PDA

Zobacz pełną wersję : Kamila Skolimowska [']



Enemigo
19-02-09, 20:59
Zmarła Kamila Skolimowska- Onet.pl - Wiadomości -18.02.2009 (http://wiadomosci.onet.pl/1919392,11,1,1,item.html)


Nie wiem co sie dzieje :(


Najpierw zmarl papiez, potem Bellick z prison breaka, a teraz zmarla spasla mlociarka :(


A Bartoszewski jeszcze zyje :(


Gdzie sprawiedliwosc????!!!!!


PS: Komentarze na onecie jak zwykle miazga :D


Czemu najlepsi odchodza najszybciej????

Simmek
22-02-09, 02:12
Zmarła Kamila Skolimowska- Onet.pl - Wiadomości -18.02.2009 (http://wiadomosci.onet.pl/1919392,11,1,1,item.html)


Nie wiem co sie dzieje :(


Najpierw zmarl papiez, potem Bellick z prison breaka, a teraz zmarla spasla mlociarka :(


A Bartoszewski jeszcze zyje :(


Gdzie sprawiedliwosc????!!!!!


PS: Komentarze na onecie jak zwykle miazga :D


Czemu najlepsi odchodza najszybciej????

a ni powinno być najgrubsi....

Pierdolić sterydziarzy...

juSta
25-02-09, 07:23
simmek łajza jesteś i tyle

araj
25-02-09, 07:56
simmek łajza jesteś i tyle

pięknie to ujęłaś justyś :D

Porzadny
25-02-09, 10:48
no ale ogolnie to simmek ma racje. przynajmniej mi tez sie wydaje, ze sterydy zrobily swoje. i nie mowcie, ze nie.

araj
25-02-09, 11:36
no ale ogolnie to simmek ma racje. przynajmniej mi tez sie wydaje, ze sterydy zrobily swoje. i nie mowcie, ze nie.

...co nie zmienia faktu,że justa pięknie to ujęła :)

smoke
25-02-09, 17:55
nawet nie wiedzialem, ze taka kamila skolimowska istnieje i do tego jeszcze rzuca mlotem. juz zbyt dlugo przebywam na wygnaniu chyba? skolimowskiego - tego od filmow - to jeszcze pamietam, ale polska mlociarke o takim samym nazwisku? pierwsze slysze. po obejzeniu obrazkow z kamila dochodze do wniosku, ze kamila babochlopem byla. naturalnie, ze simmek ma racje. swiec panie nad jej dusza! :(

juSta
25-02-09, 18:52
tylko usiąść i się za głowę złapać. czasami żałuję, że siedzę na tym forum, gdzie co drugi użytkownik to zwyczajny palant, który ze wszystkiego musi robić jaja.
kiedy wy dorośniecie? nie sądzicie, że już czas najwyższy?

araj
25-02-09, 18:54
tylko usiąść i się za głowę złapać. czasami żałuję, że siedzę na tym forum, gdzie co drugi użytkownik to zwyczajny palant, który ze wszystkiego musi robić jaja.
kiedy wy dorośniecie? nie sądzicie, że już czas najwyższy?

:bravo:

zgadzam sie

smoke
25-02-09, 19:54
tylko usiąść i się za głowę złapać. czasami żałuję, że siedzę na tym forum, gdzie co drugi użytkownik to zwyczajny palant, który ze wszystkiego musi robić jaja.
kiedy wy dorośniecie? nie sądzicie, że już czas najwyższy?

tez tak mysle, co drugi na tym forum to palant, pisz posty nieparzyste. justa, czy masz kogos konkretnego na mysli?

Enemigo
25-02-09, 20:08
Ja jestem jak cos pierwszy

juSta
25-02-09, 21:38
smoke chyba nie muszę wytykać palcami

Goerres
26-02-09, 14:49
tylko usiąść i się za głowę złapać. czasami żałuję, że siedzę na tym forum, gdzie co drugi użytkownik to zwyczajny palant, który ze wszystkiego musi robić jaja.
kiedy wy dorośniecie? nie sądzicie, że już czas najwyższy?

a po co?
n7CuJ8cR9sg

utwor dedykuje rowniez Kamili Skolimowskiej

Simmek
06-03-09, 13:55
simmek łajza jesteś i tyle

Miałem zły dzień taki siłownik chciał mnie z lokalu wyrzucić...

Enemigo
06-03-09, 14:19
Miałem zły dzień taki siłownik chciał mnie z lokalu wyrzucić...

I jak poszlo? Trzeba bylo powiedziec, ze masz znajomych moderatorow na dofo :oko2:

juSta
08-03-09, 13:33
simmek i jak mu poszło?

Simmek
08-03-09, 23:08
Jak zwykle...

Zdarty naskórek na czole...
Olbrzymi siniec na zewnętrznej stronie uda...
I napierdalająca klatka piersiowa przez dwa dni...

Zobaczyć łzy w oczach siłownika... BEZCENNE...