PDA

Zobacz pełną wersję : czy jestes za inwazja na iran?



Porzadny
21-06-08, 13:32
ostatnio czesto pojawia sie ten temat w nawiazaniu do tej broni co iran niby produkuje.
w zwiazku z tym mala ankieta jestescie za czy przyciwko, a moze was to nie interesuje.
moim zdaniem warto zrobic im mala inwazje albo przynajmniej pare atakow aby zniszczyc. oczywiscie jak amerykanie sie do tego garna to niech to zrobia sami :) bez udzialu polski.

stern
21-06-08, 13:37
Głupi jesteś, albo sie popisujesz? Iran fajny i ładny kraj.

Zresztą nie dziwie sie, wiekszość takich jak ty określa mieszkańców Iranu jako brudasy a nie wie że:

YouTube - Re: Aryan Pride (http://youtube.com/watch?v=tSUwNxI5sQ4)

Porzadny
21-06-08, 13:44
nie masz opisywac moich cech ale odpowiedziec na pytanie.
filmiki mnie nie interesuja bo polska tez jest ladna tu chodzi o potencjalne zagrozenie jakie niesie za soba posiadanie broni jadrowej w rekach ludzi, ktorzy nie powinni miec czegos takiego.
tu nie chodzi o dziedzictwo kulturowe i pare fajnych dupek.
byles kiedys w afryce?
widziales murzynow, ktorzy skakali do ciebie. grozili ci? mi tak. wiec wiem o czym pisze. co prawda tu nie chodzi o murzynow ale ma ci to uswiadomic pewien fakt, a nie pierdolenie o czyms o czym sie nie wie. ekscytujac sie znalezionym filmikiem w sieci gdzie leci fajna muza, ludzie machaja jakimis flagami i wszyscy sa usmiechnieci. to propaganda.

stern
21-06-08, 13:46
filmiki mnie nie interesuja bo polska tez jest ladna tu chodzi o potencjalne zagrozenie jakie niesie za soba posiadanie broni jadrowej w rekach ludzi, ktorzy nie powinni miec czegos takiego.


Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha

http://www.wickedsunshine.com/WagePeace/CorporateMedia/Images/SheepWatchingGeorgeWBushOnTV.jpg

araj
21-06-08, 13:47
mam tu kolege z iranu - mąż seleny - kazdemu życze takiej znajomosci, zajebisty facet,mąż i ojciec

stern
21-06-08, 13:51
Irańczycy to Aryjczycy (Persowie?) , mają zgodę z Niemcami, zobaczcie jak cały stadion heiluje do Niemców :D

t6j5xAy_bWo&feature=related

smoke
22-06-08, 17:30
mam tu kolege z iranu - mąż seleny - kazdemu życze takiej znajomosci, zajebisty facet,mąż i ojciec

selena - co ty na to? :)