierzeja-helska.html) i było genialnie

jarekk
21-08-14, 08:16
My też wybraliśmy się z rodziną. Udało się trochę załapać na dobrą pogodę, po za plażą jest co zwiedzać. Z naszej strony stałymi punktami jest oczywiście molo w Sopocie, port w Gdyni, półwysep helski (po tym roku chyba już ostatni raz tam pojechaliśmy, ale korki!), Władysławowo oraz stare miasto).

Madzienia
05-01-15, 11:57
Mieszkałam kiedyś w Gdyni - Karwiny są tanie ale nie masz tak blisko do plaży (chyba że masz samochód).

Dobre dzielnice to Orłowo, Redłowo (kiedyś tak średnio ale teraz jest lepiej - też zależy gdzie bo są tam zarówno bloki jak i wille). Kamienna Góra to bardzo prestiżowe miejsce, śródmieście też ujdzie.

Oksywie i pogórze to gorsze dzielnice (dużo marginesu (ogólnie jest to osiedle robotnicze) tam mieszkało chociaż teraz to się zmienia bo masz tam dużo rodzin) - bardzo tanie mieszkania.

W Sopocie mieszkanie zdecydowanie droższe (no chyba że chcesz kupić w orłowie przy plazy to na to samo wyjdzie).

Gdańska nie lubię bo to moloch i straszne korki są.

sabinka
06-07-15, 20:59
halo halo, ja nigdy nie mieszkałam w Chyloni :D

mieszkałam w Redłowie, Wzgórzu Św. Maksymiliana, Cisowej (jak najwięcej pisałam na dofo), a teraz Pustki Cisowskie :D Chylonia mi się nie przytrafiła Ene :P

Enemigo
18-07-15, 11:31
To co ja za farmazony cisne? :10: