PDA

Zobacz pełną wersję : Whisky



k0573k
12-01-09, 22:33
W tym temacie piszemy o whisky jakie probowaliśy i o odczuciach na ich temat.

Dark whisky - tanie i chujowe

Johnnie Walker Red Label - tanie i niezbyt dobre

Johnnie Walker Black Label - troche droższe za to dużo lepsze w smaku

Johnnie Walker Green Label - chociaż droższa w moim odczuciu gorsza w smaku od Black Label

Jack Daniels Przystępna cena i dobry smak

Ballantine's - mój ulubieniec jak narazie najlepsza whisky w smaku jaką piłem a cena też nie należy do wygórowanych

araj
13-01-09, 14:43
zgadzam sie, balaś jest ok, bardzo dobry jest chivas( każdy który piłem,najmniej 12 lat), smakuje mi tani i dobry king george, a ostatnio też różne iryski(Irisch Whisky - irlandzka). Nie wiem,czy o tej samej myslimy, ale w polsce kupilem kilka razy darka-tania(coś ok 40 zł) ale dobra, mi smaczyła

katsiu
14-01-09, 07:15
johnny: red - lipa
black - ok
green - nie warty tej kasy
glenfidish 12 - najlepsza jaka pilem
jack daniels i passport scotch - dobra cena i dobra jakosc
chivas regal jest tez bardzo dobra whisky, smakuje jak single malt i jest w dobrej cenie

Simmek
17-01-09, 09:51
Nigdy nie próbowałem... :32:

Astrum
11-09-10, 13:39
Moje typy: Jack Daniels - najlepsza z kategorii whiskey (single barrel - wyśmienita), bardzo lubię też Jim Beam'a, choć to burbon, a może właśnie dlatego - jest delikatniejszy.
Z europejskich moim faworytem jest passport scotch, ajk na ten przedział cenowy - niezła.

Astrum
11-09-10, 13:41
Moje typy: Jack Daniels - najlepsza z kategorii whiskey (single barrel - wyśmienita), bardzo lubię też Jim Beam'a, choć to burbon, a może właśnie dlatego - jest delikatniejszy.
Z europejskich moim faworytem jest passport scotch, ajk na ten przedział cenowy - niezła.

wikaG
15-03-11, 21:42
moim zdaniem czerwony JW niewiele sie różni od drogiego czarnego i bardzo drogiego zielonego.
balantines - najlepszy trunek świata ;)

araj
18-03-11, 12:19
balantines - najlepszy trunek świata ;)

tak jest :cool:

Mniamek
24-03-11, 08:18
mój typ to Grant's :)