PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę,żeby KAŻDY !! to skomentował



araj
10-03-09, 01:27
http://www.gry-online.pl/Galeria/Forum/1/285853875.jpg

whatever
10-03-09, 04:53
co powinienem widziec?

araj
10-03-09, 07:40
juz poprawiłem,teraz widać

Enemigo
10-03-09, 08:45
Bede sciagal i majtki laskom i filmy i ch***
Sciaganie filmow to nie piractwo niedouczone pustaki z filmwebu i tak powiem :D

Porzadny
10-03-09, 14:07
araj sam skomentuj lobuzie, a pozniej namawiaj innych. to jakas moze cwana akcja. pewnie chca, zeby nie sciagac tylko kupowac i za posrednictwem ich strony najlepeij.
tez piractwa nie popieram dlatego nie handluje piratami. nawet jak mam wybor to uzywam free software. taki jestem uczciwy. a filmy bede sciagal i tyle. chyba, ze mi net odlacza. i caly czas wychodze z zalozenia, ze gdybym nie mial dojscia do takiego czegos to i tak bym nie kupil. wiec nie powinni mnie doliczac do tych statystyk gdzie traca jakies tam pieniadze na braku sprzedazy. nie mam dostepu to nie ogladam. mam to ogladam. proste. kupowac nie mam zamiaru. to na razie tyle. teraz ide obejrzec jakis film. sciagniety oczywiscie, a jakby, ze inaczej.

Nazwisko
10-03-09, 14:34
Namawianie do czynności nieobyczajnych jest karalne :6:

araj
10-03-09, 14:37
araj sam skomentuj lobuziea co tu komentować, ja nie handluje,ściągam dla siebie i gdyby za 1 film była kara 1 zł, to musiałbym oddać nerkę i jeszcze plasme dorzucić(i może auto :) )

...generalnie to kazdy sobie wmawia,ze to nie piractwo( ja też) ..a jednak:

Piractwo medialne – potoczne określenie działalności polegającej na nielegalnym kopiowaniu i posługiwaniu się własnością intelektualną (programami komputerowymi, muzyką, filmami itp.) bez zgody autora lub producenta i bez uiszczenia odpowiednich opłat.

a ten obrazek wysyła chyba filmweb na strony warezowe, jezeli takowa posłuży sie np. obrazkiem okładki filmu z ich strony - tak mi sie wydaje, bo mozna go zobaczyć(nie zawsze) na np. peb.pl

Enemigo
10-03-09, 16:25
Araj to ze sciagniesz sobie film W SENSIE PRAWNYM, NIE POTOCZNYM to nie jest PIRACTWO, a co do sciagania majtek to Nazwa dobrze podsumowal

Simmek
10-03-09, 16:31
Chętnie bym kupował filmy, ale skąd mam wiedzieć które są dobre...

araj
10-03-09, 16:34
Chętnie bym kupował filmy, ale skąd mam wiedzieć które są dobre...

na dofo masz wszystkie opisane

Simmek
10-03-09, 16:49
na dofo masz wszystkie opisane

Każdy ma jednak inny gust...

juSta
14-03-09, 19:22
majtki ściągać mogę, do drugiej części zdania raczej się nie zastosuję :D

araj
14-03-09, 23:33
majtki ściągać mogę
no i o to chodzi justyś :cool:

k0573k
16-03-09, 12:07
pamietajmy ze te slowa sa tez skierowane do nieplnoletnich uzytkownikow internetu. O pedofilie ich zaskarżyć jeszcze trzeba

inde
18-03-09, 16:27
dobrze ze jest piractwo

hybryd
21-03-09, 11:11
hmm...

to jest bardzo ciekawe zjawisko .. jak weszło kino ludzie zarabiali krocie na tym że mogli nagrać jakąś scenę i sprzedać ją każdemu z osobna dzięki technicznej możliwości kopiowania ... a teraz techniczna możliwość kopiowania obróciła się przeciwko nim.