PDA

Zobacz pełn± wersję : Chorwacja 1:3 Turcja



araj
20-06-08, 23:36
w karnych...i sie ciesze :)

stern
21-06-08, 06:50
myslalem ze za Turkami nie przepadasz tak jak za Arabami?

Porzadny
21-06-08, 09:30
turasy-brudasy wygraly.
no ale chorwacja wydaje mi sie, ze sama na to zasluzyla. mozliwe, ze chodzilo o te zabawy alkoholowe.
w kazdym razie turcja po raz drugi wykazala sie niesamowitym fartem i szczesciem. z tym, ze ten fart i szczescie powinny sie skonczyc kiedy natrafia na szwabow. cos mi wyglada, ze szwaby maja szanse na wicemistrza.

araj
21-06-08, 11:16
myslalem ze za Turkami nie przepadasz tak jak za Arabami?

ej stern, to jest pilka nozna, w tej chwili,jak nie ma polski to kibicuje tym,którzy w tej chwili mi osobiscie wydaja sie -jakby to napisac..."neutralni" , do chorwacji nic nie mam ,ale wqrwili mnie swoj± duma i pych±(mimo,ze uzasadnion± :) ) mówiac przed meczem,ze z takimi polaczkami to oni sobie poradza w rezerwowym skladzie , owszem,poradzili sobie, ale pokazali to czego nie nawidze - brak szacunku dla przeciwnika, takze typowo sportowo-kibicowalem turcji( i mimo, ze chorwatów uwazam za lepszych)

wenus
21-06-08, 15:30
trzeba przyznac ze koncowka meczu byla niesamowita , karne wykonywane przez chorwatow zawalily ich szanse , a tak sie juz ich trener cieszyl kiedy w ostatnich minutach wbili bramke :(


tak czy inaczej wolalabym zeby turcja dokopala niemcom :D

juSta
21-06-08, 19:23
nieważne kto im dokopie, ważne żeby jednak DOKOPAŁ :P