PDA

Zobacz pełną wersję : Apeluje o pomoc w spelnieniu marzania



adam86
02-04-11, 17:39
racam się osobiście z gorącą prośbą o choćby drobną pomoc finansową.
Szukam osób, firm którzy nie są obojętni na ludzkie cierpienie.

Mam na imię Adam i mam 24 lata. Jestem osobą niepełnosprawną, poruszam się na wózku inwalidzkim, ponieważ cierpię na porażenie mózgowe cztero-kończynowe. Jestem spokojnym, normalnym chłopakiem, który chce mieć szanse normalnie żyć bez pomocy innych.
Środki z waszej pomocy przeznaczę na rehabilitacje, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, na turnusy rehabilitacyjne. Koszt jednego wyjazdu na turnus to ok. 3.500 zł, a PFRON refunduje go raz na 2 lata i to w 50%

oraz na nowy wózek inwalidzki, który znacznie poprawi mi samodzielne funkcjonowanie na co dzień.
Koszt takiego wózka elektrycznego z pionizacją to wydatek ponad 50 tysięcy złotych.

Zapewnia on duży komfort w poruszania się w pozycji stojącej jak i siedzącej. W momencie pionizacji koła jezdne rozsuwają się na boki co zapewnia dużą stabilność wózka oraz łatwiejsze pokonywanie progów i krawężników. Umożliwia to swobodne poruszanie się nawet w plenerze. Wzmocnione koła zapewniają amortyzację w czasie jazdy po nierównościach poza domem. Mając taki wózek mogę pionizować się kilka razy dziennie. Mógłbym w ciągu dnia poleżeć w wózku i być nareszcie bardziej samodzielny. Pionizacja czyli stanie w takim wózku poprawia znacznie krążenie w nogach, zmniejsza się przez to bolesny ucisk kręgosłupa spowodowany siedzeniem.

Marzę aby świat oglądać na stojąco,
tak jak robić to może każdy zdrowy człowiek.
Wierzę, że poprzez zebrane dzięki tej stronie środki uda mi się to osiągnąć.


Jeśli chciałbyś pomóc mi, możesz przekazać pieniążki lub swój 1% podatku na konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
KRS: 0000037904
cel szczegółowy 11770 Adam Piotr Popławski
Linki:
WWW: witaj na strone www.adam.osobie.net (http://www.adam.osobie.net)
Fundacja: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" - OPP (http://www.dzieciom.pl/11770) dowód ze jestem podopiecznym i nr konta