PDA

Zobacz pełną wersję : Hahaha Jak to kaczorek wyjebal polski lud !!



Wujek
19-11-05, 12:45
Lech Kaczyński zaraz po wyborze na prezydenta zaczął korzystać z przywilejów władzy, twierdzi "Trybuna", według której prezydent-elekt, postanowił polecieć z żoną na wakacje na Sycylię za pieniądze podatników.
dalej

Gazeta podkreśla, że Prawo i Sprawiedliwość, idąc do wyborów, zapowiedziało zmniejszenie wydatków administracyjnych państwa. Widocznie nie dotyczy to prominentnych polityków tej partii, pisze dziennik.

Informację, że Lech Kaczyński poleciał na wakacje rządowym samolotem Tu-154, potwierdzono w biurze prezydenta-elekta. - Wszystkie sprawy dotyczące organizacji transportu, kosztów, działań Biura Ochrony Rządu, były po stronie kancelarii obecnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, odpowiedziano "Trybunie" w sekretariacie Kaczyńskiego.

Dziennik przypomina, że Kwaśniewski jako prezydent-elekt w 1995 r. zapłacił za wakacje na Wyspach Kanaryjskich z własnej kieszeni, a poleciał tam rejsowym samolotem. Przelot Kaczyńskiego z rodziną i kilkoma towarzyszącymi mu osobami maszyną zabierającą około setki osób obciąży budżet odchodzącego prezydenta, twierdzi "Trybuna" i dodaje, że po zaprzysiężeniu Kaczyński będzie mógł wytykać niegospodarność kancelarii Kwaśniewskiego.

No to pieknie naród ma Co chcial ... powinni sie teraz cieszyc ze prezydent spełnia swoje obietnice ! Kurwa jak to jest ze ludzie widza jak PiS ich ładuje w chuja a jeszcze bardziej ich popieraja !!
Kurwa jak bedzie SamPiS to koncze njak najszybciej studia i spierdal;am stad !!

Papla
19-11-05, 12:50
nie jestem pewien, ale wydaje mi sie ze prezydenci krajow skandynawskich nie maja wlasnych samolotow i uzywaja normalnych linii lotniczych :)
ale moge sie mylic
ale polska jest bogatsza i ma
ale mamy Prawo (dzungli) i Sprawiedliwosc (kaczorkow)

sztetke
19-11-05, 13:15
jak dla mnie moze sobie nawet latac f-16 ,byleby nie pierdolil bzdetow o tanim panstwie ,hipokryta na kaczych .

arcz
19-11-05, 14:02
dzisiaj postanowiłem. sprzedaje auto , kupuje dragunova i robie zamach na tego małego cwela , jego brata też zajebie i dorna też i leppera do gazu... kto ze mną ?

SaiykoPat
19-11-05, 15:08
trzymamy kciuki :7:

Pudzian
19-11-05, 15:10
JA!!! Dla mnie tez dragunov, kup dwa :32:

arcz
19-11-05, 15:11
a umie ktoś z m 82 strzelać ? :)

wieśniak
19-11-05, 15:18
dzisiaj postanowiłem. sprzedaje auto , kupuje dragunova i robie zamach na tego małego cwela , jego brata też zajebie i dorna też i leppera do gazu... kto ze mną ?


Dorzucisz Millera,Kwaśniewskiego,Ungiera,Czarzastego,Olekseg o to bedę trzymal kciuki :)

Simmek
19-11-05, 15:55
A tam pieprzycie, rozdrabniacie sie od razu sejm wypierdolic, mysle ze nawet Warszawe mozna poswiecic, jakis atak rakietowy :10:

stuff
19-11-05, 16:02
mam troche tnt w piwnicy mozemy sie zgrac na ktorys dzien i zrobic akcje :)

arcz
19-11-05, 17:21
simmek też myślałem o bombie , ale takiej co rozjebie tylko i wyłącznie polityków, kij z warszawką i ludnością cywilną - niech se żyją :)

arcz
19-11-05, 17:36
ktoś przejmie interesy, jak po wojnie :)

arcz
19-11-05, 18:31
jak ich ktoś zajebie to na ich miejsce się znajdzie ktoś inny, o to mi chodziło : )

k0573k
19-11-05, 22:13
a wracajac do polityki to zamierzam zostac politykiem chce isc na politologie itd ale co ja zrobie jak mi tym wszystkim rozpieprzycie miejsce pracy nie lubie tych pieprzonych kradziei ale lepsze to jak anarchia przynajmniej dla mnie :92:

arcz
20-11-05, 00:50
jasne - zawsze anarchia pseudo kontrolowana będzie lepsza od zwykłej anarchi :)

tamis
21-11-05, 15:08
No cóż przecież to my sami go wybraliśmy a teraz musimy się z tym pogodzić.

Shandor
21-11-05, 15:14
No cóż przecież to my sami go wybraliśmy a teraz musimy się z tym pogodzić.

możesz nas nie obrażać? większość z nas go nie wybierała!!! :6:

yardin
21-11-05, 15:40
wiedzialem ze tak bedzie,tak jest zawsze...same klamstwa....

Papla
23-11-05, 07:22
nihil novi sub sole

ale prawda pozostaje prawda... polska go wybrala :loser:
a to ze nie bylo nikogo innego do wybrania.. to inna sprawa

Shandor
23-11-05, 08:33
nihil novi sub sole

ale prawda pozostaje prawda... polska go wybrala :loser:
a to ze nie bylo nikogo innego do wybrania.. to inna sprawa
w takim razie nie jestem już Polakiem... może wrócić do korzeni? babcia była z Ukrainy :) a tam zawsze weselej, a napewno kolorowiej, może polubię pomarańczowy :)

B-A-T-O-N
23-11-05, 10:15
mam troche tnt w piwnicy mozemy sie zgrac na ktorys dzien i zrobic akcje :)



tak :) trój nitro toluen :):):) wpadnij do mnie to zmontujemy coś dla polityków. :):)

Żyleta
23-11-05, 15:09
Dwie kaczki