PDA

Zobacz pełną wersję : samsung OMNIA



stern
24-07-08, 14:24
mma panowie mma...za miesiac w polsce, koszt 800 zl edit- nie zl a $...5mpix, wm 6.1, gps, 16 gb, szybki procek, dotykowy ekran, wifi, divix itp

nokia, iphone, se, lg, motorola = :loser:

09iuGcwDMKU

katsiu
24-07-08, 14:40
800 dolarow + zanim w polsce sie pokaze to troche minie... albo troche wypakujesz na niego :)

Hitman
24-07-08, 14:43
Skad ta wiadomosc o cenie?
Ten telefon w GB mozna kupic od 480 funciakow w gore co w przeliczeniu na PLNy wychodzi okolo 2000.


Tu pisza ze ma kosztowac 799 USD
TELEPOLIS.PL - Samsung Omnia zd (http://www.telepolis.pl/news.php?id=11705)

stern
24-07-08, 14:49
w takim razie przepraszam za pomyłke i chowam sie ze wstydu pod wlasny napletek

MaT
24-07-08, 14:56
Hehe jeszcze niedawno Stern, LG Viewty był tym zajebistym - już nie jest ? :)


A z tą ceną to trochę przesadziłeś - zanim on u nas będzie kosztował 800 zł, to telefony będą miały funkcję robienia loda ;)



ps. tylko 5mpx? - pffff... jak miałby być taki zajebisty to oczekiwałbym czegoś więcej, niż marne 5m - ok 8 co najmniej

stern
24-07-08, 15:02
5mpx wystarczy :) no vievty juz nie jest taki zajebisty jak mi sie wydawalo ;)

aha ten szajsung ma jeszcze fajna funkcje - odtwarza filmy divix

MaT
24-07-08, 15:05
ten samsung ma 8mpx, też niezły kombajn Samsung i8510 INNOV8 - Specyfikacja telefonu :: mGSM (http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/i8510innov8/)

stern
24-07-08, 15:19
ten samsung ma 8mpx, też niezły kombajn Samsung i8510 INNOV8 - Specyfikacja telefonu :: mGSM (http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/i8510innov8/)

:a4: o ja pierdole ...szajsung wymiata :)

. Nagrywanie wideo w rozdzielczości QVGA 120fps. - wow !!!

WYJEBANY telefon tyle ze z symbianem, w sumie dobra rzecz dla fanów symbiana, choc imo wm z ta nakładka samsunga wyglada ładniej.

ciekawe ile bedzie kosztowal

nie wiesz czy tom tom wspólpracowalby z a-gps? bo na omnie to automape chyba bedzie mozna wgrac a na symbiana to tylko tom toma i to tez nie wiadomo czy bedzie wspolpracowal z tym najnowszym 9.3

Nazwisko
31-08-08, 00:21
Samsung I900 Omnia 8GB - mSklep.pl (http://msklep.pl/offer,1882,samsung_i900_omnia_8gb.html) no i jest :)

Enemigo
03-09-08, 09:04
Samsung ostro pocisnal z nowymi modelami, a kiedys ich telefony byly takie gowniane

Nazwisko
03-09-08, 09:12
he he kumpel sobie wziął D900i w plusie :D gówniany to dość delikatne określenie, dobry sprzet zaczyna sie od 1000zł

stern
03-09-08, 09:41
he he kumpel sobie wziął D900i w plusie :D gówniany to dość delikatne określenie, dobry sprzet zaczyna sie od 1000zł

wszystkie szajsungi starsze niż pół roku to wielkie gówno nie warte uwagi.

Tylko w miare nowe modele są fajne i naprawde dobre. Samsung ostro pocisnał jak mówi Ene i zgwałcił troche inne firmy, a w szczególności Apple :loser:

Ja za kilka dni kupię OMNIĘ ale tą tańszą wersje - z 8gb zamiast 16 gb. Bedzie to jednoczesnie telefon i dotykowy GPS dla mnie bo wiem ze automapa chodzi bez zarzutu. Telefonik ma procka 600 Mhz wiec jest zajebiscie szybki.

