PDA

Zobacz pełną wersję : Kasia Shandor



araj
20-11-05, 18:53
<FIELDSET>
<LEGEND>Pokój Prawdy</LEGEND>
Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE NIE MOGA W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY
WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...PO PROSTU-ODPOWIADASZ LUB MILCZYSZ,JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE. ...PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ, KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN, ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE


DZIS BOHATEREM JEST Shandor</>-----[b]PYTAJCIE :cool:

</FIELDSET>

Vito Andolini
21-11-05, 10:22
1.jestes szczesliwa w swoim zyciu?
2. podoba ci sie na Bialorusi?
3.co myslisz o sexie na jedna noc?

araj
21-11-05, 15:41
jakie jest twoje najwieksze marzenie?

Shandor
21-11-05, 16:00
1. Czasami mam wątpliwości co do szczęścia w moim życiu, najgorzej jest zimą i jesienią, bo jak większość wie, miewam takie dziwne fazy jesienno-zimowe... Ogólnie, to chyba mam nieźle, mam stałą pracę, kilka osób na które zawsze mogę liczyć, kilka osób, ktróre mnie kochają (ze wzajemnością), a że mam troszkę przesraną sytuację życiową, to szczegół, nauczyłam się już brać to wszysto z dystansu, nauczyłam się śmiać ze swoich zmartwień, i tak jest lepiej...
2. Białoruś to piękny, wolny kraj, mamy tutaj dobrze, mamy dobre pobory, po 100 $ miesięcznie, wspaniałego, wyrozumiałego prezydenta i wolną pracę :) wszyscy nam zazdroszczą dobrobytu, dlatego tak na nas nadają, zwłaszcza w Polsce, bo Polska to dziwny kraj :) wszystkiego innym zazdroszczą... (hehehe z tą Białorusią to niezły przekręt, ja naprawdę w Polsce mieszkam, a do Białorusi to mam 500 metrów :cool: a korzeniami to jestem bradziej z Ukrainą związana, bo stamtąd pochodziła moja babcia)
3. sex na jedną noc? o rany! zapomniałam, że jest coś takiego ;) ale osobiście nie jestem przeciwniczką, a szczerze, to bywało tak w życiu, co tam będę ściemniać, za stara już jestem, żeby się bulwersować takimi głupstwami...
4. największe marzenie? nazbierać w sobie tyle odwagi, rzeby rzucić to wszystko, "cały ten zafajdany świat" wywrócić swoje życie do góry nogami, wziąść się w garść i zacząć wszystko od nowa...

araj
21-11-05, 16:48
KASIA, A NA IMPREZCE LUBISZ WYPIC DRINA, CZYSTA, WINKO,CZY CO ?
JAK SIE BAWISZ NA IMPREZACH?
LUBISZ TANCZYC?

Shandor
21-11-05, 16:50
to zależy od imprezy, ale wolę czystą, w młodych latach wprawiłam się w czystej,a poza tym na "żeglarskich" imprezach przeważnie czysta idzie, więc takową preferuję najbardziej. :) (jakiś taki mam chłopski charakter a poza tym to jestem ze wschodu ;))

6 biegowy
21-11-05, 16:54
Katarzyno czy masz w sobie jakas energie ktora musisz zdlawic od czasu do czasu ?

Shandor
21-11-05, 17:06
Katarzyno czy masz w sobie jakas energie ktora musisz zdlawic od czasu do czasu ?

czasami to mam w sobie taką energię, że nie mam pojęcia jak mam jej się pozbyć, bo strasznie mnie męczy :)

stuff
21-11-05, 17:09
czy jestes zadowolona ze swojej pracy i czy zarobki cie zadowalaja.

6 biegowy
21-11-05, 17:11
Katarzyno wiesz ze zawsze Cie uwazalem i uwazam za atrakcyjna kobiete ,zapewne nie jestem w tym odosobniony a a wiec musze zapytac .
Czy bedac nastolatka mialas adoratorow ktorzy sie o Ciebie pobili ? :)

Shandor
21-11-05, 17:12
czy jestes zadowolona ze swojej pracy i czy zarobki cie zadowalaja.

podoba mi się moja praca, bardzo się cieszę, że siedzę w wydziale karnym a nie w cywilnym czy jakimś innym... a zarobki? widziałeś kiedyś babę, kótra mówi że zarabia wystarczająco dużo kasy? ale nie jest źle, jak na region w którym mieszkam, 1600 na rękę to dość dużo, ale dla mnie stanowczo za mało...

[ Dodano: 2005-11-21, 16:14 ]

Katarzyno wiesz ze zawsze Cie uwazalem i uwazam za atrakcyjna kobiete ,zapewne nie jestem w tym odosobniony a a wiec musze zapytac .
Czy bedac nastolatka mialas adoratorow ktorzy sie o Ciebie pobili ? :)

miałam wielu adoratorów, ale żeby się bili? no może czasami... :)

araj
21-11-05, 17:15
Kasia jakbys miała do wyboru
a. sex
b.wspaniały obiad w drogiej restauracji
c.dobre kino
d.przejażdżke szybkim autkiem
e.kolacja z Pawłem delągiem




....co bys wybrała?

