PDA

Zobacz pełną wersję : wapno

kalina
16-02-09, 02:16
dlaczego ludzie( corka,syn) traktuja mnie jak ososbe, ktora jest mowiac delikatnie gtlupia,nie kuma tch czasow itp. uwazama,ze wcale tak nie jest.Starzeje sie cialo,nie umysl. Mam takie samo myslenie i uczucia jak w wieku j.w..Mam tylko bogate doswiadczenie zyciowe.Ale nie mowie o tym czesto.Traktowanie mnie jak zacofanej zwapnialej etc. jest krzywdzace.Co o tym myslicie?

Adzia
16-02-09, 10:23
Hej Kalina,
glowa do gory,to nazwyklejszy konflikt genercji.To nastepne doswiadczenie :)

Porzadny
17-02-09, 10:06
@kalina, a do kosciola chodzisz i sie modlisz?

Nazwisko
17-02-09, 12:23
dlaczego ludzie( corka,syn) traktuja mnie jak ososbe, ktora jest mowiac delikatnie gtlupia,nie kuma tch czasow itp. uwazama,ze wcale tak nie jest.Starzeje sie cialo,nie umysl. Mam takie samo myslenie i uczucia jak w wieku j.w..Mam tylko bogate doswiadczenie zyciowe.Ale nie mowie o tym czesto.Traktowanie mnie jak zacofanej zwapnialej etc. jest krzywdzace.Co o tym myslicie?

Kalina , w jakim wieku są twoje dzieci ? wiesz , jest taki wiek że tylko rówieśnicy mają racje ;)
Napisz coś więcej, opisz konkretną sytuacje

pozdrawiam

Enemigo
17-02-09, 16:27
Moze ciagle gadasz: "za moich czasow..." lub sie non stop wymadrzasz, ze wiesz wszystko najlepiej, na poczatek polecam odrobine samokrytycyzmu, a potem poszukamy winy w dzieciakach, ema