PDA

Zobacz pełną wersję : Steczka vs. Doda



stern
13-11-08, 17:16
Taki news towarzyski a nikt tu tego nie skomentował. Jak myślicie kto wygrał?
Bo dla mnie ZDECYDOWANIE Doda. Co jest z wami nie czytacie juz pudelka?

:loser:

0ob9WkxgtTA

juSta
13-11-08, 17:27
Steczkowska w tym 'szoł' to pomyłka

Porzadny
13-11-08, 17:35
doda ja troche starmosila. ale i tak jest glupia.

araj
13-11-08, 17:47
dodzia to juz jest zjawisko, to jest projekt...osobiscie uwielbiam ja, a jezeli chodzi o to kto wygrał?..mało komu to sie zdarza w konfrontacji z nasza dodzią :)


a w ogóle to szanujcie dode,bo luntek (http://pl.youtube.com/watch?v=umRYpboUnjc) bedzie zły

smoke
13-11-08, 20:12
mam wrazenie, ze w polskiej telewizji (no, takie programy jak ten powyzej) wystepuja ludzie, co sie uczyli mowic po polsku czytajac historyjki z opakowan po gumch do zucia z kaczorem donaldem, pewnie tych wlasnie, ktore przed laty wyrzucilem do smietnika przed palacem kultury, bedac delegatem na jeden z ostatnich zjazdow waszej ulubionej partii. przecie ta calo dota, czy jak jej tam, nawet nie jest ladna, wulgarny oprych po operacji na dziewictwo utracone w sportowych rajtuzach i trzy klasy podstawowki. polska to jest fajny kraj.

no i co mi jeszcze do palki teraz przyszlo - taka wasza doda jaki wasz prezydent i premier - kaczka donald na dlugich nogach. jaruzelski, gierek, walesa (moze) - to byli ludzie, ludzie duzymi literami, nie to, co wam sie przez odbyt w muzgi wkleja, w polsacie i innych tiwi dla silaczy i amatorow slizgawki po gladkiej korze, po glacy kulturalnej. jak tak dalej pojdzie, to was kurwa albania wpierdoli, razem z waszymi gumowcami na wysokich obcasach. ja tam kurna nie patrze sie na jakies tam smrody po polsku. jakie to jest po polsku? wstyd. jas smietana to chyba juz ostatnia ostoja polskiej kultury i jedyny intelektualista wsrod ponad trzydziestu milionow sarmackich internautow. doda, golota i jan pawel II - oto polska srana mlodziez, ktora jest... http://jelon566.wrzuta.pl/audio/l6Lze4vyMk/dezerter_-_polska_zlota_mlodziez

sabinka
14-11-08, 17:14
oczywiscie ze Doda wygrala :) bo kto z nich dwoch to bardziej przezywa po programie? :D

smoke
14-11-08, 17:55
oczywiscie ze Doda wygrala :) bo kto z nich dwoch to bardziej przezywa po programie? :D

ktorych "dwoch"?

whatever
18-11-08, 23:51
ja bym si edlugo zastanowic ktora wole miec w wyrze, ale pewnie wybralbym steczke :)

a ty smoke co taki felieton o polsce napisales? w twoich niemczech to nie ma takich programow?

stern
19-11-08, 13:02
doda ja troche starmosila. ale i tak jest glupia.

Glupie to sa takie komentarze jak twój.

Taki jesteś mądry a stać cie na porshe jak ją? Wątpie.

Wiec jesteś głupszy od niej :124:

Tu kolejna napina :) Bardzo sie ciesze ze Doda gwalci Steczke bo jej nie lubie ;]

j30T83w00_M

Porzadny
19-11-08, 13:50
dokazujesz do mnie?

stern
19-11-08, 14:22
Jesteś typowym wolakiem. Nawet na pytanie nie umiesz odpowiedzieć, nie masz argumentów a zaczepki szukasz i szkalujesz na tych co im sie udało...

Taki kurwa mundry a na porshe go nie stać jak dode, która do wszystkiego doszła sama. Zwykła dziewczyna z Ciechanowa.

Porzadny
19-11-08, 15:03
peklo mi serce