Shandor
21-11-05, 17:20
Zdecydowanie dobre kino :) a potem sex, ale też dobry...
w następnej kolejności:
- jazda samochodem (A można motorem?)
- obiad
- kolacja z Delągiem niekoniecznie :) oddałabym Juście na poprawę humoru...

6 biegowy
21-11-05, 17:20
Gdybys byla w stanie zachowac swoja obecna wiedze i fakty o przeszlosci cofajac sie w czasie o 12 lat jakie 3 zasadnicze zmiany zaprowadzialabys w swoim zyciu (zakladajac ze chcialabys cos zmienic) :)?

Shandor
21-11-05, 17:23
Gdybys byla w stanie zachowac swoja obecna wiedze i fakty o przeszlosci cofajac sie w czasie o 12 lat jakie 3 zasadnicze zmiany zaprowadzialabys w swoim zyciu (zakladajac ze chcialabys cos zmienic) :)?

:)
3 zmiany? 12 lat wstecz?
po 1, 2 - nie wyszłabym za mąż, po 3 - nie przyszłabym mieszkać tu gdzie mieszkam
resztę akceptuję

6 biegowy
21-11-05, 17:25
Gdybys byla w stanie zachowac swoja obecna wiedze i fakty o przeszlosci cofajac sie w czasie o 12 lat jakie 3 zasadnicze zmiany zaprowadzialabys w swoim zyciu (zakladajac ze chcialabys cos zmienic) :)?

:)
3 zmiany? 12 lat wstecz?
po 1, 2 - nie wyszłabym za mąż, po 3 - nie przyszłabym mieszkać tu gdzie mieszkam
resztę akceptuję

czytajac to co napisalas chcilabym zapytac czy planujesz jakies drastyczne zmiany na przyszlosc ?

Shandor
21-11-05, 17:27
planowałam, ale nic z tego nie wyszło... pożyjemy - zobaczymy

ełe piotruś
21-11-05, 18:52
kasiu lubisz studiowac prawo czy poszłaś bo ci rodzice kazali? :(

Indianka
21-11-05, 23:29
Jaki masz stosunek do mężczyzn?Co Cię w nich pociąga a co powoduje że odrzucach ich na przedbiegu?Jaki typ faceta preferujesz?

Shandor
22-11-05, 09:10
kasiu lubisz studiowac prawo czy poszłaś bo ci rodzice kazali? :(

ja nie studiuję prawa i nigdy nie studiowałam :11: jestem po resocjalizacji i pedagogice...

[ Dodano: 2005-11-22, 08:15 ]

Jaki masz stosunek do mężczyzn?Co Cię w nich pociąga a co powoduje że odrzucach ich na przedbiegu?Jaki typ faceta preferujesz?

jaki mam stosunek do mężczyzn? pozytywny :)
Lubię mężczyzn samodzielnych, odpowiedzialnych, opiekuńczych i infantylnych od czasu do czasu... Jestem osobą "twardą", silną, sama sobie potrafię w życiu poradzić, ale chiałabym mieć faceta, który od czasu do czasu mógłby poudawać, że mnie chorni przed tym całym syfem...Nie lubię facetów zbytno użalających się nad sobą, leniwych, bez zainteresowań, bez własnego zdania, sztywnych do przesady i obrażalskich z byle powodu. Facet powinien być z jajami, ale chodzi mi tu o poczucie humoru. A jeśli chodzi o wygląd, to w moim wieku raczej schodzi na drugi a może nawet trzeci plan, nie lubię chudych :) wolę żeby miał troszkę brzuszka i ciałka tu i tam, żeby mnie kościami w łóżku nie porysował :11:

Vito Andolini
22-11-05, 09:52
czesciej wskakujesz w spodnie czy w sukienki ?

Karla
22-11-05, 10:34
Dlaczego twierdzisz, ze nie wyszlabys za maz?? Uchron kolezanki :)

ełe piotruś
22-11-05, 11:02
wolisz facetów typu macho?

Shandor
22-11-05, 18:25
czesciej wskakujesz w spodnie czy w sukienki ?

zdecydowanie w spodnie, mam tylko jedną sukienkę - okolicznościową :)

[ Dodano: 2005-11-22, 17:25 ]

Dlaczego twierdzisz, ze nie wyszlabys za maz?? Uchron kolezanki :)
nie powiem, dlaczego inne mają mieć lepiej? :6:

[ Dodano: 2005-11-22, 17:26 ]

wolisz facetów typu macho?

nie

Papla
23-11-05, 08:41
czy mialas cos wspolnego z tragicznym zejsciem pewnego czworonoga

Shandor
23-11-05, 09:32
czy mialas cos wspolnego z tragicznym zejsciem pewnego czworonoga
JA? :11: w życiu...

ja nie mam prawa jazdy :) więc jestem czysta...

