PDA

Zobacz pełną wersję : książki inaczej



koralinekk
05-12-10, 22:32
hmm a więc książki i gazety nadają się nie tylko do czytania:) podczas mojego niedzielnego szusowania po youtube trafiłam na filmik Bryan'a Dettemete'a ...to niesamowite jak ten facet zamienił trochę gazet w coś takiego! YouTube - Druga strona Zwierciad?a (http://www.youtube.com/watch?v=wo2LAEq9TFE)

badyzka
06-12-10, 10:23
Też zetknęłam się z tym filmikiem, ten Dettmeter jest naprawdę świetnym i pomysłowym artystą :) I pomyśleć , że używa do tworzenia tych niesamowitych rzeźb tego tylko nożyczek:)

koralinekk
19-12-10, 18:35
podobno, że zrobić coś takiego musiał najpierw wyselekcjonować wycinki potem robił fotki każdego etapu i dopiero na koniec animację...więc potrzebował trochę więcej niż nożyczki. Ale jest mistrzem!

Maja01
05-03-12, 15:48
Jak już jest temat "książki inaczej" to pozwolę sobie zapytać ;) Pobieracie ebooki na telefon? Ja ostatnio pobrałam sobie trochę darmowych ale nie tylko, teraz mam na cały miesiąc dojazdów do pracy i nie będę się nudzić :D Co bardziej lubicie, ebooki czy zwykłe książki?

Magaq261
27-10-12, 16:49
Wspaniała twórczość też na to trafiłam przypadkiem. Choć trochu szkoda tych książek, nikt ich już nie przeczyta.

LEL4190
29-10-12, 08:44
Fajna sprawa. Na pewno sporo trzeba się nad tym napracować. @Maja01 ebook to nic innego jak książka tylko nie na kartkach papieru. :) Ale jeśli chodzi o wygodę to preferuję czytać sobie zwykłą książkę podparty o stos poduch na moim łóżku niż lekturę robić ... dajmy na to w zatłoczonym busie z jakiegoś tam telefonu.