PDA

Zobacz pełną wersję : wakacyjne odchudzanie



tolka
04-06-08, 13:03
lato tuż tuż, zbliża się okres urlopowy, kto z nas nie chciałby wyglądać idealnie na plaży i czuć się rewelacyjnie ze sobą? to zarazem okres dbania o swoje ciało i wzmożonych diet - diet, które nastawione na szybki efekt, mogą nieść ze sobą wiele skutków ubocznych i nadwyrężać zdrowie. w związku z czym namawiam do konsultacji lekarskich przed i w trakcie odchudzania, strona Recepta na Odchudzanie (http://www.odchudzanie.org.pl) będzie bardzo pomocna w tej kwestii, zatem pozdrawiam i życzę rozsądnych decyzji i niezapomnianych wakacji:)

MaT
04-06-08, 13:25
Bez ruszania się, nie ma odchudzania.

A zaczynanie od diety aby ZRZUCIĆ zbędne kg jest metodą "na około"

Pierwszym etapem jest ruch, dopiero drugim zmiany w diecie i przyzwyczajeniach.




I na koniec: Po co ta reklama?
- za takie coś powinnać dostać bana, ślepy by zauważył dlaczego tataj przyszłaś

katsiu
04-06-08, 13:34
Bez ruszania się, nie ma odchudzania.

A zaczynanie od diety aby ZRZUCIĆ zbędne kg jest metodą "na około"

Pierwszym etapem jest ruch, dopiero drugim zmiany w diecie i przyzwyczajeniach.




I na koniec: Po co ta reklama?
- za takie coś powinnać dostać bana, ślepy by zauważył dlaczego tataj przyszłaś

no dokladnie, ja bym temat wyrzucil bo to reklama a najlepsza i najskuteczniejsza dieta to polaczenie MŻ i WR - mniej zrec i wiecej ruchu :)

Porzadny
04-06-08, 13:54
lato tuż tuż, zbliża się okres urlopowy, kto z nas nie chciałby wyglądać idealnie na plaży i czuć się rewelacyjnie ze sobą? to zarazem okres dbania o swoje ciało i wzmożonych diet - diet, które nastawione na szybki efekt, mogą nieść ze sobą wiele skutków ubocznych i nadwyrężać zdrowie. w związku z czym namawiam do konsultacji lekarskich przed i w trakcie odchudzania, będzie bardzo pomocna w tej kwestii, zatem pozdrawiam i życzę rozsądnych decyzji i niezapomnianych wakacji:)
a ja mam troche zwisajacy brzuch i gruba dupe. co bys mi polecila?

juSta
04-06-08, 17:42
dużo seksu :rolleyes:

Porzadny
04-06-08, 18:37
i nie ma juz z nami tolki :(
a moglaby zostac moderatorem dzialu odchudzanie. i nawet nikt nie pisal do niej wypierdalaj albo, ze klon.




dużo seksu :rolleyes:
ale chyba nie w pozycji na bacznosc? a moze?

juSta
05-06-08, 10:21
jak wolisz, możesz i na leżąco

Miekki
05-06-08, 17:26
lato tuż tuż, zbliża się okres urlopowy, kto z nas nie chciałby wyglądać idealnie na plaży i czuć się rewelacyjnie ze sobą? to zarazem okres dbania o swoje ciało i wzmożonych diet - diet, które nastawione na szybki efekt, mogą nieść ze sobą wiele skutków ubocznych i nadwyrężać zdrowie. w związku z czym namawiam do konsultacji lekarskich przed i w trakcie odchudzania, strona Recepta na Odchudzanie (http://www.odchudzanie.org.pl) będzie bardzo pomocna w tej kwestii, zatem pozdrawiam i życzę rozsądnych decyzji i niezapomnianych wakacji:)

wypierdalaj klonie