Vito Andolini
23-11-05, 11:20
jezeli miala bys do wyboru dowolne miejsce na ziemii , gdzie bys chciala zamieszkac i dlaczego?

Enemigo
23-11-05, 17:34
Glupie pytanie, ale jako ze olewalem ten dzial cieplym moczem, to postaram sie to nadrobic i zaczne zadawac pytania:)
Co musialby miec facet powiedzmy 20-21 lat zebys sie z nim przespala (zakladajac ze nie masz nikogo na stale) ?

DZIADZIA
23-11-05, 17:49
Kasiu Shandor, czy gdyby obleśny 60 letni facet (nie redfored) chciał ci dać 1,000,000 dolary za noc z tobą czy zgodziłabyś się? [ale w sytuacji aktualnej zameznej]

Shandor
23-11-05, 17:55
jezeli miala bys do wyboru dowolne miejsce na ziemii , gdzie bys chciala zamieszkac i dlaczego?

za bardzo przywiązuję się do rzeczy, dlatego nie chcę mieszkać nigdzie indziej jak w Polsce. Może ewentualnie w Emiratach Arabskich, ale tylko dlatego, że mają tam darmową klimatyzację :)

[ Dodano: 2005-11-23, 16:58 ]

Glupie pytanie, ale jako ze olewalem ten dzial cieplym moczem, to postaram sie to nadrobic i zaczne zadawac pytania:)
Co musialby miec facet powiedzmy 20-21 lat zebys sie z nim przespala (zakladajac ze nie masz nikogo na stale) ?

sorry, ale 20-21 lat to dla mnie pedofilia :11: Ale przykładowo, gdybym za 10 lat poznała faceta 31 - letniego, to czemu nie... nie chodzi o różnicę w latach, ale o ilość lat. A 20 - latkowie to dla mnie są jak dzieci.

[ Dodano: 2005-11-23, 16:59 ]

Kasiu Shandor, czy gdyby obleśny 60 letni facet (nie redfored) chciał ci dać 1,000,000 dolary za noc z tobą czy zgodziłabyś się? [ale w sytuacji aktualnej zameznej]

za.100.000.000 dolarów? a nie mogłeś na złotówki przeliczyć? Zależy po jakim kursie :cool:

Velvet
24-11-05, 02:03
Kasia mamą? Jak siebie widzisz w tej roli i w jakim okresie kcesz mieć dzieci albo w ogole czy....

Shandor
24-11-05, 10:02
Kasia mamą? Jak siebie widzisz w tej roli i w jakim okresie kcesz mieć dzieci albo w ogole czy....
mówisz o takich małych, łysych, obślizgłych i wrzeszczących? no nie wiem, jakoś nie mam jeszcze tyle odwagi w sobie, przy takich robakach to jest dużo pracy... ale chyba kiedyś trzeba? tylko kiedy? to bardzo trudne pytanie...

Papla
24-11-05, 12:20
ogorkowa, pomidorowa czy flaczki?

araj
24-11-05, 19:56
kasia, a co robisz na codzień, jak wygląda dzien twojej pracy

twój największy sukces, osiagnięcie

Shandor
24-11-05, 23:11
odp. a - pomidorowa z ryżem

odp. b - mój dzień w pracy jest nudny, przychodzę o 7.30, piję kawę, jem śniadanko, otwieram szafę, wyciągam akta i pracuję, czasami kogoś wyślę do więzienia, czasami roześlę jakiś liścik gończy, ostatnio europejskie nakazy aresztowania są bardzo modne, potem jem drugie śniadanko, znowu kawa, praca j.w., od czasu do czasu wyrwę się na salę na maszynie popisać, a o 15.30 zamykam pokój 21 i idę do domu...

odp. c - moim największym sukcesem jest to, że udało mi się przeżyć 29 lat, pomimo tych poje... jesieni i nastrojów z tym związanych... a tak na serio, to sukcesem jest moje życie, ale w innym sensie, jestem z siebie dumna, z tego do czego doszłam w życiu, jak wiele się nauczyłam do tej pory, i że potrafię z tej wiedzy korzystać, że jestem kim jestem i nie mam obaw spoglądając w lustro, że wystarcza mi to kim jestem naprawdę, i że nie muszę nikogo udawać, żeby się dowartościować, i że kiedyś, dawno temu, mając mało lat potrafiłam sama, bez niczyjej pomocy, nie sięgając dna, dojść do wniosku, że moje życie nie biegnie w najlepszym kierunku, i zmienić jego bieg.

UWAGA WASZ CZAS ZADAWANIA PYTAŃ JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ! :)