PDA

Zobacz pełn± wersję : Wojsko



fenriz
20-11-05, 13:54
wczoraj spotkałem kumpla z syfu i mam pytanie:
byli¶cie w wojsku czy jako¶ wam sie upiekło
a może którys z DForumowiczów był w JW 1696 Złocieniec jesień 02/03

ełe piotru¶
20-11-05, 15:16
hm w wojsku nie bo sie odwołuje ze wzgledu na nuke, ostatni rok i ide do pracy wiec mnie nie chyc±.

stuff
20-11-05, 16:17
ja pierdole wojsko :92: jak dostane karabin to powystrzelam wszystkich lacznie z dowodztwem.

wie¶niak
20-11-05, 18:13
a może którys z DForumowiczów był w JW 1696 Złocieniec jesień 02/03

Ja byłem w 1699

Simmek
20-11-05, 18:32
Nie bylem w wojsku bo polskie prawo jest zamotane na tak wiele sposobow ze tylko korzystac, teraz bym poszedl, ale 10 lat temu to byl syf niesamowity, tylko teraz jestem juz za stary :)

araj
20-11-05, 18:49
polisch marines,ser mat :)

ełe piotru¶
20-11-05, 19:30
tak polish mariners to klasa sama w sobie ale lepszy GROM?

wie¶niak
20-11-05, 19:39
Nie bylem w wojsku bo polskie prawo jest zamotane na tak wiele sposobow ze tylko korzystac, teraz bym poszedl, ale 10 lat temu to byl syf niesamowity, tylko teraz jestem juz za stary :)

Ja kombinowałem tylko rok,załatwiłem sobie odroczenie bo mialem tak± potrzeba,po roku nie kombinowałem chodz moglem ,poprostu chcialem odbębnić i mieć to za sob± czego nie bede żałowal do końca życia:)Potwierdzam,syf niesamowity ale warto było. :)

Simmek
20-11-05, 19:58
Nie bylem w wojsku bo polskie prawo jest zamotane na tak wiele sposobow ze tylko korzystac, teraz bym poszedl, ale 10 lat temu to byl syf niesamowity, tylko teraz jestem juz za stary :)

Ja kombinowałem tylko rok,załatwiłem sobie odroczenie bo mialem tak± potrzeba,po roku nie kombinowałem chodz moglem ,poprostu chcialem odbębnić i mieć to za sob± czego nie bede żałowal do końca życia:)Potwierdzam,syf niesamowity ale warto było. :)

Ja tez po 3 latach motania sie chcialem isc, ale okazalo sie ze 2 osoby z jednej rodziny nie moga byc rownoczesnie w wojsku, glupi major nie pytal kim jest moj brat /zawodowy zolnierz/
dziwil sie ze odbywa sluzbe wojskowa bezterminowo, i mi odroczyl na 2 lata, az brat skonczy sluzbe :), potem bylem za granica, potem chory i tak zlecialo...

Jak bedzie wojna to ci cherlawcy z D pojda a ja bede siedzial w domu... :(

sztetke
20-11-05, 20:59
Jak bedzie wojna to ci cherlawcy z D pojda a ja bede siedzial w domu...
no to masz slabo bo w terazniejszej wojnie cywile glownie po zaworach dostaja.
ja mam chyba D,w kazdym razie duzo mine to nerwow kosztowalo ,zeby z siebie wariata zrobic,jedne z gorszych dni na WKU przezylem.

Simmek
20-11-05, 21:14
Jak bedzie wojna to ci cherlawcy z D pojda a ja bede siedzial w domu...
no to masz slabo bo w terazniejszej wojnie cywile glownie po zaworach dostaja.
ja mam chyba D,w kazdym razie duzo mine to nerwow kosztowalo ,zeby z siebie wariata zrobic,jedne z gorszych dni na WKU przezylem.

Zreszzta i tak bym na zaden front nie dotarl, bo moje miasto bylo by pierwsze rozpiepszone, mam nadzieje ze z USA nie bedzie wojny :)

tamis
21-11-05, 15:55
Z powodów zdrowotnych nie odbyłem służby.

yardin
21-11-05, 16:43
ja mam A ale nie ide bo studiuje a jak beda mnie chcieli wziac to sobie zalatwie, mam wojka w komisjii:)

stuff
21-11-05, 16:49
i teraz pytanie do tych co w wojsku byli: oplacalo sie?

stasek9
23-11-05, 03:57
Ja bylem dawno i uwazam ze warto, bo tam mozna bylo nauczyc sie troche cwaniactwa i opieprzania ale wielu chlopakow po prostu meznialo i stawali sie prawdziwymi mezczyznami. Mozna bylo nauczyc sie kierowac grupa ludzi co przydaje sie w dalszym zyciu wiec powtarzam warto.

araj
23-11-05, 08:35
oplacalo sie?
nic sie nie opłacało, ale nie załuje, bo jaja nie z tej ziemi były

stasek9
24-11-05, 01:04
Masz racje jaja byly nie z tej ziemi. No i jeszcze mozna bylo nauczyc sie ostro pic
:cool:

OZESZLOL
25-11-05, 20:34
ja jestem jebniety to mnie nie wezmn± :cool:

stuff
25-11-05, 23:53
oplacalo sie?
nic sie nie opłacało, ale nie załuje, bo jaja nie z tej ziemi były
mnie chca wziasc w styczniu ale tak latwo sie nie dam pedalom

fenriz
28-11-05, 13:24
ja jestem jebniety to mnie nie wezmn± :cool:
tu sie mylisz, bo u mnie był gosc który "wtapiał sie w kaloryfer" i fascynowały go k±ty proste także normalny chyba nie był