PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z prezentem!



emilianna
15-03-10, 17:16
Jesli ktos z was ma w tym roku jakies komunie a moze sam ma chrzesniaka to pomozcie! w tym roku mam dwoch chrzesniakow ktorzy ida do komunii a od kilku tygodni mysle nad prezentami i nie moge nic sensownego wymyslic! podpowiedzcie cos prosze bo zwariuje od tego myslenia :) Jesli chodzi o cene to w granicach rozsadku ;) w koncu jest ich dwoje.

JaMajka
15-03-10, 20:49
dobra, pytanie: dwóch w jednym miejscu czy dwóch indywidualnych chrzesniaków? Bo jak sa jednego chowu że tak powiem to dobre by było dać cos w co sie razem moga bawić i uwazam, ze dla chłopaków jeśli maja ogródek np fajny by był kosz i piłka do grania w koszykówke, mieli by frajde i pozytek, a jesli nie moga sobie na cos takiego pozwolić z braku miejsca, dowiedz sie co ich interesuje i pasjonuje (dzieci zawsze maja scos takiego czego np komus zazdroszczą) i masz problem z głowy. Np. kupić im wedki i zaczczepic w nich małego wedkarza, niewiem szczerze mówiac, ale z dzieciaków łatwo wyciagnać o czym marzą;)

emilianna
15-03-10, 22:41
Dzieki za ciekawe proozycje,warto sie nad czyms zastanowic. Niestety nie napisalam ale sa ze zacytuje"z innego chowu".Mieszkaja obaj w miescie i to w blokach takze miejsca nie maja jesli chodzi o podworko.Myslalam o czyms takim jak PSP ale nie chcialabym im "zrobic krzywdy" poniewaz moje dziecko tez ma takie cos i teraz ma wydzielany czas korzystania z tego poniewaz mial problemy z oczami od tego wpatrywania sie w ten WYNALAZEK.Ale masz racje i chyba sprobuje sie delikatnie podpytac co lubia robic. DZIEKI :)

luiliana
15-03-10, 22:57
Mój syn najbardziej ucieszył się z aparatu fotograficznego,a od większości gości dostał kasę i mógł sam potem zdecydować co kupić:)

emilianna
16-03-10, 10:00
od większości gości dostał kasę i mógł sam potem zdecydować co kupić Szczerze mowiac to nie wiem ile teraz sie daje na komunie :( a nie chcialabym sie zblaznic:124:

JaMajka
16-03-10, 10:27
ja bym nie kupowała gier ani psp bo to mało rozwija dziecko, moze i fajne ale nie słuzy to jego dobru. napewno bym wybrała coś z branży: sport, hobby, albo faktycznie kasa, jesli rodzice odlożą mu na konto to bedzie mial potem pozytek, bo sam najlepiej wie czego potrzebuje. Zresztą moze znajdz czas zeby wybrać się do jakiegoś centrum i pomysł sie nasunie sam;) co do kasy też niewiem ile sie daje ale wydaje mi się że żeby uniknąć zbytniego skąpstwa i zbytniej rozrzutności od 200-500zł, natomiast nie zaszkodzi zamienic słowko z rodzicami, to w koncu nie dla nich ma byc niespodzianka, a moze rodzice dobrze wiedza czego dzieciak pragnie lub wspólnie z innymi zrzucić się na coś naprawdę ekstra;)

luiliana
16-03-10, 17:26
Właśnie najlepiej podpytać rodziców:) A co do kasy mój syn średnio w kopertach miał właśnie tak od 200-500.

emilianna
16-03-10, 20:22
dzieki kobietki!:)

luiliana
16-03-10, 23:12
Polecamy się na przyszłość :) Jak coś to śmialutko :D

emilianna
17-03-10, 09:23
fajnie :) bede pamietac pozdrawiam

emilianna
22-03-10, 11:28
A wiec doszlismy z mezem do wniosku,ze dajemy kaske. Jeden chrzesniak zbiera sobie na laptopa,wiec mysle ze to bedzie strzal w dziesiatke.Takze dziekuje za wszystkie podpowiedzi bo sie przydaly:)

anioł
30-03-10, 22:11
a mnie się ostatnio podobają prezenty ekstremalne typu skok ze spadochronu czy lot szybowcem. Wiem że to nie na tą akurat okazję, o której była mowa ale co sądzicie np. na rocznicę ślubu? :D

luiliana
30-03-10, 22:49
Na takie prezenty to trzeba dokładnie znać osobę obdarowaną (tak mi się wydaje) bo do takich rzeczy trzeba mieć żyłkę:)

JaMajka
30-03-10, 23:20
a mnie się ostatnio podobają prezenty ekstremalne typu skok ze spadochronu czy lot szybowcem. Wiem że to nie na tą akurat okazję, o której była mowa ale co sądzicie np. na rocznicę ślubu? :D

ja popieram w 100% to cos niezapomnianego i naprawde orginalnego;)