PDA

Zobacz pełn± wersję : hepatin i inne gowna



sztetke
02-10-05, 11:40
jak widze i slysze reklamy farmaceutykow w telewizorni to chuj mnie strzela,zjedz hepatin a potem mozesz smialo wpierdzielac uran,rope,butapren i farbe z plotu sasiada,mozesz sobie smialo uzywac zycia,nic ci nie bedzie.
a ci polacy lekaomani lykaja te gowna tloczone do tych pustych beretow jak indory.
bez garsci tabletek nie moga normalnie zaczac dnia,bo cos ich boli i strzyka ,no i kotleta sobie nie moga zjesc bo pierdzochy mecza

Porzadny
02-10-05, 12:10
Te reklamy rzeczywisice sa debilne. Ostatnio tez to zauwazylem. Nie wiem co tam oni dokladnie reklamowali ale jest pokazane jakies przyjecie. Sporo zarcia i kobieta, ktora robi mine bo jej niedobrze. No i potem te prochy pokazuja. Glupota na maksa.

ełe piotru¶
02-10-05, 12:41
rekalmy farmacutyczne sa debilne i straszne głupoty tam gadaj±, ze niby tabletka lokalizuje miejsce bólu no na bank likwidacja bólu odbywa sie w mózgu w szczelinie synaptycznej i prasynaptycznej tableta i jej skałdnik działaj±cy jedynie blokuja receptory dopaminergiczne no ale reklama jest madrzejsza wiadomo.

i te hujowe ogłoszenia które sa wymogiem ustawy, skonsultuje sie z lekarzem lub farmacut±:(

sztetke
02-10-05, 12:42
to jakis szit na zagazowane jelita ,ze niby jak wzdyma od golabkow to mozna lyknac i potem poza wiadrem golabkow zjesc swinie z jablkiem w ryju i czlowiek jak po ptasim mleczku bedzie sie lekko czul.

ełe piotru¶
02-10-05, 12:44
wiesz co rekalmom sie z reguły nie wierzy bo wałki lec±:D

sztetke
02-10-05, 12:44
i te hujowe ogłoszenia które sa wymogiem ustawy, skonsultuje sie z lekarzem lub farmacut±

a pozniej zawracaja wam gitare hipochondrycy ,hehe.

ełe piotru¶
02-10-05, 12:45
zebys wiedział kurwa no sami ulotki nie przeczytaja tylko trzeba im gadac wszystko, co ja kurwa jestem .