Dobry jest jeszcze b.podobny samsung do OMNI - tez wm, tez dotykowy, tez 5mpx , ale tańszy o 500 zł, widocznie mniej bajerów - niestety nazwy nie pamietam, ale tez warty uwagi, moze jednak zaoszczedzic i tego wziac? No bo w sumie chce tylko aparat i jako dotykowy gps.

Enemigo
03-09-08, 22:34
he he kumpel sobie wziął D900i w plusie :D gówniany to dość delikatne określenie, dobry sprzet zaczyna sie od 1000zł

Nazwa sorry ale D900i w porownaniu do Omnii to wiesz ;)

Goerres
03-09-08, 22:48
iphone daje rade, nie pamietam kiedy ludzie ostatnio mieli takiego pierdolca przy telefonie. Ja jednak wolalbym jakis telefon za 300 zl, byle mial dzwonienie i mp3 - nic wiecej nie potrzebuje, a tak zaluje wyjebania kasy (gps uzylem 4 razy).

stern
04-09-08, 10:39
Ja jednak wolalbym jakis telefon za 300 zl, byle mial dzwonienie i mp3 - nic wiecej nie potrzebuje, a tak zaluje wyjebania kasy (gps uzylem 4 razy).

Jest taka nokia, co ma czarno-biały wyświetlacz, zero bajerów poza tymi stricte telefonicznymi i bateria trzyma 15 dni według producenta, realnie trzyma 10-12.
Tez ciekawy telefonik, dla ludzi, którzy się wkurwiają jak im bateria padnie a na przyklad dzwoni panna chetna na ruchanie. Kosztuje ok 150 zł.

Nazwisko
04-09-08, 12:05
Nazwa sorry ale D900i w porownaniu do Omnii to wiesz ;)

Wiem :D
pisze o tym bo temat zrobił sie hurasamsung a tak naprawde fajne sa narazie tylko pojedyncze modele ;)
Wyglada na to ze Omnia ma wszystko co chciał bym miec w tel. , troche co prawda mnie bawi jak sie stern jara chuja wartymi pixelami ale filmik to juz lubie zrobic :)

Goerres
04-09-08, 19:11
obejrzalem dopiero filmik o Omnia, mysle ze samsung zgwałci na ciepło Iphone, przewaga to mpix, WM i GPS, a nie jakies gowno zwane agps. Do tego cena taka sama jak te chujfony. Troche zal mi bedize tych jebanych gadzeciarzy, wzieli iphony na abonament a tu psikus :(

Enemigo
04-09-08, 21:50
To iphone nawet nie ma gps-u? :loser:

Iphone i ipod to najbardziej gejowski sprzet swiata

Nazwisko
04-09-08, 23:20
obejrzalem dopiero filmik o Omnia, mysle ze samsung zgwałci na ciepło Iphone, przewaga to mpix, WM i GPS, a nie jakies gowno zwane agps. Do tego cena taka sama jak te chujfony. Troche zal mi bedize tych jebanych gadzeciarzy, wzieli iphony na abonament a tu psikus :(

spróbuj im wytłumaczyć że omnia jest lepszy :D : Reklama iPhone 3G w Polsce - MyApple.pl (http://www.myapple.pl/iphone/73733-reklama-iphone-3g-w-polsce.html)

Goerres
04-09-08, 23:46
dodam jeszcze, ze iphone nie ma wymiennej baterii, nie ma java, podobno nie mozna nagrywac nawet video i przesylac rzeczy przez bluetooth. Poznalem parunastu wlascicieli iphone (z racji pracy), oni wiedza ze kupili gowno, ale boja sie sobie przyznac ze wpierdolili troszke pieniedzy i beda mowic, ze to jest jednak zajebsite :) . Sukces iphone lezy po stronie zajebistej reklamy i fachowcow od marketingu, byc moze w stanach przyjal sie dosc niezle z powodu ceny i mozliwosci jak na tamte czasy. Jak ja kupowalem swoj telefon to kosztowal tyle co iphone, zaluje zakupu, ale przeciez sie nie zesram. Chociaz zeby ostatecznie sie wypowiedziec na temat chujfona musialbym sie tym czyms pobawic. Byc moze dojdzie "do mnie" Omnia za tydzien to dam znac jak to sie rzeczywiscie prezentuje.

