PDA

Zobacz pełną wersję : Słuchajcie



araj
21-04-08, 18:09
MOżE ZAMKNąC MOżLIWOśC REJESTRACJI NA DOFO? I TAK KAZDY NOWY DOSTAJE KOPA... MOżE TEGO CHCECIE???? cokolwiek by nie napisał,jest zawsze do czego sie przyczepic i zniechęcić na początku

Cannabis
21-04-08, 18:12
kto sie tak zachowuje?? przyznać sie?? uwaga bo nie mam do kogo dymić

Enemigo
21-04-08, 18:14
Za duzo nienawisci w ludziach :(


To przez telewizje i gry komputerowe, ciagle wyzwiska i nietolerancja

Porzadny
21-04-08, 18:19
a gdzie wtedy byli rodzice:(

Enemigo
21-04-08, 18:21
Ale jak cos napiszcie slowo a odejde z forum buuuuu :(

Bo ja to jestem taki i taki... :(


Rzeczywistosc mnie przytlacza i ide sie pociac :( buuu :(

araj
21-04-08, 18:24
nikt z forum nie odejdzie,od kiedy smoke jest admionem,to tylko on może banowac, a on raczej dobry człowiek jest :)

smoke
21-04-08, 18:26
kto dostal kopa? moze jakies docenty albo profesory - ale to tylko dlatego, zeby przejzeli na oczy - DoFo jest forum dla ludzi normalnych, a nie dla podpierdalaczy z wyksztalceniem. ambrozja - fajna babka jestes (jesli babka). dawaaaaaaaaaaj w pieriod!

stern
21-04-08, 18:26
Ale jak cos napiszcie slowo a odejde z forum buuuuu :(

Bo ja to jestem taki i taki... :(


Rzeczywistosc mnie przytlacza i ide sie pociac :( buuu :(

Eucharystia zawsze pomaga

Enemigo
21-04-08, 18:30
Eucharystia zawsze pomaga

Myslisz ze xiadz mnie posadzi na kolanach?

MaT
21-04-08, 19:17
Araj ma rację!

[you] - tobie należy się ban i to bez dwóch zdań.

Dość tej boruty na forum. Chcesz kozaczyć? - to spie*dalaj.

sabinka
21-04-08, 19:23
Ale jak cos napiszcie slowo a odejde z forum buuuuu :(

Bo ja to jestem taki i taki... :(


Rzeczywistosc mnie przytlacza i ide sie pociac :( buuu :(

ene jest emo :chill:

Enemigo
21-04-08, 19:26
ene jest emo :chill:

Emomigo:)))

smoke
21-04-08, 19:41
Araj ma rację!

[you] - tobie należy się ban i to bez dwóch zdań.

Dość tej boruty na forum. Chcesz kozaczyć? - to spie*dalaj.

komu pierwszy chwalka - temu pierwsza palka! banujcie rebiata! :chill::chill::chill::chill::chill::chill::chill:: chill::chill::chill::chill::chill:

Ambrozja
21-04-08, 21:29
[QUOTE=smoke;288592] (jesli babka). QUOTE]

:eek:Co to znaczy jeśli >?! Przestańcie mnie brać za „kochającego inaczej” Jestem kobietą z krwi i kości. Jak Was tak bardzo rażą akty w podpisie to wykasuję – (warunek Adolf też znika!!!) Chyba, że admin każe wywalić to mówi się trudno. Mam takich cały folder. I jeszcze jedno – Nie jestem niczyim kolonem!

wenus
21-04-08, 21:32
kto dostal kopa? moze jakies docenty albo profesory - ale to tylko dlatego, zeby przejzeli na oczy - DoFo jest forum dla ludzi normalnych, a nie dla podpierdalaczy z wyksztalceniem. ambrozja - fajna babka jestes (jesli babka). dawaaaaaaaaaaj w pieriod!

cholera ... to ja nie wiedzialam ,ze tu sami bez wyksztalcenia siedza :a4: :)

Kamich
21-04-08, 21:33
[you] zrob jeszcze raz jakas zadyme, albo pojedz komus nowozarejestrowanemu to sam ci kurde pojade i sie skonczy

Adamitsu
21-04-08, 21:33
warunek Adolf też znika!!!
nikt nie ma Adolfa w podpisie, chyba że chodzi ci o tematy w Historii, ale jakby nie było, tam miejsce mu się jak najbardziej należy

Ambrozja
21-04-08, 21:41
[you] zrob jeszcze raz jakas zadyme, albo pojedz komus nowozarejestrowanemu to sam ci kurde pojade i sie skonczy

> Bardzo mnie wzrusza co do mnie mówisz :papla:

stern
21-04-08, 21:41
Ambrozja twój podpis jest denerwujący dlatego , ze to forum głownie męskie i wiesz niektórzy z nas oglądają forum nie w jaskini a w pracy czy w domu więc przy kręcących się osobach trzecich.

