PDA

Zobacz pełną wersję : Jedzenie organiczne



Enemigo
10-03-12, 12:28
W UK tego pelno, jecie jedzenie organiczne? Ja pare razy cos kupilem organicznego (wczoraj nawet chleb) ja tam wielkiej roznicy nie widze za bardzo w chlebie, chociaz indyk organiczny bardziej mi smakowal niz zwykly, ale byc moze to byla sugestia bo kosztowal 2 razy wiecej niz zwykly.

6 biegowy
10-03-12, 15:07
Tu w HUSA jedzenie organiczne jest strasznie drogie, staram sie jesc w miare naturalne jedzenie bez konserwantow, sodium czy nadwyzki cukrow, robimy nawet w domu sok pomaranczowy i grejpfrutowy wyciskajac owoce ktore wyrosly w kraju i maja certyfikat ze nie uzywano na nich zadnych chemicznych srodkow. Co do kurczakow czy indykow to wg. mnie smakuja lepiej, owoce i salaty zdecydowanie. Ostatnimi laty popularny jest trend zywnosci lokalnej w restuaracjach ktora promuje okolicznych producentow uzywajacych w miare naturalnych sposobow chowu drobiu czy uprawy warzyw.


W Polsce slyszalem tez naturalne wedliny i susz jajeczny podaja :loser:

JaMajka
10-03-12, 15:14
ja nie, najbardziej lubie warzywa z tunelu od rodzicow, mieso rzadko jem, ale bardzo lubie lowic ryby a potem je robic. moze to nie organiczne jedzenie ale wydaje mi sie zdrowe:)

6 biegowy
10-03-12, 15:49
Tak na marginesie,slyszalem ze najwiekszy problem z jedzeniem warzyw to ze trzeba je z powrotem na wozek inwalidzki posadzic :p

Odwiedzam ta pizzerie raz na czas, serwuja jak najbardziej organiczne dania.
http://www.mistapizza.com/

Enemigo
10-03-12, 18:42
Dzisiaj zamkneli moja ulubiona chinska knajpe w miescie :(

6 biegowy
11-03-12, 04:44
Dzisiaj zamkneli moja ulubiona chinska knajpe w miescie :(

Dobra chinszczyzna nie jest zla, probowales kiedys General Tso's chicken?

graża
30-03-12, 09:52
Ale co to w ogóle oznacza jedzenie organiczne? A co inne to nie organiczne???

whatever
30-03-12, 15:21
Tu nie chodzi o smak tylko o to ze nie wpieprzasz chemicznego syfu ktorym wszystko jest nasiakniete

asia68
04-12-23, 13:03
Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, gdzie znajdziecie ofertę producenta tradycyjnych wędlin z dziczyzny, w tym np. Pasztetowa (https://www.wedlinyzbirczy.pl/zamow-online/pasztetowa-sztuka-okolo-05kg) . Ciężko w zwykłym sklepie znalezc mięso i wędliny o tak wysokiej jakości, dlatego często korzystam z ich oferty.