PDA

Zobacz pełną wersję : Reklamacja



wenus
03-02-08, 19:29
Urząd ochrony konsumenta w Rumunii pomógł mężczyźnie, który poskarżył się na to, że jego dmuchana lalka kupiona w sex-shopie przestała jęczeć.

Sex-shop w transylwańskim Braszowie został ukarany grzywną w wysokości prawie 3 tys. zł, a także musi zapewnić niezadowolonemu klientowi nową lalkę.

Mężczyzna poskarżył się także, iż z lalki zbyt szybko uchodzi powietrze - informuje serwis Ananova powołując się na lokalne media.

"Nieważne, jak dziwacznie to dla nas zabrzmiało - poszliśmy do tego sex-shopu i okazało się, że skarga nie była bezpodstawna. Lalki rzeczywiście szybko traciły powietrze, a urządzenie odpowiedzialne za wydawanie dźwięków nie działało poprawnie" - wyjaśnił Iulian Mara z miejscowego urzędu ochrony konsumenta.
Co robi (http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news/co-robic-kiedy-lalka-nie-jeczy,1052136)

U nas wiekszosc spraw klientowskich konczy sie w sadach bo te urzedy gowno robia a tu prosze bardzo... :)

mineczka
03-02-08, 20:46
Bardzo dobrze ze zareklamował w koncu zaplacił za jęczącą lalkę :)

profektus
04-02-08, 10:38
moze troche nie w temacie....ostatnio szlismy do kolegi na urodziny wiec postanowilismu kupić mu jakiś gadzet po kilku godzinnym bieganiu po sklepach stwierdzilismy ze jednak trzeba udać się do sex-shopu...padłóo na to ze kupimy mu jakiec dmuchane zwierzątko...z taką tez myslą udalismy się do sklepu..zapytalismy panią czy posiada takowe zwierzataka:) pani od lat chyba handlem lalami się zajmowala bo zaraz pojęla temat" tak oczywiście mam mam krówki owieczkę i osiołka" odparła po czym pokazała nam krówkę dodając " jezeli krówce bedzie się robić tak o tutaj( pokazując przytam palcem na tył krówki) to ona będzie robić muuu muuuu tak pomukiwać:)" wtedy zapytałem a osiołek co robi?? a ona "osiołek nic nie robi on wstydliwy jest" no ubawilismy się tam przednio....

yardin
04-02-08, 13:03
moze troche nie w temacie....ostatnio szlismy do kolegi na urodziny wiec postanowilismu kupić mu jakiś gadzet po kilku godzinnym bieganiu po sklepach stwierdzilismy ze jednak trzeba udać się do sex-shopu...padłóo na to ze kupimy mu jakiec dmuchane zwierzątko...z taką tez myslą udalismy się do sklepu..zapytalismy panią czy posiada takowe zwierzataka:) pani od lat chyba handlem lalami się zajmowala bo zaraz pojęla temat" tak oczywiście mam mam krówki owieczkę i osiołka" odparła po czym pokazała nam krówkę dodając " jezeli krówce bedzie się robić tak o tutaj( pokazując przytam palcem na tył krówki) to ona będzie robić muuu muuuu tak pomukiwać:)" wtedy zapytałem a osiołek co robi?? a ona "osiołek nic nie robi on wstydliwy jest" no ubawilismy się tam przednio....

dobre:)

sztetke
04-02-08, 19:39
naprawde mozna kupic gumowe zwierze do rypania ?.
jak tak,to tylko patrzec jak zaczna produkowac dzieci dla zboczencow.
ciekawe czy byloby to legalne.

Goerres
06-02-08, 11:59
U nas wiekszosc spraw klientowskich konczy sie w sadach bo te urzedy gowno robia a tu prosze bardzo... :)

Bzdury, nawet nie wiesz jak szybko dziala UoKiK, dostanie taki pismo ze moga dopieprzyc mu kare max. 10% dochodu z roku rozliczeniowego to inaczej zacznie myslec. Wszczynaja postepowanie, masz 14 dni zeby sie do tego ustosunkowac.

Nazwisko
06-02-08, 12:17
naprawde mozna kupic gumowe zwierze do rypania ?.
jak tak,to tylko patrzec jak zaczna produkowac dzieci dla zboczencow.
ciekawe czy byloby to legalne.


http://www.sexgalaktyka.org/images/scala7649.jpg sztetke i ta nisza branżowa została juz wypełniona :zgnite:

Hitman
06-02-08, 14:01
To nie jest dziecko dla doroslych, tylko mangowa panienka, a to spora roznica.

wenus
06-02-08, 19:00
Bzdury, nawet nie wiesz jak szybko dziala UoKiK, dostanie taki pismo ze moga dopieprzyc mu kare max. 10% dochodu z roku rozliczeniowego to inaczej zacznie myslec. Wszczynaja postepowanie, masz 14 dni zeby sie do tego ustosunkowac.

ale masz na mysli Polske????? :)

Akurat wiem jak to dziala ... najczesciej klient ląduje ze swoja sprawa w sadzie :(

Nazwisko
07-02-08, 10:56
To nie jest dziecko dla doroslych, tylko mangowa panienka, a to spora roznica.

raczej bardziej hentajowa

no ale co ? , to ze ma big cyc i nazywa sie MANGOWA to wszystko załatwia ? :)