PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy potwory stają sie rodzicami



wenus
22-07-08, 21:43
Dziennik - Wydarzenia - Zmarł noworodek wyrzucony przez okno (http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article211532/Rodzice_wyrzucili_noworodka_z_okna.html)

Ledwie przyszła na świat, a już musiała umrzeć. Lekarzom nie udało się uratować dziewczynki wyrzuconej przez rodziców z okna na drugim piętrze kamienicy w Warszawie. Noworodka ze zmasakrowaną głową znaleziono wczoraj na ulicy. Rodzice i babcia malucha byli pijani. Trafili do aresztu.

Nadal jestem zdania , ze takich wypadkow bedzie wiecej bo pozwala sie by ostatnie scierwa zostawaly matkami :96:

A tak na marginesie ,po obejrzeniu filmu gone baby gone dochodze do wniosku ,ze zawsze beda na swiecie ludzie , ktorzy w imie prawa staja przeciw temu co sluzy lepszemu dobru :(

Enemigo
22-07-08, 23:52
[']

Józefina
23-07-08, 10:48
Trudno ich nazwac ludzmi :(

Zplasteliny
23-07-08, 14:22
A taka niesprawiedliwość jest, że niektórzy bardzo się starają, żeby mieć dziecko i nie mogą, inni za to płodzą mnóstwo dzieci, których nie szanują, nie dbają znęcają się. Jakaś selekcja powinna być, kto może zostać rodzicem. :/

stern
24-07-08, 14:39
jaki jest sens karmienia się takimi newsami? ile noworodków polskich jeszcze 70 lat temu zostało rozbitych o sciane przez niemców i ukrainców?

a kiedys to nawet palono ludzi na stosie za byle co, albo łamano kołem.

podludzie byli, są i będą i internetowe swieczki, marsze milczenia niewiele zmienią, allah jest mądry a my jestesmy tylko ludzkim scierwem.

Zplasteliny
25-07-08, 00:17
my jestesmy tylko ludzkim scierwem. - w zasadzie to określa wszystko. Niestety, to prawda.

Goerres
25-07-08, 07:22
my jestesmy tylko ludzkim scierwem. - w zasadzie to określa wszystko. Niestety, to prawda.

no dobra, a my ?

Enemigo
25-07-08, 07:42
jaki jest sens karmienia się takimi newsami? ile noworodków polskich jeszcze 70 lat temu zostało rozbitych o sciane przez niemców i ukrainców?

a kiedys to nawet palono ludzi na stosie za byle co, albo łamano kołem.

podludzie byli, są i będą i internetowe swieczki, marsze milczenia niewiele zmienią, allah jest mądry a my jestesmy tylko ludzkim scierwem.

Ja tam lubie takie internetowe lamenty

whatever
23-08-08, 16:55
A taka niesprawiedliwość jest, że niektórzy bardzo się starają, żeby mieć dziecko i nie mogą, inni za to płodzą mnóstwo dzieci, których nie szanują, nie dbają znęcają się. Jakaś selekcja powinna być, kto może zostać rodzicem. :/

ta testy na iq powinni robic zanim zaczna sie bzykac. w razie za niskiego powinni obcinac penisa.

czemu juz nie piszesz?

Enemigo
24-08-08, 10:34
To pewnie tez jakis wykolejony grafoman vide Ambrozja

whatever
25-08-08, 22:39
a tak sie na nia napalilem