PDA

Zobacz pełną wersję : Mafia II



donacjan
22-11-05, 18:28
Ktoś ma jakieś informacje na temat nowej części Mafii, kiedyś obiło mi się o uszy, że premiera ma być w 2006 ale info niepotwierdzone.

Goerres
22-11-05, 21:15
a tobie co, google zbanowali ?

z reszta, i tak godfather zapowiada sie niezle, w dodatku niebawem wyjdzie, czy moze juz wyszedl

donacjan
22-11-05, 21:48
Electronic Arts wydało oficjalne oświadczenie prasowe, w którym informuje, że gra The Godfather nie ukaże się w planowanym terminie, czyli pod koniec 2005 roku

Pewnie też masz bana na google i dlatego nie wiedziałeś ?

Goerres
22-11-05, 21:53
:) nie interesuje sie tym az tak

ełe piotruś
23-11-05, 07:08
zadnego info nie mam.

DZIADZIA
23-11-05, 14:43
NI interesuj sie, bo jedynka była już amsakra słaba, zarówno na pc a na konsolki jeszce bardziej. po co ci siquel

ełe piotruś
23-11-05, 16:47
mafia- stuntmen zdeklasowany driver?

A N D E R S
23-11-05, 18:42
mafia była zajebisya gierka a wy idzicie napierdalac na konsoli w jakies smieszne samochodziki :6:

[ Dodano: 2005-11-23, 18:42 ]
albo w jakies tekeny albo inne gówna dla dzieci :6:

DZIADZIA
23-11-05, 18:48
mafia była zajebisya gierka a wy idzicie napierdalac na konsoli w jakies smieszne samochodziki :6:

[ Dodano: 2005-11-23, 18:42 ]
albo w jakies tekeny albo inne gówna dla dzieci :6:Haha :D:D:D NIezłe podejście ;) Mafia była o niebo gorsza od każdego GTA, które także wyszło na PC i chój. Zresztą pomysł na Mafie narodził się po spektakularnym sukcesie GTA 3, więc wnioski wyciągnijcie sami.

donacjan
23-11-05, 19:28
Jak dla mnie Mafia była zajebista a w porównaniu z GTA była o wiele lepiej bardziej rozbudowana jesli chodzi o misję i miała lepszą grafikę.

W roku 2002 została wybrana najlepszą grą roku w Niemczech (GTA była trzecia)

DZIADZIA
23-11-05, 20:52
Jak dla mnie Mafia była zajebista a w porównaniu z GTA była o wiele lepiej bardziej rozbudowana jesli chodzi o misję i miała lepszą grafikę.

W roku 2002 została wybrana najlepszą grą roku w Niemczech (GTA była trzecia)No i co że wybrana? A niemcy mają tez filmy ze sraniem na klate, i co tez fajne bo Szwabskie? Może i ci się podobała, ale patrząc OBIEKTYWNIE Mafia jest przeciętna, zerżnięta z GTA, i nudniejsza. Pozatym poprostu gra jest mniej przyjemna.

donacjan
23-11-05, 20:56
mają tez filmy ze sraniem na klate, i co tez fajne


nie wiem, nie oglądam takich filmów i nie sądze żeby taki film o sraniu na klaty został wybrany najlepszym filmem roku tak jak Mafia została grą roku :6:

[ Dodano: 23-11-2005, 20:57 ]

Może i ci się podobała, ale patrząc OBIEKTYWNIE Mafia jest przeciętna


piszesz obiektywnie a potem wpisujesz swoje (czyli subiektywne) odczucia na temat tej gry; mnie GTA znudział się po trzech dniach grania a Mafie przechodziłem ze trzy razy

[ Dodano: 23-11-2005, 20:59 ]

gra jest mniej przyjemna


Przyjemne to mogą być w dotyku cycki dziewczyny dla mnie gra ma być wciągająca; widzę, ze bardzo cię wogóle wzburzyło to, że komuś podoba się ta gra. Proponuję żebyś założył osobny temat o GTA i tam się produkował

DZIADZIA
23-11-05, 21:42
mają tez filmy ze sraniem na klate, i co tez fajne


nie wiem, nie oglądam takich filmów i nie sądze żeby taki film o sraniu na klaty został wybrany najlepszym filmem roku tak jak Mafia została grą roku :6:

[ Dodano: 23-11-2005, 20:57 ]

Może i ci się podobała, ale patrząc OBIEKTYWNIE Mafia jest przeciętna


piszesz obiektywnie a potem wpisujesz swoje (czyli subiektywne) odczucia na temat tej gry; mnie GTA znudział się po trzech dniach grania a Mafie przechodziłem ze trzy razy

[ Dodano: 23-11-2005, 20:59 ]

gra jest mniej przyjemna


Przyjemne to mogą być w dotyku cycki dziewczyny dla mnie gra ma być wciągająca; widzę, ze bardzo cię wogóle wzburzyło to, że komuś podoba się ta gra. Proponuję żebyś założył osobny temat o GTA i tam się produkowałnie, 'ta gra jest przeciętna' jest obiektywne, słaby scenariusz, kiepski gameplay.


