PDA

Zobacz pełną wersję : "Ghost in the Shell" z gazetą



pepek
02-10-05, 15:42
Na początku listopada w kioskach pojawi się płyta dvd z animowanym filmem sf - "Ghost in the Shell".

Na początku listopada w kioskach pojawi się płyta dvd z animowanym filmem sf - "Ghost in the Shell". Płytka będzie dołączona do miesięcznika wydawnictwa IDG "Kino Domowe - Magazyn DVD". Film będzie posiadał dwie ścieżki dźwiękowe, DD5.1 i DTS, do wybory polski lektor oraz napisy. Całość została wyceniona na 19.90 zł.

"Ghost in the Shell" miał swoją premierę w 1995 roku i jest uznawany za jeden z najlepszych filmów sf. Reżyserem obrazu jest Mamoru Oshii, twórca zrealizowanego w Polsce filmu "Avalon". W 2004 roku w kinach pojawiła się druga część - "Ghost in the Shell 2: Innocence", powstał również serial "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex".

Akcja "Ghost in the Shell" rozgrywa się w 2029 roku. Do sieci komputerowej włamuje się tajemniczy hacker o pseudonimie "Władca marionetek", do walki z nim zostaje wysłana specjalna grupa dochodzeniowa, której celem jest złapanie przestępcy.

ooooooo normalnie trzeba to kupic :) to jest klasyka.
kto nie ogladal to polecam goraco naprawde to jest anime warte obejzenia przez wszystkich nawet jezeli nie jestescie fanami anime

pepek
02-10-05, 20:20
ja tam wole hentai 8)

hehehe nie ma to jak panienki z rozowymi sutaki i maxymalnie nienaturnalnymi cycami :D jeee...ale ja i tak wole anime chyba ze tylko ecchi czyli nie ze sie jebia az baba puchnie tylko taki light gdzie nieraz babka wyskoczy bez stanika i ogolnie smiechy

[ Dodano: 2005-11-10, 15:52 ]
i co kupil ktos ???? Ja kupilem ostatna gazete w kiosku kolomnie :) (a moze byla tylko 1) :50:

chyba sobie ogladne z 10razy :D