araj
05-09-08, 00:01
dupami zacznijcie sie interesowac a nie chujfonami

Nazwisko
05-09-08, 00:10
Poznalem parunastu wlascicieli iphone (z racji pracy), oni wiedza ze kupili gowno, ale boja sie sobie przyznac ze wpierdolili troszke pieniedzy i beda mowic, ze to jest jednak zajebsite . Sukces iphone lezy po stronie zajebistej reklamy i fachowcow od marketingu

Amen

stern
06-09-08, 13:17
dupami zacznijcie sie interesowac a nie chujfonami

Ale zobacz araj. Kupuje OMNIE i wydaje na to 1500 zł. Bedzie mi sluzyc jako gps (tak samo dobrze jak nie jeden mio czy navigon czy garmin) , jako aparat (robilem juz zdjecia jednym z nowych modeli samsunga z 5mpix i wychodzą b. dobrze) , jako telefon, jako mp3, i jeszcze neta bede na nim przegladal.

A teraz pomysl ile bym wydał jakbym kupił te urządzenia osobno.

OMNIA po japońsku znaczy wszystko i ja w to wchodze :D :D :D

PS: Enemigo - Iphone tez ma gps, ale tam, przez system op. jestes skazany tylko na tą specjalną wersje tom-tom-a. A w Omni mozesz mieć wiele programów no i przede wszystkim automape.

Goerres
06-09-08, 13:30
Ale zobacz araj. Kupuje OMNIE i wydaje na to 1500 zł. Bedzie mi sluzyc jako gps (tak samo dobrze jak nie jeden mio czy navigon czy garmin) , jako aparat (robilem juz zdjecia jednym z nowych modeli samsunga z 5mpix i wychodzą b. dobrze) , jako telefon, jako mp3, i jeszcze neta bede na nim przegladal.

A teraz pomysl ile bym wydał jakbym kupił te urządzenia osobno.

OMNIA po japońsku znaczy wszystko i ja w to wchodze :D :D :D

PS: Enemigo - Iphone tez ma gps, ale tam, przez system op. jestes skazany tylko na tą specjalną wersje tom-tom-a. A w Omni mozesz mieć wiele programów no i przede wszystkim automape.

a nie po lacinie ? :)

stern
06-09-08, 14:44
możliwe, nie wiem ;)

crashik
27-03-09, 13:37
Cześć!
OMnia... hmmm .. no nie wiem. te też bisnessowy telefon do biura jak SE Xperia. Widziałem juz duzo tematów w forach: Xperia vs. Omnia. I ja bym kupił Xperie. CZemu????? No bo np. Omnia nie ma klawiature ale Xperia ma klawiature QWERTY. Omnia nie ma zwykłego kabla do USB. Xperia ma.Omnia Dotykówka-Xperia też. Robili testy z Xperią i Omnią, Xperia 2 razy szybsza.

Wiem Omnia jest tańsza ale jak ktoś ma na Omnie kase to już prawie za to Xperie kupi.

Ziulek-Chlujek
27-03-09, 13:45
całkowicie się zgadzam z Tobą, crashik... ja już posiadam swoją własną xperię, parę dni temu kupiłem i osobiście jestem bardzo zadowolony z tego telefonu. Nie znam symbiana ale mam windows mobile 6.1 i nie powiedziałbym, że jest wolny, wcale się nie zacina, a o omnii nie twierdziłbym to samo...

crashik
27-03-09, 13:49
http://www.youtube.com/watch?v=PcjDfjzrm8k



:) tak jest. No i Spójrzcie sobie filmik o Xperii :) wariaci...........................:DDDDDD

crashik
27-03-09, 13:54
http://www.youtube.com/watch?v=PcjDfjzrm8k

sargaliba
27-03-09, 13:57
Hej!
Ja chetnie obejrzałabym, ale gzie ten filmik???
Komóra Xperia, no wyglada no dobre, ale drogi....:(
Za ile kupiłesz?

Jolanta
27-03-09, 14:02
Ja sie przymierzam do kupna i slyszalam ze ok 2000. ale jeszcze nie wiem gdzie mozna dorwac .. kto sie :)?

sargaliba
27-03-09, 14:07
kurcze, to nie na moja kieszen:(
taniej nie mozna kupic????

