PDA

Zobacz pełną wersję : Z jednego to jestem tu dumny



stern
22-06-08, 04:02
NIGDY, przenigdy nie pisalem hieroglifów po pijaku czy innych uzywkach na forum przed zasnieciem, nawet jak byłem totalnym zombie.

Sorry ale zawsze mialem beke z ludzi który to robili , to takie mega-żałosne i tanie :)

Mysle ze mógłbym pisać zrozumiale i z sensem nawet po piciu u araja ;)

araj
22-06-08, 08:45
teraz imprezki u mnie koncza sie bardzo kulturalnie...kiedys to było-jak w noc pękało 25 flaszek :)

juSta
22-06-08, 09:42
Wszyscy wiemy, kto tu jest największym specem od pisania po pijaku ;)

whatever
22-06-08, 15:18
ty po trzezwemu pieprzysz glupoty jak inni po pijaku, wiec nie ma powodow do dumy

smoke
22-06-08, 16:44
racja! to jest zalosne, tanie i gorzej jeszcze - to jest takie wulgarne, ze kulturalni ludzie wywracaja sie do gory kolami od samego chucha alkoholowego zawartego w takich postach. wstyd!

stern
22-06-08, 18:14
No i popaczcie, dziś jestem trzeźwiutki jak aniołek a pisze tak samo. Da sie? Da sie !

Ja nie rozumiem takich ludzi, ich podnieca to ze sie najebali czy to ze ktoś na drugi dzień zapyta "oj ale wczoraj to chyba wypiłeś/aś" :124:

A najbardziej mnie smieszy to ze tacy to jakoś wpisac poprawnie swoje hasło i zalogować sie to potrafili, ale juz trafiac w literki podczas pisania postu to nie. Ha-Ha :)))

Pozdro i poczwiczcie troche :)

stern
07-09-08, 12:53
Znalazałem klasyczny przykład, buahaha jakie to żałosne :loser:

http://dobreforum.pl/smietnik/15622-bueheheheheheheheh.html#post280783

a pozniej oczywiscie:

http://dobreforum.pl/smietnik/15622-bueheheheheheheheh-2.html#post280815

ALE ZALOGOWAĆ TO SIE UMIAŁES SKURWIELU ????

Jeszcze sabinka tak robiła :loser:

JAk wielkim przegranym zyciowo zerem trzeba być zeby bawić sie w takie coś? :D

sabinka
07-09-08, 21:58
Drogi Sternie :)
Bardzo mi wstyd ze taka osoba jak ty nie-przegrane zyciowe zero przywolala moje imie w swoim poscie :)
roznica jest tylko jedna - ja moglam robic glupie rzeczy jak mialam 17 lat a ty i inne osoby masz juz duuuuzo wiecej i nadal zajmujesz sie bzdurami :D (czytaj: grzebaniem w archiwum dofo zeby znalezc cos takiego)
a zalogowac sie mozna na wiele sposobow, mozna miec np opcje zapamietywania hasla albo moze byc ono takie latwe ze jednym paluchem sie wpisze

ps. uwazaj, bo twoi dobrzy znajomi z dofo mi donosza co piszesz ;)
ps2. wlasnie przeczytalam bardzo uprzejme pw od Ciebie sprzed ponad 3 miesiecy ;) wybaczam ;) peace.
ale niekoniecznie musisz mnie loserowac teraz :]

stern
07-09-08, 22:08
To mozesz teraz powiedzieć tak jak ojciec chrzestny tylko ze w wersji żeńskiej
"kiedy myślałam, że jestem już poza tym wszystkim, oni wciągneli mnie z powrotem" ;] ?

Czy tylko wpadłaś odpowiedzieć na mój diss? :*

sabinka
07-09-08, 22:10
Czy tylko wpadłaś odpowiedzieć na mój diss? :*

jeszcze nie wiem, ale wazne, ze co jak co, ale twoja osoba wywoluje we mnie zawsze skrajne emocje :)


pozdr dla wszystkich ;*

stern
07-09-08, 22:19
to tylko 3 miechy Cię nie było? Ja myślałem że z rok :)

araj
07-09-08, 22:24
sabinka,a czemu tak długo cie nie było? dzisiaj nawet sajko był :)

stern
07-09-08, 23:23
sabinka,a czemu tak długo cie nie było? dzisiaj nawet sajko był :)

moze to nie przypadek :oko2:

Araj mam prośbę mógłbyś mi zmienić nicka z STERN na Stern? Z góry dzięki

stern
08-09-08, 11:27
Jeszcze jedno - wez sabinka nie sciemniaj przynajmniej ze CI ktos donosi
Sama z pianą na ustach czytasz codziennie forum i przylazłaś tu tylko jak zaczałem z ciebie sie śmiać :loser:

a wyluzowana jesteś jak mało kto...NOT

sabinka
08-09-08, 16:23
Cholera, Stern, bardzo bym chciala wiesz, no ale... sorry.... nie da rady..... no nie masz racji :)

ale juz sobie dodam stronke do ulubionych zeby moc codziennie czytac w piana na ustach co tu sie dzieje :)
ty to powinienes jakies witaminy brac na uregulowanie hormonow


sabinka,a czemu tak długo cie nie było? dzisiaj nawet sajko był :)

no czyli wychodzi na to ze wczoraj wlaczyli nam neta :D

stern
08-09-08, 16:55
no i jakie jeszcze eventy z mojej forumowej przeszłości wyciągniesz na wierzch żeby wybielić swój forumowy image.

szybkich masz donosicieli ze juz tego samego dnia odpisujesz na posta

wyrazilem swoje zdanie na temat tamtego zachowania i mam do tego prawo, a jak ktoś sie przejmuje krytyką na forach to już ma pozamiatane. To już jaśniepani nie można nawet raz skrytykować?

pozdro i poćwicz :dupa: bede sie szarpał o jakieś bzdety z kimś kto uwaza sie za bóg wie kogo :124: troche pokory by się przydało...

sabinka
08-09-08, 21:20
Echhh okej, bawie sie w to ostatni raz :)
jak mnie araj kiedys przyuwazysz ze tlumacze cos Sternowi to poprosze dozywotniego bana :)


no i jakie jeszcze eventy z mojej forumowej przeszłości wyciągniesz na wierzch żeby wybielić swój forumowy image.
przykro mi, ale kompletnie nie mam pojecia o co Ci w tym zdaniu chodzi


szybkich masz donosicieli ze juz tego samego dnia odpisujesz na posta
owszem


wyrazilem swoje zdanie na temat tamtego zachowania i mam do tego prawo, a jak ktoś sie przejmuje krytyką na forach to już ma pozamiatane. To już jaśniepani nie można nawet raz skrytykować?
mozna mnie skrytykowac, jesli zrobie cos glupiego albo z dupy to sie smieje jesli ktos mi to wypomina. gdybys uwazniej czytal moje posty, a nie wylapywal z nich tylko to co Ci sie nie podoba, to zauwazylbys ze w 1szym poscie nie napisalam "nic takiego nie robilam, nie pierdol" tylko napisalam ze okej, ale mialam 17 lat i bylam durna a wedlug mnie rownie glupie jest grzebanie w archiwum zeby "cos na kogos znalezc" w wieku lat 25. i dodalam do tego rozne sposoby logowania sie, tak wiec nigdzie tam nie napisalam ze nie mozna krytykowac mojej osoby


pozdro i poćwicz :dupa: bede sie szarpał o jakieś bzdety z kimś kto uwaza sie za bóg wie kogo :124: troche pokory by się przydało...

i na takie wlasnie ataki jedynie odpowiadam. na ataki z dupy.
bo ani sie nie uwazam za nie wiadomo kogo, a nawet mam w tym polu pewne braki
troche pokory? no wlasnie, troche pokory Stern :) bo ty chyba Ty nie lubisz przegrywac a odnosze wrazenie (uwaga! "wrazenie" - czyli wyrazam moje zdanie a nie stwierdzam ze tak jest, bo to jedynie Ty z nas dwojga masz tendencje do szukania drugiego dna tam gdzie go nie ma) ze "przegrana" w jakimkolwiek temacie na forum jest dla Ciebie na maxa przykra sprawa :)
dlatego jesli chcesz sie ze mna nabijac to prosze bardzo, ale nie z wymyslonych z dupy rzeczy, bo jak mi wciskasz ze siedzialam 3 miechy codziennie na dofo i czekalam az cos o mnie napiszesz to mnie cos trafia, dlatego ze niczego bardziej nie nienawidze jak wmawiania mi czegos, cos nie jest prawda.
pozdrawiam :)
i wez naprawde kup sobie jakies witaminy, ktore bedziesz mogl brac jak znowu wstaniesz rano z lozka w zlym nastroju

stern
09-09-08, 00:09
Echhh okej, bawie sie w to ostatni raz :)
jak mnie araj kiedys przyuwazysz ze tlumacze cos Sternowi to poprosze dozywotniego bana :)


Komu sie tłumaczysz? Arajowi? Forumowiczom? :rolleyes: Nerwowa ty też jesteś i byłaś zawsze i szydzić z kogoś to umiałaś i robiłaś to chętnie, ale jak ktoś zaszydził z ciebie to już nie byłaś taka luzara wannabe. A mimo to nie twierdze ze jestes pojebana i ze musisz brać tabletki. Moze niepotrzebnie uzylem okreslen tak mocnych w tym temacie, ale co zrobic, taki mam styl pisania, a samo te zachowanie uwazam nadal za mega-loserskie i wyrazilem swoją opinie.

A z tym twoim odejsciem... Zachowałaś sie jak KARLA zganiając na mnie, ze niby przeze mnie odchodzisz, jak wtedy nawet nic do ciebie nie pisałem :loser: I kto tu ma / miał cisnienie?? Jakieś pokrecone jazdy jak jakiejś (i tu epitety) smarkuli.

sabinka
09-09-08, 09:34
juz nie powiem kto co z siebie robi odchodzeniem caly czas i przychodzeniem i byciem zbanowanym i proszeniem o odbanowanie :)
no ale to trzeba mnie bylo nie przepraszac skoro nic na mnie nie pisales wtedy
(a tabletki Stern, to zaproponowalam Ci na te zmiany nastrojow, bo moim zdaniem, do ktorego mam prawo, to nie jest do konca normalne ze mozna do kogos napisac ok a za 12h wstac i byc nacisnieniowanym na ta osobe)

wez wyluzuj, bo tak samo sie wkurwiasz i cisnieniujesz jak wszyscy, ani bardziej, a mniej a wszystkim to wypominasz jakbys byl mega luzakiem. sorry, ale nie jestes
i moze na koniec, co jak co, ale nie do Karli, nie do Karli.... :6:

stern
16-09-08, 15:41
fuck me, to widze ze nawet na forum internetowym musisz odbić ty ostatnia piłeczke zeby poczuć sie lepsza?

sabinka
16-09-08, 20:51
chyba wlasnie ty teraz to napisales, po tylu dniach, zeby miec ostatnie slowo :)