Co do Adolfa to skąd Twoja nietolerancja? Przeciez mamy demokrację, każdy może lubić kogo chce i wierzyć w co chce? Co prawda w Polsce pod tym wzgledem demokracji nie ma bo konstytucja jest lewacka ale tak być nie powinno.

smoke
21-04-08, 21:47
[you] zrob jeszcze raz jakas zadyme, albo pojedz komus nowozarejestrowanemu to sam ci kurde pojade i sie skonczy

przepraszam, sie zapomnialem, wybaczcie!

Enemigo
21-04-08, 21:48
> Bardzo mnie wzrusza co do mnie mówisz :papla:

:loser: owned


warunek Adolf też znika


:))):))):))):))) Nie ten poziom zebys mogla mi warunki stawiac :))):))):)))

Ambrozja
21-04-08, 21:50
Ambrozja twój podpis jest denerwujący dlatego , ze to forum głownie męskie


> Męskie powiadasz>? To chyba trzeba to zmienić?! Nie ma problemu moja sygna znika za chwil parę. Tekst o tolerancji schowaj sobie w kieszeń – Jak chcesz uczyć tolerancji to proponuję zacząć od siebie.

Kamich
21-04-08, 21:55
> Męskie powiadasz>? To chyba trzeba to zmienić?! Nie ma problemu moja sygna znika za chwil parę. Tekst o tolerancji schowaj sobie w kieszeń – Jak chcesz uczyć tolerancji to proponuję zacząć od siebie.

uooo hooo hooo hoo ho ho, spokojnie, spokojnie, czil aut

stern
21-04-08, 22:01
Ambrozja i właśnie przez takie posty sama wydałajesz na siebie wyrok :(

Moze przyszłaś tu z forum gdzie sierp i młot jest trendy a pedały są uwazane za najlepsze przyjaciółki kobiet, ale czas się obudzić z letargu, witamy w rzeczywistości.

Z rzymskim pozdrowieniem (tak na złość)

Enemigo
21-04-08, 22:05
Pewnie kolejna, ktora chce "kontrowersyjnie" zaistniec ;)

Szkoda tylko ze Ex NKTowiczow niewiele rzeczy rusza :D

Ale probuj dziewczyno, a nuz zaznasz tu poczucia waznosci, ktorego jak widac bardzo Ci brakuje

Ambrozja
21-04-08, 22:08
...Moze przyszłaś tu z forum gdzie sierp i młot jest trendy a pedały są uwazane za

Z rzymskim pozdrowieniem (tak na złość)


Może Ty jesteś z tych, którzy lubią pokorne cielęta. – Mam nadzieję, że jesteś zadowolony. Sygnaturka zniknęła – Zrobiłam to tylko dla Ciebie.
Ps. Może kiedyś Ci pokażę gdzie kończy się moja tolerancja.

stern
21-04-08, 22:09
Enemigo a ty ślepy jesteś ???????????????????????

Adolf ma zniknąć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo Ambrozja tak napisała !!!!



;)

Enemigo
21-04-08, 22:09
Po prostu mam niska tolerancje na uzewnetrznianie sie i glupote.

Jakbys chciala mnie dojechac to skontaktuj sie z Sentymentem i ustawcie sie w kolejce ;)

Buziaki :*

wenus
21-04-08, 22:15
bez wzgledu na to kim jest Ambrozja mam nadzieje ,ze nie wymieknie po kilku tekstach naszych forumowych "twardzieli" :)

Ambrozja
21-04-08, 22:20
Ty tu widzisz gdzieś twardziela>?! Mazgaje same :)))

smoke
21-04-08, 22:20
ambrozja, nie boj sie zaby - to tylko jak na statku, co sie po rowniku slizga. swoj chlop jestes!

Cannabis
21-04-08, 22:29
[you] zrob jeszcze raz jakas zadyme, albo pojedz komus nowozarejestrowanemu to sam ci kurde pojade i sie skonczy

czekam:brech2:

MaT
21-04-08, 22:33
Ambrozja jest dobra - ma jaja

Cannabis
21-04-08, 22:37
jest twarda a tylko twardzieli biorą do wojska :)

Ambrozja
21-04-08, 22:39
Bardzo mi się zmniejszyły po twoim pierwszym poście w tym temacie. Teraz są takie tyci, tyci :buhaha:

Enemigo
21-04-08, 22:42
Ambrozja jest dobra - ma jaja

Na brodzie?

wenus
21-04-08, 22:43
niby takie stare wygi a jeszcze sie na "you" nabieraja :( :(

MaT
21-04-08, 22:44
Na brodzie?
też