Jolanta
27-03-09, 14:08
Pewnie mooozna. Mysle ze na allegro juz da sie znalezc :) Ja tez musze sie rozejryec za nim bo kusi... aj jak kuusi,,, :p

sargaliba
27-03-09, 14:10
no, to idzmy na allegro:)
najbardziej podoba mi sie, ze jest w tym GPS

Ziulek-Chlujek
27-03-09, 14:15
za ile? zależy, ja kupiłem za 1800, ale na allegro zdaję mi się znajdziesz już za półtora kafla nawet... :)

crashik
27-03-09, 14:18
na allegro też można kupić za 1800-2000zł.ale sklepie lepiej sie opłaca bo skąd masz wiedzeć że nie dziadostwa kupisz na internecie jak jeszcze nie miałeś w ręcech :)

sargaliba
27-03-09, 14:18
ma na dzieje:):)

sargaliba
27-03-09, 14:22
ja wole allegro.

Ziulek-Chlujek
27-03-09, 14:27
na video.pl czy na wrzuta.pl wpisz "rozbijanie biura", w pierwszą lepszą kliknij i zobaczysz... wery fanny :D

Jolanta
27-03-09, 14:27
OJj tak. GPS to czysty hardcore ! Toz to lepsze niz pies! Wie gdzie jest wszystko... Jakie sprytne te telefony dzisiejsze prosze prosze....:)

Ziulek-Chlujek
27-03-09, 14:56
hehe :) i wyobraż sobie że możesz tak go pogłaskać, że przy tym nie ślini się ;D

Vito Andolini
27-03-09, 15:15
czy ja mam tylko takie wrazenie , ze sztucznie promujecie ta marke telefonu?
wynajeli was do zachwalania na forach telefonow?Wiem ze takie praktyki sa coraz czestsze.
:10:

Nazwisko
27-03-09, 15:23
Troche cienko im to idzie, no chyba ze maja inna grupe docelowa lol

Ziulek-Chlujek
27-03-09, 15:31
o czym mówisz człowieku, bo ja na prawdę nie czaję?! Czyli wg. Ciebie na przykład ci którzy wejdą na forum ogame i zaczną rozmowę na ten temat to ci ludzie właściwie promują grę, tak? dobry jesteś :) teraz to na prawdę czuję się jak jakiś agent ktróry reklamuję produkt.

Vito Andolini
27-03-09, 15:35
o czym mówisz człowieku, bo ja na prawdę nie czaję?! Czyli wg. Ciebie na przykład ci którzy wejdą na forum ogame i zaczną rozmowę na ten temat to ci ludzie właściwie promują grę, tak? dobry jesteś :) teraz to na prawdę czuję się jak jakiś agent ktróry reklamuję produkt.

Wyluzuj , powiedzialem ,ze mam tylko takie wrazenie.
Czas pokaze prawde


crashik , Jolanta , sargaliba , Ziulek-Chlujek
:84: :84: :84: :84:

Jolanta
27-03-09, 15:36
Naprawdę wynajmuja ludzi zeby promowali telefony na FORACH? To juz reklamy im nie wystarcza? Jak chce sie dowiedzieć czegos o telefonie to gdzie mam pisac w sumie ....?:chill: lepiej chyba sie od ludzi dowiedziec czy warto kupic...

Vito Andolini
27-03-09, 15:39
w sumie masz racje :D

Ziulek-Chlujek
27-03-09, 15:48
Wiesz, w pewnym sensie masz rację, bo rzeczywiście promuję xperię z tej racji, że mi się podoba i piszę o tym... :) Jestem dumny z mojego telefonu, w końcu pierwszy raz w życiu posiadam takie cacko i trochę się nim podniecam, no sory za to :)

mój poprzedni telefon to także soniak, tylko ze serii K700i... fajna rzecz, ale po 2 i pół latach nie trudno się nim znudzić, sam chyba wiesz jak to jest ;)
pozdro

Nazwisko
27-03-09, 20:44
Naprawdę wynajmuja ludzi zeby promowali telefony na FORACH? To juz reklamy im nie wystarcza? Jak chce sie dowiedzieć czegos o telefonie to gdzie mam pisac w sumie ....?:chill: lepiej chyba sie od ludzi dowiedziec czy warto kupic...

Życze ci żebys budował swoja opinie o produkcie na podstawie takich postów jak twoje :D