PDA

Zobacz pełną wersję : Kuba Wojewodzki,geniusz,clown czy idiota ?



6 biegowy
22-04-08, 20:39
Kuba Wojewodzki,postac kontrowersyjna,od czasu World Idol (czy cos w tym stylu) stracilem dla kolesia absolutnie szacunek,co wiecej twierdze ze facet jest skonczonym idiota z malo wyrafinowanym humorem,z czasem stal sie zalosny.

KRRiT ukarze TVN za program Wojew (http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9884518&rfbawp=1208888468.020&ticaid=15c24)

Co wy na to ?

stern
22-04-08, 20:42
Attention Whore

Cannabis
22-04-08, 20:42
on koks pewnie ćpa cały czas i dlatego mu sie we łbie popier...

Enemigo
22-04-08, 20:44
Nie rusza mnie jakos specjalnie ani on ani ten jego show, juz wole Majewskiego

Ale KRRiT to najwiekszy loser w tej historii.

stern
22-04-08, 20:47
Ale KRRiT to najwiekszy loser w tej historii.

Tak, ale z drugiej strony jedyny pozostały hamulec przeciw totalnemu rozjebaniu moralnemu polskiej telewizji. Popatrz sobie chociażby na MTV i programy typu ten reality show o pedałach.

MaT
22-04-08, 20:50
Ten człowiek ma po prostu pomysł na siebie i to wszystko.
Ostatnio oglądałem jakiś wywiad z nim. Było to o tyle dla mnie dziwne, bo zachowywał się "normalnie". Nie pajacował i mądrze gadał.
Jego quasi filozofia wskrócie mówiąc jest taka, że trzeba się dobrze bawić i dostawać za to pieniądze. A, tv to wirtualny świat w którym by się odnaleźć trzeba mieć wielki dystans do siebie i nie przejmować się niczym/nikim.
Ciekawa, a co najważniejsze bardzo skuteczna koncepcja.

sabinka
22-04-08, 22:12
mnie on przekonuje ;) jest o niebo lepszy od tych wszystkich "polskich gwiazd" ze sztucznie patetyczna filozofia zyciowa, ktora sprzedaja w kazdym Na Zywo i innych takich

stuff
22-04-08, 22:18
Tez go lubie. Inteligentny koles :)

Porzadny
23-04-08, 14:30
na poczatku byl dobry bo byl nowy i mial tam jakis styl. ogladalem to od czasu do czasu. ale pozniej znudzil mnie. caly czas te same zarty i miny. to ile mozna to ogladac? tym bardziej, ze zaprasza czasami lamusow. zaprosi jakas dode i on pierdoli te farmazony, a ta ryczy jak zarzynana swinia.
zreszta mnie nie interesuje zycie prywatne polskich "gwiazd" bo mam swoje. i z tego powodu takze za duzo nie ogladam takich widowisk.
bo co mnie obchodzi kto, co ostatnio kupil albo co robi. w dupie to mam.