PDA

Zobacz pełn± wersję : ocipiały?



wenus
22-07-08, 21:34
Moge zrozumiec pogon za tym by byc modnym w kazdym calu ale ostatnio dosc czesto widuje dziewczyny/kobiety w takim obuwiu jak te u tuskowej:

Dziennik - Na luzie - Tusk nosi kozaki nawet w upał (http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/article209103/Tusk_nosi_kozaki_nawet_w_upal.html)

lipiec , gorac dookola a one wbijaja sie w te "modne " buciki i tylko zastanawiam sie jak fajne musza miec stopki po ich zdjeciu :10:

nawet nie zdziwil mnie widok dziewczyny , ktora pare dni temu mijala mnie w kamizelce z kapturem obszytym futrem ( miala go na glowie :) ) byle modnie ! :chill:

Hitman
23-07-08, 00:18
Taki styl angielski tylko ze tutaj jeszcze sie je zadeptuje do srodka.

Goerres
23-07-08, 10:18
ladna ta tuskowa, tylko ojca ma zjebanego.

Mnie najbardziej wkurwiaja przesadnie opalone kobiety i goscie, niedowartosciowani probuja sie robic na srodziemnomorskich, albo czarnuchow.
W XVIII wieku opalenizna to byl szczyt wiesniactwa, czerwone karki caly dzien zapierdalaly w polu i sie barwili.

sztetke
24-07-08, 20:39
moze te buty maja takie dziury jak trampki,albo kutry ?

Nazwisko
24-07-08, 23:32
mysle ze sa chłodzone cieklym metalem :o:

hybryd
27-01-09, 19:04
to s± tak zwane buciki "YETI" :)

Enemigo
07-11-09, 10:14
Wiesniackie buty prawie tak jak niegdys te z futrem co wiesniary wielkomiejskie je nosily

anusza
08-11-09, 18:27
Nie znoszę zimowych butów, nosze je bo muszę, ale nie moge doczekać się wiosny żeby je znowu głęboko schować do szafy.