PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest Magda



6 biegowy
02-02-12, 17:21
Czyli jakze popularny temat w Polandii, to ze was rzad wypieprzyl w kakao na sucho nie jest juz tematem biezacym a teraz wszyscy podniecacie sie porwaniem Magdy. No to zeby bylo ciekawiej zrobimy tu ankiete, jako sceptyk co do prawdomownosci Polaczkow z gory zaznaczam ze cos mi tu nie pasuje.

Enemigo
02-02-12, 22:47
Ja bym ta ta matke wychlostal dla przykladu

6 biegowy
03-02-12, 01:20
Teraz bez jaj, matka ja naprawde zabila

araj
03-02-12, 09:01
żenada qrwa,że na moim forum człowiek( 6b ) wcześniej od tamtejszej policji założył,że coś tu nie tak....dla matki(jeżeli okaże się,że to prawda, a wszystko wskazuje,że tak jest) proponuje czapę lub 300 lat gułagu :( mimo,że zdaje sobie sprawę z tragedii tej kobiety i tego,że rzeczywiście był to wypadek, ale powinna zdecydowanie zachować się inaczej...zresztą, bardzo trudno osadzać, ale pierwsza myślą ,która przychodzi mi słuchając finału tej sprawy jest złość i kobieta powinna ponieść kare, praktycznie nie ma żadnych okoliczności łagodzących, ale powtarzam - zdaje sobie sprawe z tragedii tej kobiety, jedyne,co mi przychodzi do głowy-jeżeli miałbym napisać coś na jej obronę to fakt,że to był strasznie nieszczęśliwy wypadek,kiedy się potknęła i dziewczynka wypadła jej z rąk, po czym ona była pod wpływem bardzo silnych emocji,nie wiedziała co zrobić...

Enemigo
03-02-12, 09:27
Matka zabila dziecko - "podobno wypadek"

6 biegowy
03-02-12, 16:10
Dziecko jej wypadlo, naturalnie wiekszosc dzwonila by na pogotowie, no ale to raczej tylko wtedy gdyby byl to wypadek....
http://youtu.be/F0Mck-qr5mc

Z drugiej strony spojrzcie na Simmka, pierdolnal glowa o beton nie raz jako dziecko i nadal zyje z tylko 1/4 funkcjonujacego mozgu.

JP2propaganda
13-02-12, 21:37
Uważaj jak niańczysz, bo dziecięcy kocyk bywa śliski. Wojciech Sokol "WWO"