PDA

Zobacz pełną wersję : Policja zapobiegła "ustawce" dziewczynek



Nazwisko
17-11-08, 15:48
Dziewiętnaście dziewczyn kibicujących dwóm zantagonizowanym trójmiejskim klubom piłkarskim zatrzymali tczewscy policjanci. Mieszkanki Tczewa (Pomorskie) w wieku 14-17 lat umówiły się na tzw. ustawkę, czyli bitwę, jaką czasem staczają stadionowi chuligani. Miały przy sobie drewniane pałki.


Jak poinformował rzecznik pomorskiej policji, Jan Kościuk, funkcjonariusze dowiedzieli się o planowanej "ustawce" w niedzielę po południu. Na osiedle w Tczewie, gdzie miało dojść do potyczki, wysłano patrole.

- Na jednej z ulic osiedla funkcjonariusze zobaczyli dwie grupy młodych dziewcząt - zwolenniczek Lechii Gdańsk i Arki Gdynia. Dziewczęta owinięte w szaliki wymienionych klubów, stały w odległości kilkuset metrów od siebie, okrzykami dodawały sobie animuszu przed starciem, a w rękach miały drewniane pałki - powiedział Kościuk.

Policjanci zatrzymali 19 dziewczyn, z których najmłodsza miała 14, a najstarsza 17 lat. Nastolatki zostały przewieziono do komendy, skąd odbierali je rodzice. Policja skierowała ich sprawę do sądu rodzinnego. Funkcjonariusze chcą też poinformować o niedzielnym zdarzeniu szkoły, w których uczą się dziewczyny.

Chciał bym żeby ktoraś została moja laską :oko2:

stern
17-11-08, 17:45
ale glupie te dziewczyny ja niemoge...
bić sie za jakiś klub piłkarski :loser: Myslalem ze to domena buroli bez wyobrazni, a tu widać glupota sie szerzy i przechodzi na dziewczeta.

Myślałem też ze funem jest normalne ogladanie meczu, obstawienie przed i zjaranie sie z kolezkami, ale widocznie jestem juz stary.

Hooligans :loser:

A dziewczyny takiej na pewno bym nie chcial, przypomina mi sie ta bladz co kiedys u drzyzgi byla, babochlop pierdolony.

PS: W sumie to policja powinna pozwolic na tą ustawke, jakby jakaś stracila oko, albo inna zdechła to moze czesc by zmadrzala :)

whatever
18-11-08, 02:15
coraz gorzej sie dzieje na swiecie

Enemigo
18-11-08, 09:57
coraz gorzej sie dzieje na swiecie

To zawsze bylo jest i bedzie, tylko kiedys nie bylo internetu

whatever
18-11-08, 23:41
nie wiedzialem, ze dziewczynki paluja sie na ustawkach. sadzilem, ze daja sie palowac gdzie indziej...

Nazwisko
19-11-08, 16:05
To feministki musiały być, zrobiły kolejny krok ku równouprawnieniu

Porzadny
19-11-08, 19:06
strasznie slabe sa te dziewczyny

Wujek
24-11-08, 15:47
Trza było im wanne z kislem postawić...