Jesteś zupełnym laikiem co do gier, masz wypaczony gust i jesteś inestety odrobine tępy, ale to nie ma znaczenia.

ełe piotruś
23-11-05, 21:42
anders nie kapuje cie kiedys byłes mój ziom a teraz mój wórg i to nie z mojej winy, szkoda:( powiedz co sie stało?

kamikadze
23-11-05, 22:00
Obydwie gierki są w porządku (mafia głównie za ciężki klimat) chociarz wole gta ale to kompletnie kwestia gustu

donacjan
23-11-05, 22:13
esteś zupełnym laikiem co do gier, masz wypaczony gust


Tak ty za to jesteś światową wyrocznią jesli chodzi o gry komputerowe, superznawcą i niekwestionowanym autorytetem cytowanym przez najznamienitsze komputerowe czasopisma.

DZIADZIA
23-11-05, 22:14
esteś zupełnym laikiem co do gier, masz wypaczony gust


Tak ty za to jesteś światową wyrocznią jesli chodzi o gry komputerowe, superznawcą i niekwestionowanym autorytetem cytowanym przez najznamienitsze komputerowe czasopisma.Owszem, nie.

donacjan
23-11-05, 22:14
i jesteś inestety odrobine tępy

Cóż jeśli ja jestem odrobine tępy to ciebie musiałbym nazwać skretyniałym i to nie odrobine ale bardzo ciężko :4:

DZIADZIA
23-11-05, 22:15
i jesteś inestety odrobine tępy

Cóż jeśli ja jestem odrobine tępy to ciebie musiałbym nazwać skretyniałym i to nie odrobine ale bardzo ciężko :4:No to nazwij, w końcu "rozmowy nie kontrolowane" :loser:

tibor69
23-11-05, 22:21
Obie gry mają wspólną tylko jazdę samochodem i strzelanie (przy czym oba elementy mocno się różnią w obydwu). Reszta to zupełnie inna bajka. GTA 3 miało jakąś fabułę? Chyba sobie jaja robicie. W mafii była szeroko zakrojona intryga i nieszablonowe zakończenia a w GTA jakieś gadki na siłę starajace się powiązać poszczególne misje. W mafii wczówałeś się w rolę głównego bohatera prowadząc go od bycia zwykłym taksiarzem do zajęcia czołowej pozycji w rodzinie. W gta kopałes przechodniów, potrancałeś światła uliczne i strzelałeś do meksykanów.
Obie gry bardzo dobre ale o trochę do kogo innego adresowane.
PS
Gamespot:
Mafia - 9.3
http://www.gamespot.com/pc/action/mafia/review.html
GTA 3 - 9.3
http://www.gamespot.com/pc/action/grandtheftauto3/review.html
Ale to tylko Gamespot przecież. A oni gówno wiedzą nie? :4:

DZIADZIA
23-11-05, 22:22
Obie gry mają wspólną tylko jazdę samochodem i strzelanie (przy czym oba elementy mocno się różnią w obydwu). Reszta to zupełnie inna bajka. GTA 3 miało jakąś fabułę? Chyba sobie jaja robicie. W mafii była szeroko zakrojona intryga i nieszablonowe zakończenia a w GTA jakieś gadki na siłę starajace się powiązać poszczególne misje. W mafii wczówałeś się w rolę głównego bohatera prowadząc go od bycia zwykłym taksiarzem do zajęcia czołowej pozycji w rodzinie. W gta kopałes przechodniów, potrancałeś światła uliczne i strzelałeś do meksykanów.
Obie gry bardzo dobre ale o trochę do kogo innego adresowane.
PS
Gamespot:
Mafia - 9.3
http://www.gamespot.com/pc/action/mafia/review.html
GTA 3 - 9.3
http://www.gamespot.com/pc/action/grandtheftauto3/review.html
Ale to tylko Gamespot przecież. A oni gówno wiedzą nie? :4:TAk w GTA była fabuła. Ale masz rację ze to zupełnie inny klimat. Ale i tak mafia jest klonem GTA, i niezmienimy tego.
Ale ma pare elementów które moga się podobać


A co do gamespota, to oni mają czsem bardzo dziwne oceny gier i nie są do końca obiektywni

ełe piotruś
24-11-05, 11:35
chodzi o to ze obie gry mają klimat swój całkiem przyjemny, ale kto wybierze miedzy GTA a Mafia to jego sprawa, ja wybrałem GTA ( mój faworyt to GTA3 ) w mafie grałem jakis czas temu ale mi nie przypasiła ze względy na gameplay choc nie przezcze ze ma słąby klimat, wole gta bo jest maxymalnie rozbudowane i poprostu nie mozna sie przy niej nudzić, zawsze cos nowego sie odkrywa, to mi sie podoba i przy tym pozostane. AMEN:D

monster1
15-12-05, 17:06
W mafie sie kiedys tam grało teraz oczywiscie jest GTA. I moim skromnym zdanie uwazam ze GtA (3, VC i SA) sa lepsze od mafi